Filtry

KOCYK VELVET 140x200

Filtry

Cena

Od 105,00 złdo 155,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Kocyk velvet 140x200 cm jest idealny dla nastolatka

Kocyk velvet dla starszaka plus przyda się na dłuższy czas. Kocyk o wymiarach 140x200 może być doskonałym przykryciem przez cały okres nauki. Z kocyka szybko się nie wyrasta. Wysoka jakość tkanin oraz dopracowane wykonanie handmade w każdym najmniejszym szczególe, sprawiają, że kocyk nie zniszczy się podczas normalnego użytkowania.

Czytaj więcej

Kocyk velvet 140x200 to przyjaciel ucznia na każdy dzień

Kocyk wyróżnia połączenie dwóch rodzajów tkanin wraz z ciepłym wypełnieniem antyalergicznym, które przyszyte nie przesuwa się i nie marszczy. Jedna strona koca to wysokiej jakości, certyfikowana i wytrzymała bawełna, która się nie rozwleka, nie bladnie, a jej faktura nie ulega zmianie podczas użytkowania. Po drugiej stronie jest tkanina typu velvet gustownie przeszyta pikowanym ściegiem w romby.Velvet to tkanina szczególnie wytrzymała, a przy tym bardzo miła w dotyku, przypominająca aksamit lub welur.

Kocyk velvet 140x200 dla nastolatków

Kocyk velvet dla ucznia o powiększonych rozmiarach pozwoli na dokładniejsze przykrycie dziecka. Ulubiony kocyk Twój uczeń weźmie ze sobą do babci, na wakacje, chętnie będzie używać do zabawy i na dworze. Z kocyka można zrobić przykładowo „bazę” lub namiot, rozłożyć go na ławce lub używać na ogrodzie do wspólnej zabawy.

Wybierz ulubiony kocyk velvet 140x200 cm wśród wielu wzorów i kolorów 

Wybieraj z dzieckiem ulubiony kocyk wśród wielu wzorów i kolorów w sklepie Babymetka. Szczególnie zadbaliśmy o motywy typowo dziecięce dla chłopców i dziewczynek, jak i wzory bardziej uniwersalne np. o geometrycznych kształtach lub kompozycjach kwiatowych.

Po stronie velvet jest do wyboru kolorystyka dostępna aż w 13 odcieniach! Wybierz ulubiony kolor dziecka lub odcień pasujący do kolorystyki pokoju. Dodatkowo, możesz wyszukać w tej samej linii wzorów i kolorów inne produkty w ofercie Babymetka – poduszki prostokątne, jaśki, dekoracyjne, kołdry, zasłony. Ciesz się eleganckim zestawem produktów, który spójnie wypełni pokój Twojego dziecka.

Dlaczego warto zamówić kocyk velvet 140x200 dla nastolatka?

  • Wyjątkowa jakość i wytrzymałość kocyka. Sprawdzeni producenci i certyfikowane tkaniny zapewniają niezmienną jakość na lata.
  • Kocyk posiada wszyte, antyalergiczne ocieplenie. Mimo prania nie odkształca się i nie zmienia swojego kształtu.
  • Kocyk może służyć jako lekka kołdra, która zapewnia optymalną cyrkulację powietrza.
  • Bogata oferta wzorów kocyka i możliwość wybrania kolorystyki tkaniny velvet aż z 13 możliwości kolorystycznych. Wybierz ulubiony kolor dziecka!
  • Kocyk jest większy po szerokości i długości od standardowego kocyka starszaka dla tej kategorii kocyków. Doskonale sprawdzi się dla dziecka, które się rozkopuje podczas snu.
  • Większy kocyk to także więcej możliwości do kreatywnej zabawy, użycia koca na dworze i na wakacjach.
  • Kocyk velvet pasuje idealnie na prezent. Eleganckie opakowanie wraz z kartem prezentowym na wpisanie własnej dedykacji.

Zobacz kocyk velvet w innych rozmiarach.