Filtry

KOCYK WAFEL 140x200

Filtry

Cena

Od 105,00 złdo 145,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Kocyk wafel 140x200 cm dla nastolatków

W mroźne, zimowe wieczory czy w zamglone jesienne dni, bardzo przyda się w domu przyjazny w dotyku koc. Twoje dziecko będzie mogło przyjemne się wtulić do kocyka w poszukiwaniu dobrych snów lub dla chwili relaksu. Granie w gry, oglądanie filmów lub czytanie pod okryciem milutkiego kocyka to sama przyjemność!

Czytaj więcej

Kocyk wafel 140x200 cm dla młodzieży to jakość handmade w szacie tkaniny wafel.

Chcesz, aby Twojemu uczniowi było jeszcze bardziej przyjemne podczas domowej nauki i odpoczynku? Zaproponuj mu powiększony rozmiarowo koc o wymiarach 140x200 cm. Posłuży on na lata oraz sprawi, że będzie mógł się nim przytulnie owinąć. Ten wyjątkowo duży koc wykonaliśmy w naszej pracowni handmade. Jest on dopracowany w każdym szczególe. Do uszycia koca wybraliśmy I klasy tkaniny bawełnianej, która wyróżnia się fakturą maleńkich kwadracików. Ta stylowa tkanina odznacza się wyjątkową jakością i wytrzymałością. Nie posiada żadnych nadruków, ale możesz wybrać jej kolor wśród 9 dostępnych odcieni. Minimalistyczny design wnosi nowoczesny styl do pomieszczenia.

Dla nastolatka dobierz do kocyka wafelkowego 140x200 inne piękne tekstylia handmade w sklepie Babymetka!

W naszej ofercie skompletujesz pełen zestaw tekstyliów, które pięknie i użytecznie zaaranżujesz w swoim domu. Do koca z tkaniny wafel w komplecie uzupełniają się poduszki dekoracyjne, kołdra całoroczna, a także  narzuta na łóżko czy zasłony. Wyobraź sobie jak stylowo będzie wyglądać pokój dziecka, gdy zestaw będzie wykonany z tych samych tkanin i kolorów. Oryginalny design pomieszczeń zapewni przyjemną naukę i odpoczynek.

Zobacz kocyk wafel w innych rozmiarach.