Filtry

KOCYK WAFEL 100x135

Filtry

Cena

Od 105,00 złdo 155,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Kocyk wafel 100x135 cm jest dobry dla trzylatka

Myślisz sobie gdyby kołdra mojego dziecka była dłuższa … z pewnością łatwiej byłoby mi go przykrywać gdy się w nocy rozkopuje. Gdy zaś w domu jest chłodno, kołdrę mogłabym częściowo przełożyć, aby mój maluszek miał podwójną warstwę w górnej części ciała. 

Dokładnie tak! Mamy dla Ciebie kołdrę dziecięcą, która jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Dzięki kołdrze Junior Plus masz więcej możliwości do przykrycia dziecka. Jest to propozycja dla dzieci do 3 lat z powiększoną po długości kołdrą do 135 cm. Z pewnością długo będziecie się cieszyć swoją kołdrą dziecięcą Junior Plus!

Czytaj więcej

Kocyk wafel 100x135 cm zapewni komfortowy sen przez cały rok

Nasze kołdry dziecięce wykonane są z najwyższej klasy bawełnianych tkanin. Są pełne kolorów i stylowych wzorów. Pięknie ozdobią łóżko Twojego maluszka. Naturalna bawełna w połączeniu z bawełną o nazwie wafel i wszytym wypełnieniem tworzą kołdrę dwustronną, którą należy prać w całości. To celowy zabieg z naszej strony, ponieważ lekki wkład dzięki wszyciu nie marszczy się i nie przesuwa. Nie zmienia także swoich kształtów i struktury podczas prania.

Dziecięcy kocyk wafel 100x135 cm z poduszką przyniesie kolorowe sny

W ofercie Babymetka znajdziesz najróżniejsze motywy kołder. Znajdziesz wśród nich wesołe zwierzątka, owoce, pojazdy, symbole gwiazdek, chmurek, uszka myszki miki, ale też delikatne motywy kwiatowe czy modne wzory geometryczne. Druga strona kołdry jest w jednolitym kolorze, ale możesz wybrać jej kolorystykę wśród 9 dostępnych odcieni. W takiej samej koncepcji możesz zamówić poduszkę, a także małe poduszeczki dekoracyjne, ochraniacze do łóżeczka i wiele innych tekstyliów.

Zobacz kocyk wafel w innych rozmiarach.