NARZUTA / KOCYK VELVET CIENKI 60x120 cm

Wygodna, praktyczna i modna narzuta velvet - 60x120 cm

Cienka, przewiewna oraz atrakcyjnie wyglądająca narzuta velvet - 60x120cm, którą znajdziesz w naszej ofercie sprawi, że zyskasz kocyk idealny. Nowoczesna tkanina, jaką jest velvet, gwarantuje dziecku maksymalny komfort termiczny, chroni przed przegrzaniem. Możesz wykorzystać ją zarówno na spacerze w chłodniejsze dni, jak i podczas popołudniowej drzemki. Na co dzień może służyć również jako estetyczna narzuta na łóżko dziecięce 60x120. Jeden produkt, a tak wiele możliwości.

W naszej ofercie znajdziesz narzuty velvet w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. Bez żadnych problemów dobierzesz produkt, który sprosta oczekiwaniom dziewczynek, jak i chłopców, w każdym wieku. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu, jakie posiada narzuta na łóżko dziecięce 60x120, zyskasz produkt idealnie dopasowany do swoich, jak i dziecka potrzeb. Narzuta jest dwustronna: z jednej strony jest materiał velvet, z drugie certyfikowana bawełna.

Ręcznie szyta narzuta velvet - 60x120cm dba o potrzeby Twojego dziecka

Dostępna w wielu kolorach oraz wzorach narzuta velvet - 60x120cm, stanowi niezastąpione uzupełnienie kompletu pościeli. Jest modnym akcentem dekoracyjnym, który wykorzystać w dziecięcym pokoju, a także podczas spaceru z wózkiem. W dowolnej sytuacji zapewni maluchowi komfort cieplny, który jest niezbędny dla utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia. 

To, jak wykorzystasz narzutę velvet zależy jedynie od twojej inwencji. Daje wiele możliwości, a dzięki modnej kolorystyce, idealnie dopasujesz ją do aranżacji większości pokoi dziecięcych.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.