Filtry

POŚCIEL MUŚLINOWA 120x160

Filtry

Cena

Od 95,00 złdo 165,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Kołdra z muślinu 120x160 cm dla czterolatka

W tej kategorii odnajdziesz powiększoną wersję kołdry dla przedszkolaka o rozmiarach 120x160 cm. Tak obszerna kołderka przyda się na dłużej oraz pozwoli na lepsze okrycie dzieci, które często się odkrywają. Milutka w dotyku kołderka sprawi, że dziecko zaśnie w mig. 

Czytaj więcej

Kołdra z muślinu 120x160 o właściwościach termoregulacyjnych zapewni komfortowy sen

Muślin, który odnajdziesz w tej kategorii kołder, to wyjątkowa tkanina, która zapewnia odpowiedni poziom ciepła. Posiada doskonałe właściwości termiczne, które uprzyjemnią sen przedszkolaków. Przykryte pod kołdrą dziecko nie przegrzeje się nawet w gorące noce, a zimą nie zmarznie. Kołdra muślinowa jest w pełni naturalna i zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. To 100% bawełna, którą posiada dwie naprzemiennie przenikające się warstwy. Zostały one wykonane ze specjalnie wygładzonych włókien i dlatego muślin jest jedną z najbardziej delikatnych w dotyku tkanin.

Postaw na ekologię i doceń jakość pracy! Kołdra z muślinu 120x160 z atestem.

Muślin, który wybraliśmy do uszycia kołdry posiada atest Oeko-Tex GOTS. Jest on potwierdzeniem ekologicznego pochodzenia muślinu i obejmuje szereg kryteriów poddanych ocenie od produkcji, przez pakowanie, etykietowanie, eksport i dalszą dystrybucję naturalnych włókien muślinu. Każdy z tych etapów musi spełnić jak największe korzyści dla środowiska naturalnego. Atest Oeko-Tex GOTS analizuje także jakość pracy ludzi zatrudnionych przy produkcji muślinu. Musi to być praca godziwa i bez wyzysku.

Zamów kołdrę przedszkolaka z wartościowego muślinu. Zapewni ona komfortowy sen dziecku!

Kołdra z muślinu 120x160 cm dla czterolatka

Prezentujemy oryginalną kołdrę przedszkolaka wykonaną z ekologicznego muślinu. Kołdra posiada powiększone wymiary 120x160 cm w stosunku do standardowej kołdry szytej w Babymetka dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Przyda się aktywnym w nocy dzieciom, które podczas snu często się przekręcają i odkrywają. Większą kołderką łatwiej okryć nasze aktywne maluchy. 

Muślinowa kołdra 120x160 z czułością utuli Twojego malucha

Do kołdry przedszkolaka w tej ofercie wybraliśmy wysokogatunkowy muślin  Double Gauze o gramaturze 130 g/m2. To jedna z najbardziej miłych w dotyku tkanin, ponieważ została wytworzona z wygładzonych włókien bawełny pochodzących z pól ekologicznych. Muślin poddany surowym kryteriom oceny otrzymał atest Oeko-Tex GOTES, który potwierdza ekologiczne pochodzenie muślinu oraz brak wyzysku pracy rąk ludzkich przy jego produkcji i w całym łańcuchu logistycznym. 

Muślin Dobule Gauze to dwie przenikające się warstwy bawełny, które w połączeniu tworzą efekt marszczenia. Nie należy go absolutnie rozprasowywać. Kołdra  zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a przy tym wygląda stylowo gdy marszczenia są mocniejsze.

Termoregulacyjne właściwości kołdry z muślinu 120x160 dla czterolatka

Muślin to 100%, naturalna bawełna, która jest lekka, przewiewana i oddychająca. Kołdra wykonana z muślinu posiada właściwości termoregulacyjne, dzięki którym pod jej okryciem dziecko posiada optymalną temperaturę. Właściwości te zapewniają, że kołdra nie przegrzeje dziecka nawet w ciepłe, letnie noce. Podobnie, zimą dziecko nie zmarznie pod kołdrą. 

Jako wypełnienie kołdry wybraliśmy włókninę silikonową o gramaturze 200 g/m2. Jest to antyalergiczna otulina, która dzięki wszyciu w kołdrę nie przesuwa się i nie marszczy podczas użytkowania i prania. Podobnie jak muślin jest lekka, miła w dotyku, odpowiednio oddychająca. Kołdrę pierzemy w całości z wypełnieniem, bez obawy o jego zmiany jakościowe po praniu. To trwałe rozwiązanie na lata.

Dlaczego warto wybrać pościel z muślinu 120x160 w Babymetka?

Wysoka jakość wykonania handmade w naszej pracowni Babymetka. Dbamy o dopracowanie każdego detalu!

Powiększona wersja kołdry dla przedszkolaka przyda się na dłużej oraz szczelniej okryje dzieci, które w nocy często się kręcą i odkrywają.

Muślin to w pełni naturalna bawełna, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i posiada właściwości termoregulacyjne. Kołdra nie przegrzeje malucha latem oraz zapewni komfortowe ciepło zimą.

Muślin Double Gauze został wytworzony ze specjalnie wygładzonych włókien, co oznacza, że jest bardzo miły w dotyku.

Kołdra jednolita kolorystycznie jest dostępna w naszej ofercie w 11 kolorach do wyboru.

Do kołdry możesz dobrać poduszkę muślinową w tym samym kolorze. Mamy do wyboru kilka różnych rozmiarów poduszek. Do kołdry będą pasować także inne nasze tekstylia np. otulacz, poduszka ozdobna czy jaśki.

W kołdrę wszyliśmy antyalergiczne wypełnienie z włókniny silikonowej 200g/m2. Kołdrę pierze się w całości i nie należy bać się o zmiany jakości wypełnienia podczas licznych prań!

Inna pościel muślinowa warta zobaczenia.