Filtry

KOCYK WAFEL 100x115

Filtry

Cena

Od 105,00 złdo 155,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Kocyk wafel 100x115 cm dla dzieci w wieku [12-36 m-cy]

Jeszcze większa kołdra dziecięca o rozmiarze 100x115 cm, która posłuży dziecku nawet do 3 lat. Kołdry handmade Babymetka wyróżnia oryginalna i bogata paleta wzorów i kolorów. Wysokiej jakości tkaniny są wyjątkowo miłe w dotyku i nie podrażnią delikatnej skóry dziecka. Wszyte antyalergiczne wypełnienie o gramaturze 200 g/m2 jest lekkie, oddychające i wystarczająco ciepłe. Jednak jeśli na okres zimowy poszukujesz jeszcze cieplejszej kołdry, znajdziesz ją także w naszej ofercie. Wówczas kołdra zimowa ma wypełnienie o gramaturze 300 g/m2. Warto rozważyć zakup dwóch kołder dziecięcych – uniwersalnej i zimowej.

Czytaj więcej

Kocyk wafel 100x115 cm z wyjątkową tkaniną typu wafel.

W tej części naszej bogatej oferty znajdziesz kołdry, które z jednej strony mają tkaninę typu wafel. Jest to wysokiej jakości 100% bawełna o strukturze przypominającej smakowity wafelek. Wygląda bardzo efektownie, ale również jest nieco grubsza od typowej bawełny, sprężysta oraz nie widać na niej żadnych zagnieceń. Przeszyta przepikowanym ściegiem stanowi także stylową ramkę dla kołdry.

Razem z kocykiem wafel 100x115 cm możesz wybrać poduszkę i inne produkty w tym samym wzorze i kolorze. Stwórz piękny komplet!

Wielobarwne wzory będą W tych samych motywach i kolorach warto wybrać inne proponowane przez nas produkty, aby móc stworzyć fantastyczny komplet. Z pewnością pokocha go Twoje maleństwo!

Zobacz kocyk wafel w innych rozmiarach.