KOCYK WAFEL 150x200

Kołdra dla nastolatka i dorosłego [10+ lat] – 140x200 cm, bawełna + wafel

W ofercie Babymetka czekamy także na całkiem duże dzieci:) - czyli nastolatków i dorosłych. Przygotowaliśmy propozycje kołder w ciekawe wzory geometryczne, w nadruki kwiatowe, różne symbole oraz w jednolite kolory zwracające uwagę swoją intensywnością. Ponieważ kołdrę szyjemy z dwóch rodzajów tkanin możesz ciekawie zestawić kontrasty kolorystyczne. Przykładowo z jednej strony kolor niebieski, a z drugiej biały lub pomarańczowy i czarny.

Kołdry handmade dla nastolatków i dorosłych w kolorystyce, którą sam możesz dopasować!

Kołdra wykonana jest ze 100% bawełny. Z jednej strony jest to klasyczna bawełna dostępna w wielu ciekawych wzorach, a z drugiej oryginalna tkanina typu wafel, którą wyróżnia wyszukana faktura małych kwadracików przypominających wafelek. Ta tkanina jest bardziej sprężysta, nie gniecie się i wydaje się grubsza dzięki efektownym wytłoczeniom. Od strony tkaniny wafel możesz wybrać swój kolor z palety 9 dostępnych barw. Kołdry wykonujemy w swojej pracowni handmade. Są one dopracowane w najmniejszych szczegółach!

Antyalergiczne wypełnienie, które pierzesz w całości z kołdrą.

Wypełnienie kołdry to antyalergiczna włóknina silikonowa o uniwersalnej gramaturze 200g/m2. Kołdrę z powodzeniem można używać przez cały rok. Włóknina jest bardzo miękka i lekka. Przypomina pierze, ale nie wchłania wilgoci sprzyjającej do rozwoju roztoczy, bakterii i grzybów. Wypełnienie wszyliśmy do kołdry, aby się nie przesuwało podczas użytkowania. To prawdziwa kołdra antyalergiczna, którą możesz często prać zgodnie z naszymi zaleceniami!

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.