Filtry

POŚCIEL MUŚLINOWA 150x200

Filtry

Cena

Od 95,00 złdo 165,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Materiał

Kołdra z muślinu 150x200 cm dla dorosłych

W tej kategorii znajdziesz coś dla siebie! Proponujemy kołdrę dla nastolatków i dorosłych wykonaną w naszej pracowni handmade Babymetka. Kołdrę uszyliśmy z pasją, z należytą starannością i dbałością o najmniejsze detale. 

Muślinowa warstwa zewnętrzna kołdry dostarcza wiele wartości użytkowych, a wszyte antyalergiczne wypełnienie jest lekkie, wygodne i zapewnia odpowiedni komfort termiczny. 

Czytaj więcej

Duża kołdra muślinowa 150x200 dla dorosłych zapewni relaksujący sen

Muślin bawełniany Double Gauze to w pełni oddychająca tkanina o właściwościach termoregulacyjnych. Efektowne marszczenia materiału pozwalają na lepszą cyrkulację powietrza pod okryciem kołdry. Dzięki tym właściwościom pod kołdrą nie przegrzejesz się latem, ani nie zmarzniesz zimą. Lekka, przewiewna tkanina oraz nowoczesne wypełnienie z włókniny silikonowej sprawiają, że kołdrę można używać uniwersalnie przez cały rok. Duża kołdra muślinowa 140x200 cm sprawi, że będziesz bardziej wypoczęty i zrelaksowany.

Pościel muślinowa 150x200 w komplecie z poduszą muślinową to duet do pary!

Kołdrę proponujemy w 11 dostępnych kolorach w jednolitej na całej powierzchni kolorystyce. Kołdra nie posiada dodatkowych wzorów i detali, a jej ozdobą są efektowne marszczenia muślinu. W takim samym stylu znajdziesz w Babymetka poduszki prostokątne o różnych wymiarach, otulacze czy poduszki ozdobne gwiazdki. Pomyśl jak wygodne będą poduszki o tak wyjątkowych walorach. Proponowany zestaw w spójnej kolorystyce, w specyficznej fakturze muślinu, pozwoli na poprawę jakości Twojego snu.

Miękki i przewiewny: Odkryj komfort koca muślinowego 160x200 dla dorosłych

Muślin to naturalny materiał o delikatnej fakturze, który jest znany ze swojej miękkości i przewiewności. Otulacze i poduszki muślinowe są idealne dla delikatnej skóry dziecka, ponieważ są przyjazne i nie powodują podrażnień. Muślin zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, co pomaga utrzymać optymalną temperaturę ciała i uniknąć przegrzewania.

Styl i wygoda: Muślinowy koc 160x200 dla dorosłych - doskonałe otulenie w każdą noc

Koc muślinowy dla dorosłych o rozmiarze 160x200 cm jest również odpowiedni dla starszych, którzy cenią sobie delikatność i lekkość tego materiału. Muślinowe koce dla dorosłych są doskonałe na ciepłe letnie noce, zapewniając komfortowy sen i uczucie przytulenia.

Inna pościel muślinowa warta zobaczenia.