NARZUTA VELVET 110x200

Jedyna w swoim rodzaju narzuta velvet + velvet 110x200 cm

Narzuta na łóżko dziecięce 110x200 cm, którą mamy w swojej ofercie, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców oraz dzieci. Dlaczego? Ponieważ jest przewiewna, atrakcyjna wizualnie i wykonana z wysokiej jakości materiału velvet, przypominającego aksamit oraz welur. Zastosowane do jej produkcji nowoczesne tkaniny, jak i antyalergiczne wypełnienia, gwarantują stworzenie wyjątkowej przestrzeni wypoczynkowej dla dziecka. Kupując narzuty na łóżko dziecięce z naszej oferty, masz pewność, że wprowadzasz do sypialni produkty bezpieczne, estetyczne i praktyczne.

Narzuta na łóżko dziecięce 110x200 do zadań specjalnych

Niezależnie od tego, czy kolorowe narzuty wykorzystasz jedynie jako posłanie łóżka czy jako kocyk, w każdej sytuacji sprawdzą się znakomicie. Możesz zabrać je ze sobą wszędzie, np. na spacer w chłodniejsze dni czy na wyjazd poza miasto. Dziecko będzie zachwycone, jeżeli przykryjesz je narzutą podczas popołudniowej drzemki. Zapewnisz mu same pozytywne odczucia oraz kolorowe sny.

Kocyk narzuta wykonana z materiału velvet jest dwustronna i dwukolorowa. Z obu stron materiału znajduje się tkanina velvet, dlatego masz pewność, że niezależenie od tego, jak położysz narzutę, dziecko będzie mogło liczyć na tak samo pozytywne odczucia. Narzuta na łóżko dziecięce 110x200 zagwarantuje niesamowity komfort cieplny, zapewni przyjemne doznania dla wrażliwej, delikatnej skóry, a dzięki atrakcyjnemu wyglądowi, idealnie wpisze się w aranżację dziecięcej przestrzeni.

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.