KOCYK WAFEL 120x160

Kołdra dziecięca dla przedszkolaka plus 120x160 cm [3-6 lat] bawełna+wafel

Kolorowa kołdra dziecięca dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wyróżnia ją większy rozmiar niż standardowy przeznaczony dla dzieci w tym wieku. Jej wymiary to 120x160 cm. Wersja kołdry o nazwie plus sprawdzi się dla dzieci, które podczas snu często się rozkrywają. Większą kołderkę trudniej podczas snu z siebie zrzucić, a dzięki temu jest szansa, że maluszek prześpi noc bez wyziębienia. Kołdra plus przyda się także na większych łóżkach oraz do zabawy.

Zachęcamy równolegle do przeglądnięcia proponowanych przez nas mat do zabawy (tu link). Możesz je zamówić w dowolnym wzorze i rozmiarze, nawet na wielkość pokoiku. Mata będzie doskonałym podkładem do zabaw na podłodze lub do budowania domków i baz. A to dzieciaki zawsze uwielbiają!

Kołdra dziecięca jak marzenie!

Nie tylko odpowiednio większa, ale bajecznie kolorowa. W naszym sklepie znajdziesz najrozmaitsze wzory pasujące do pokoju chłopców jak i dziewczynek. Rysunkowe postacie na kołderkach będą rozweselać dziecko, a słodkie zwierzątka wzbudzać zachwyt. Uniwersalne dekory roślinne dodadzą nutkę romantyzmu w pokoju dziewczynki, a modne wzory geometryczne wniosą smak nowoczesności.

To jest nasz wyjątkowy handmade – nasza Babymetka i Twoja kołdra!

A w komplecie możesz zamówić poduszkę prostokątną, jasieczki, a także dekoracyjne poduszki np. w kształcie gwiazdek czy serc. I to dopiero jest kołdra dziecięca w komplecie z zestawem poduszek – taka jak marzenie!

Dwustronna tkanina z certyfikatem bezpieczeństwa oosiada wszyte wypełnienie, które dzięki temu nie przesuwa się i nie marszczy. Pierzesz ją w całości, a dobrane przez nas tkaniny i wypełnienie zachowuje stale najwyższą jakość.

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.