KOCYK WAFEL 110x140

Kołdra dziecięca dla przedszkolaka 110x140 cm [3-6 lat] bawełna+wafel

Miła w dotyku, zawierająca wyszukane wzory i pięknie dopasowane kolory, lekka i zarazem cieplutka. Taka jest kołdra dziecięca dla przedszkolaka w Babymetka. Wypełnienie kołdry stanowi antyalergiczna włóknina, która jest wszyta w kołderkę. Dzięki temu pierzesz kołdrę zawsze w całości dostarczając dziecku cudowną świeżość i bezpieczeństwo.

Uśmiechnięta buźka dziecka – tak, dzięki kołdrze dla przedszkolaka z Babymetka!

Oferowane przez nas tkaniny i wypełnienie nie zmieniają swoich właściwości podczas użytkowania i prania. Są miękkie i miłe w dotyku. W ofercie Babymetka kołdry szyjemy z najwyższych gatunkowo tkanin, które posiadają certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100. Są to w pełni naturalne tkaniny bawełniane, oddychające i nie powodujące podrażnień na delikatnej skórze dziecka. 

Poniekąd jesteś projektantem kołdry dziecięcej dla przedszkolaka.

Nawet możesz zaprosić do współdecydowania o wyglądzie kołdry swojego maluszka. Jest już na tyle dużym dzieckiem, że jego wybory będą szczególne dla niego! Ta konkretna, wybrana przez dziecko kołdra będzie jego ulubioną. Razem możecie zdecydować jaki wzór będzie miała kołdra oraz jaki kolor będzie po drugiej jej stronie. Pokaż również przedszkolakowi nasze doszyte metki sensoryczne. Niech sam podejmie decyzję czy to fajna ozdoba dla jego kołderki. Zapraszamy także do sekcji poduszek, gdzie znajdziecie poduszki prostokątne, ukochane jaśki oraz poduszeczki dekoracyjne np. w kształcie gwiazdek, chmurek czy serduszek. 

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.