Filtry

KOCYK WAFEL 110x140

Filtry

Cena

Od 105,00 złdo 155,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Kocyk wafel 110x140 cm dla przedszkolaka [3-6 lat]

Miła w dotyku, zawierająca wyszukane wzory i pięknie dopasowane kolory, lekka i zarazem cieplutka. Taka jest kołdra dziecięca dla przedszkolaka w Babymetka. Wypełnienie kołdry stanowi antyalergiczna włóknina, która jest wszyta w kołderkę. Dzięki temu pierzesz kołdrę zawsze w całości dostarczając dziecku cudowną świeżość i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Uśmiechnięta buźka dziecka – tak, dzięki kocykowi wafel 110x140 cm ze dla przedszkolaka

Oferowane przez nas tkaniny i wypełnienie nie zmieniają swoich właściwości podczas użytkowania i prania. Są miękkie i miłe w dotyku. W ofercie Babymetka kołdry szyjemy z najwyższych gatunkowo tkanin, które posiadają certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100. Są to w pełni naturalne tkaniny bawełniane, oddychające i nie powodujące podrażnień na delikatnej skórze dziecka. 

Poniekąd jesteś projektantem kocyka wafelkowego 110x140 cm dla przedszkolaka.

Nawet możesz zaprosić do współdecydowania o wyglądzie kołdry swojego maluszka. Jest już na tyle dużym dzieckiem, że jego wybory będą szczególne dla niego! Ta konkretna, wybrana przez dziecko kołdra będzie jego ulubioną. Razem możecie zdecydować jaki wzór będzie miała kołdra oraz jaki kolor będzie po drugiej jej stronie. Pokaż również przedszkolakowi nasze doszyte metki sensoryczne. Niech sam podejmie decyzję czy to fajna ozdoba dla jego kołderki. Zapraszamy także do sekcji poduszek, gdzie znajdziecie poduszki prostokątne, ukochane jaśki oraz poduszeczki dekoracyjne np. w kształcie gwiazdek, chmurek czy serduszek. 

Zobacz kocyk wafel w innych rozmiarach.