NARZUTA VELVET 100x180

Narzuta velvet + velvet 100x180 cm w wielu atrakcyjnych kolorach

Postaraliśmy się, aby stworzyć zróżnicowaną ofertę narzut do pokoju dziecięcego w wielu kolorach, zgodnych z upodobaniami najmłodszych, starszych, jak i nastolatków. Pozwala to na dopasowanie do oczekiwań narzuty na łóżko dziecięce bez najmniejszych problemów. Niezależnie od tego, jaką aranżację tworzysz, w naszej ofercie znajdziesz piękną, wykonaną z najwyższej jakości tkaniny velvet narzutę w rozmiarze 100x180 cm.

Dwustronna narzuta velvet + velvet 100x180 cm, która szybko się nie znudzi

Niezależnie od tego, jak często lubisz zmieniać dekoracje w swoim domu, narzuta 100x180 cm sprawi, że zakupy będą konieczne znacznie rzadziej. Jak to możliwe? Jest dwustronna i dwukolorowa, dlatego nie ma takiej możliwości, aby szybko znudziła się lub opatrzyła. Charakteryzuje się oryginalnym wyglądem, pięknym zestawieniem kolorystycznym. Sami decydujecie, jakie kolory znajdą się na narzucie. Narzucona na pościel znajdującą się na łóżku, zapewni przepiękny, klasyczny wystrój dziecięcego pokoju.

Niezależnie od tego, który kolor narzuty 100x180 wybierzesz, uzyskasz satysfakcję z zakupu. To możemy Ci zagwarantować!

Narzuta na łóżko dziecięce 100x180 spełnia oczekiwania rodziców poszukujących wielofunkcyjnych produktów. Możesz wykorzystać ją zarówno do zabezpieczenia łóżka przed zabrudzeniem pościeli oraz udekorowania przestrzeni wypoczynkowej, ale także do przykrycia dziecka w chłodniejsze dni, gdy np. zdrzemnie się na kanapie. Narzuta może być używana jak kocyk, sprawdzą się więc znakomicie w wielu sytuacjach, podczas opieki nad dzieckiem.

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.