Filtry

KOCYK VELVET 120x160

Filtry

Cena

Od 105,00 złdo 155,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Kocyk velvet 120x160 cm dla dziecka w wieku przedszkolnym [3-6 lat]

Kocyk velvet przedszkolaka plus to powiększona wersja kocyka rekomendowanego dla dzieci do 6 lat. Twój przedszkolak to dziecko aktywne, które prawdopodobnie już nie sypia w dzień. W wieku przedszkolnym dzieci przywiązują się szczególnie do niektórych przedmiotów ze swojego otoczenia. Jednym z nich jest z pewnością ulubiony kocyk.  Odmieniany przez wiele sylab „kocyś”, bez którego trudno zasnąć wieczorem. Prawdziwy przyjaciel zabaw wesołego przedszkolaka. Wersja plus kocyka o rozmiarach 120x160 cm to dodatkowo większa ilość metrów kocyka idealna do zabawy i utulenia.

Czytaj więcej

Kocyk velvet 120x160 jest aksamitny do utulania, optymalnie ciepły do snu i wystarczająco duży do kreatywnej zabawy.

Dwustronny kocyk stworzony handmade z pasji do tworzenia produktów dla dzieci. Jedna strona kocyka to wysokiej jakości, certyfikowana i wytrzymała bawełna. Po drugiej stronie koca jest tkanina typu velvet, przeszyta przez nas stylowo metodą pikowania w romby. Velvet to tkanina wyjątkowo wytrzymała, a przy tym przypomina w dotyku aksamit lub welur. Wewnątrz kocyka zastosowaliśmy antyalergiczną włókninę silikonową, która zapewnia optymalne ciepło.

Kocyk velvet przedszkolaka plus o powiększonych rozmiarach pozwoli na dokładniejsze przykrycie dziecka. Ulubiony kocyk dziecko z pewnością weźmie ze sobą do babci, na wakacje, chętnie będzie używać do zabawy. Rozłóż kocyk na podłodze, na ogrodzie lub zrób z dzieckiem z niego „bazę” lub „domek”. Z radością dziecko będzie Cię straszyć schowane pod kocem udając „ducha”. Nawet najprostsze zabawy z kocykiem velvet cieszą dostarczając dziecku delikatnego poczucia miękkości i utulenia.

Bogactwo kolorów kocyka velvet 120x160 do wyboru, które uwielbiają dzieci.

Wybierz ze swoim przedszkolakiem ulubiony kocyk wśród wielu wzorów. Macie w czym wybierać - szczególnie zadbaliśmy o motywy typowo dziecięce dla chłopców i dziewczynek, jak i wzory bardziej uniwersalne np. o geometrycznych kształtach lub kompozycjach kwiatowych.

Po stronie velvet do wyboru macie kolorystykę dostępną aż w 13 odcieniach! Wybierz ulubiony kolor dziecka lub odcień pasujący do kolorystyki pokoju. Kocyk dodatkowo można przyozdobić metkami sensorycznymi, które uwielbiają dotykać dzieci. Metki stymulują małe rączki dziecka, a dodatkowo są doskonałe do wyciszenia i spokojnego zaśnięcia.

Dlaczego warto zamówić kocyk velvet 120x160 cm?

  • Wyjątkowa jakość i wytrzymałość kocyka. Sprawdzeni producenci i certyfikowane tkaniny zapewniają niezmienną jakość na lata.
  • Kocyk posiada wszyte, antyalergiczne ocieplenie. Mimo prania nie odkształca się i nie zmienia swojego kształtu.
  • Kocyk może służyć jako lekka kołdra, która zapewnia optymalną cyrkulację powietrza.
  • Bogata oferta wzorów kocyka i możliwość wybrania kolorystyki tkaniny velvet aż z 13 możliwości kolorystycznych. Wybierz ulubiony kolor dziecka!
  • Kocyk jest większy po szerokości i długości od standardowego kocyka junior dla tej kategorii kocyków. Doskonale sprawdzi się dla aktywnego przedszkolaka, który się rozkopuje podczas snu.
  • Większy kocyk to także więcej możliwości do kreatywnej zabawy, a dodatkowo metki sensoryczne ozdobią kocyk i sprawią wiele frajdy Twojemu przedszkolakowi.
  • Kocyk velvet pasuje idealnie na prezent. Eleganckie opakowanie wraz z kartem prezentowym na wpisanie własnej dedykacji.

Przeczytaj także:

Zasłona w kwiaty doda pomieszczeniu elegancji

Zobacz kocyk velvet w innych rozmiarach.