Filtry

NARZUTA VELVET 145x200

Filtry

Cena

Od 165,00 złdo 255,00 zł

Materiał

Najlepszy produkt do pokoju dziecka? Narzuta velvet 145x200 cm

Narzuta na łóżko dziecięce 145x200 w perfekcyjny sposób utrzyma ład i porządek w strefie wypoczynkowej. Sprawi, że łóżko będzie idealnie pościelone, będzie wyglądało na zadbane, a tym samym zachęci dziecko do popołudniowej drzemki. Dzięki temu, że w naszej ofercie znajdziesz narzuty velvet, jesteśmy przekonani, że dziecko będzie miało same przyjemne odczucia w związku z kontaktem z tym materiałem. Narzuta velvet przypomina aksamit lub welur, dlatego jest bardzo przyjemna dla skóry, szczególnie tej bardzo wrażliwej, ze skłonnościami do alergii.

Czytaj więcej

Narzuta velvet 145x200 cm - przyjemna w dotyku, praktyczna w użytkowaniu

Aksamitna, miła w dotyku narzuta velvet + velvet 145x200 jest praktycznym rozwiązaniem, jakie możesz wprowadzić do dziecięcej sypialni. Nie gniecie się, zawsze wygląda perfekcyjnie, w cudowny sposób ozdabia łóżko. Jest przyjemna w użytkowaniu, ze względu na wykonanie z najlepszej jakości materiału velvet.

Jeżeli szukasz wyjątkowego produktu do dziecięcej sypialni, narzuta 145x200 właśnie nią jest. Dostępna jest w wielu atrakcyjnych kolorach, dlatego na pewno znajdziesz model dostosowany do tworzonej aranżacji dziecięcego pokoju.

Narzuta 145x200 powstaje w naszej szwalni w Polsce, przez co gwarantujemy najwyższą jakość wykonania. Mamy możliwość kontrolowania całego procesu produkcji. Stoimy na straży tego, aby do jej przygotowania zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały oraz trwałe ściegi. Dzięki temu narzuta na łóżko jest perfekcyjnie wykończona. Możesz korzystać z niej przez długi czas bez ryzyka, że się rozerwie czy uszkodzi. Stanowi wyjątkową ozdobę przestrzeni wypoczynkowej w pokoju dziecka.

Narzuta velvet 145x200 cm pomoże zapanować nad nieporządkiem w łóżku dziecka

Łóżko dziecka przypomina każdego ranka, jak i w ciągu dnia powierzchnię ze skotłowanymi poduszkami i pościelą? Pora temu zaradzić! Narzuta na łóżko dziecięce 145x200 raz na zawsze uporządkuje strefę wypoczynkową w pokoju dziecka. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi, dziecko bardzo chętnie będzie rozkładało ją na powierzchni pościeli. Szczytem honoru będzie dla niego, aby zaprezentować nowy produkt dekoracyjny w jak najlepszy sposób. Tym samym łóżko każdego dnia będzie wyglądało schludnie.

Narzuta velvet 145x200 cm pomoże ocieplić wnętrze pokoju dziecięcego

Niezawodnym sposobem, aby dodać nieco przytulności do przestrzeni dziecięcej, jest wprowadzenie do niej wyjątkowych akcentów dekoracyjnych. Jednym z nich jest narzuta dziecięca 145x200, która została wykonana z wysokiej jakości tkaniny velvet. Nie dość, że spełni w dziecięcym pokoju ważną funkcję praktyczną, polegającą na uporządkowaniu łóżka i pokryciu pościeli, to jeszcze doda dekoracyjnego charakteru. Pokój dziecka będzie dzięki niej zadbany, posprzątany, a jego wygląd będzie atrakcyjny.

Kapa na łóżko dla dziecka jest dwustronna i dwukolorowa. Z obu stron znajduje się przyjemny w dotyku, aksamitny materiał velvet. Jest to bardzo dobra wiadomość. Niezależnie od tego, z której strony dziecko dotknie narzuty, zawsze będzie miało zagwarantowane przyjemne odczucia. Narzuta 145x200 w cudowny sposób ociepli wnętrze dziecięcej przestrzeni, ze względu na atrakcyjną kolorystykę, ściśle związanych z upodobaniami najmłodszych.

Narzuta dziecięca dostępna w praktycznym rozmiarze 145x200 jest odpowiednio duża, aby w efektowny sposób zadbać o przestrzeń wypoczynkową dziecka. Jednocześnie, przykrywając nią dziecko, masz pewność, że w chłodniejsze dni będzie mu na pewno ciepło.

Narzuta velvet została wzbogacona o antyalergiczny wkład, który powoduje, że jest jeszcze bezpieczniejsza w użytku. Nie wywołuje reakcji alergicznej ani nie powoduje podrażnień skórnych. To wszystko powoduje, że kapa na łóżko dziecięce jest tak wyjątkowa i w każdym aspekcie dopasowana do potrzeb dziecka. Trudno odmówić sobie przyjemności zakupu tak wyjątkowego produktu do dziecięcej przestrzeni.

Klasyczne, eleganckie i wyjątkowe narzuty velvet 145x200 cm na łóżko dla dzieci

Ozdobna narzuta ecru, jak i dostępna w wielu innych kolorach, którą możesz znaleźć w naszej ofercie, jest zakupem, na który musisz się zdecydować, gdy urządzasz pokój dla dziecka. Fantastyczna tkanina velvet, z której została wykonana, jest dodatkowym atutem.

Pled na łóżko dziecięce jest wytrzymały i łatwy w pielęgnacji. Dzięki staranności, jaką charakteryzuje się ręczne szycie, gwarantuje możliwość bezproblemowego korzystania przez bardzo długi czas.

Dlaczego narzuta velvet 145x200 cm powinna znaleźć się w sypialni Twojego dziecka?

  • Wykonanie z wysokiej jakości materiału velvet, przyjemnego dla wrażliwej i alergicznej skóry dziecka. Nie wywołuje reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych.
  • Produkt jest bezpieczny dla alergików dzięki antyalergicznemu wypełnieniu.
  • Narzuta jest dwustronna i dwukolorowa. Z obu stron znajduje się tkanina velvet.
  • Produkt powstaje w naszej szwalni w Polsce. Jest szyty ręcznie.
  • Narzuta jest dostępna w wielu atrakcyjnych kolorach.
  • Zapewnia ogromną przyjemność z użytkowania, ze względu na miękkość i aksamitność, jaką wyróżnia się tkanina velvet.

Zobacz wszystkie narzuty velvet.