Filtry

NARZUTA VELVET 100x200

Filtry

Cena

Od 215,00 złdo 225,00 zł

Materiał

Narzuta velvet 100x200 cm – idealny produkt do sypialni każdego dziecka

W naszej ofercie znajdują się narzuty velvet + velvet 100x200, dzięki którym wykończysz strefę wypoczynkową w bardzo atrakcyjny sposób. Łóżko będzie uporządkowane w ciągu dnia, a w dodatku jego wygląd będzie atrakcyjny. Każda narzuta dziecięca jest dwustronna i dwukolorowa, dlatego nie ma ryzyka, że szybko się znudzi. Możesz wybrać ją w wielu kolorach. 

Czytaj więcej

Doskonała narzuta velvet 100x200 na łóżko dziecięce

Nie mamy wątpliwości co do tego, że w naszej ofercie znajdziesz doskonałą narzutę na łóżko swojego dziecka. Dołożyliśmy starań, aby stworzyć produkt idealny pod wieloma względami: świetnie wykończony, wykonany z wysokiej jakości materiałów, atrakcyjnie wyglądający. W końcu jest bezpieczny dla wrażliwej skóry dziecka. Jesteśmy przekonani, że narzuta 100x200 spełni oczekiwania każdego.

Narzuta na łóżko dziecięce 100x200 zagwarantuje dziecku same przyjemne odczucia. Wszystko za sprawą wysokiej jakości, miękkiego w dotyku materiału velvet, który znajduje się z obu stron narzuty. Tkanina przypomina aksamit oraz welur, dlatego nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka. Możesz mieć pewność, że dziecko korzystające z tej narzuty będzie odczuwało wyłącznie przyjemność, bez żadnych skutków ubocznych. 

Na uwagę w przypadku narzut velvet + velvet zasługuje także perfekcyjne wykończenie. Produkt spełni wymagania rodziców poszukujących najlepszych rozwiązań dla swoich dzieci. Korzystanie z tych narzut przez kilka lat będzie jak najbardziej możliwe. 

Narzuta velvet 100x200, czyli niezastąpiony towarzysz dziecka w sypialni

Dziecko w swojej sypialni potrzebuje otaczać się przyjemnymi w dotyku, miękkimi i bezpiecznymi materiałami. Tylko w takich warunkach może odpocząć, zregenerować się i zyskać siły potrzebne do nauki nowych umiejętności. Narzuta na łóżko dziecięce 100x200 jest w stanie to zagwarantować. Mięciutka, wykonana z wysokiej jakości materiału velvet, doskonale sprawdzi się jako forma przykrycia łóżka, ale także kocyk w ciągu dnia. Możesz wykorzystać ją na wiele różnych sposobów. Narzuta na łóżko dziecięce obowiązkowo musi znaleźć się w sypialni Twojego dziecka.

Polskiej produkcji narzuta velvet 100x200 łóżko dziecięce

Zapewnij znakomitą dekorację strefy wypoczynkowej w sypialni dziecka. Wybierz jedną z narzut dostępną w wielu kolorach, dostosowanych do upodobań dzieci. Narzuty velvet + velet są ważnym akcentem dekoracyjnym, jak i praktycznym, w który warto się wyposażyć, jeżeli chcesz zaaranżować przestrzeń dla dziecka w sposób kompletny i bardzo dobry. 

Narzuty na łóżko dziecięce, które znajdziesz w naszej ofercie są maksymalnie bezpieczne, ze względu na wykonanie z wysokiej jakości, certyfikowanych materiałów, spełniających restrykcyjne normy. Velvet przypomina welur oraz aksamit, dlatego jest bezpieczny dla wrażliwej, alergicznej skóry dziecka. Nie wywołuje podrażnień ani reakcji alergicznych. Najwyższej jakości, starannie wykonane białe narzuty, jak i dostępne w wielu innych kolorach, wpłyną pozytywnie na zdrowie, dobrego samopoczucie, jak i komfort dziecka. Tylko takimi produktami warto otaczać dziecko, jeżeli chcesz zadbać o jego prawidłowy rozwój. 

Narzuta na łóżko dla chłopca, jak i dziewczynki powstaje w naszej szwalni, dlatego możemy czuwać nad każdym etapem jej produkcji. Sprawdzamy, czy detale zostały wykończone zgodnie z naszym zamysłem, czy obszycie jest perfekcyjne. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom produkty najwyższej jakości, bezpieczne i trwałe. Narzuta 100x200, z której chcesz korzystać przez długi czas, taka właśnie powinna być. 

Dwustronna narzuta dziecięca 100x200 posiada antyalergiczne wypełnienie, korzystanie wpływa na skórę dziecka ze skłonnościami do alergii oraz podrażnień. Gwarantuje przyjemne odczucia. 

Narzuta velvet 100x200 na łóżko chłopięce i dziewczęce w wielu kolorach 

Narzuta dziecięca musi być kolorowa, wyróżniająca się i zgodna z upodobaniami dziecka. Tylko wtedy na stałe zagości w jego pokoju. Przeglądając naszą ofertę, natrafisz na wiele interesujących produktów. Oferujemy narzuty w pięknych kolorach, z atrakcyjnymi pikowaniami. Wybór propozycji dla małych, jak i starszych dzieci oraz nastolatków jest naprawdę bardzo duży. Jesteś w stanie znaleźć narzutę dopasowaną do aranżacji tworzonego wnętrza.

Dlaczego narzuta velvet 100x200 cm jest godna uwagi?

  • Wykonana z wysokiej jakości, bezpiecznego i przyjemnego w dotyku materiału velvet. Nie wywołuje reakcji alergicznej ani podrażnień skóry. 
  • Praktyczne zastosowanie. Możesz ją wykorzystać jako narzutę na łóżko lub kocyk do przykrycia dziecka w chłodniejsze dni.
  • Atrakcyjny wygląd. Dostępność w wielu kolorach.
  • Produkt szyty ręcznie w Polsce, handmade 100%
  • Narzuta jest dwustronna i dwukolorowa.
  • Każdy produkt jest pakowany w estetyczne opakowanie, idealnie nadające się na prezent.

Zobacz wszystkie narzuty velvet.