Filtry

NARZUTA VELVET 110x220

Filtry

Cena

Od 215,00 złdo 225,00 zł

Materiał

Narzuta velvet 110x220 cm na łóżko dziecięce – delikatna, funkcjonalna i kolorowa

W dziecięcym pokoju powinny znaleźć się wyłącznie wysokiej jakości produkty, wykonane z najlepszych materiałów. Jeżeli w takie właśnie chcesz zainwestować, polecamy kolorowe i białe narzuty velvet + velvet 110x220 cm, dzięki którym nie tylko pościelisz w efektowny sposób dziecięce łóżko, ale także zagwarantujesz idealny wygląd całej przestrzeni wypoczynkowej.

Czytaj więcej

Bezpieczna dla dziecka narzuta velvet 110x220 cm

Narzuta na łóżko dziecięce 110x220 cm jest delikatna i w pełni bezpieczna dla wrażliwej skóry dziecka. Z obu stron znajduje się materiał velvet, który przypomina welur oraz aksamit. Nie podrażnia i nie wywołuje reakcji alergicznej. Tym samy, korzystanie z narzuty velvet + velvet jest maksymalnie bezpieczne.

Warto dodać, że narzuta 110x220 posiada antyalergiczne wypełnienie, dla zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa dla dzieci. Stanowi wyjątkowy dodatek do sypialni, bez którego trudno byłoby sobie poradzić z zaaranżowaniem strefy wypoczynkowej w sposób uporządkowany i schludny. Bez wątpienia narzuta duża w rozmiarze 110x220 jest bardzo przydatna przy opiece nad dzieckiem, jak i dbaniu o idealny wygląd jego pokoju.

Narzuta na łóżko dziecięce 110x200 wprowadzi do pokoju dziecka atmosferę przytulności, radości, jak i samych pozytywnych odczuć. Efekt, jaki uda Ci się uzyskać, przejdzie najśmielsze oczekiwania, ze względu na jakość i atrakcyjny wygląd, jakimi wyróżnia się narzuta velvet. W takie właśnie produkty warto inwestować do dziecięcej przestrzeni.

Narzuta velvet 110x220 na łóżko dziecięce – idealny produkt do dziecięcej przestrzeni

Proces produkcji, który wdrażamy, aby przygotować wyjątkowe produkty dla Twoich dzieci, gwarantuje stworzenie narzuty na łóżko dziecięce, która jest jedyna w swoim rodzaju. Tworzymy narzuty na łóżko dziecięce 110x220 z myślą o dzieciach w każdym wieku. Staramy się, aby nasze produkty wpływały pozytywnie na ich komfort, odczuwanie przyjemności. Przyjęta przez nas strategia zaowocowała stworzeniem wielofunkcyjnej narzuty dostępnej w wielu kolorach.

Gwarantujemy, że z zakupionego produktu będziecie zadowoleni. Powstaje on w naszej szwalni w Polsce, przez co kontrolujemy każdy etap produkcji, aby zagwarantować, że powstanie, z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla wrażliwej i alergicznej skóry dziecka. Wiemy, jak jest to ważne dla rodziców, dlatego korzystamy wyłącznie z najlepszych tkanin, które otrzymały niezbędne certyfikaty.

Narzuta velvet 110x220 na łóżko dziewczęce oraz chłopięce zadba o potrzeby Twojego dziecka

Dbanie o potrzeby dziecka jest dla nas priorytetem, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wykonane z wysokiej jakości materiału velvet narzuty na łóżko chłopca oraz dziewczynki. Mając do dyspozycji tak wysokiej jakości produkt, możesz nie tylko uporządkować przestrzeń wypoczynkową w pokoju dziecka, ale także podkreślić wyjątkowy wygląd całego pokoju.

Narzuta velvet + velvet 110x220 wprowadzi do dziecięcej przestrzeni wspaniałą atmosferę przytulności i radości. Efekt, jaki uzyskasz, sprawi, że dziecko z wielką przyjemnością będzie korzystało z popołudniowej drzemki, ponieważ łóżko będzie dla niego ulubionym miejscem do spędzania wolnego czasu. Każda narzuta 110x220 jest delikatna i przyjemna w dotyku, ponieważ taki właśnie jest materiał velvet, przypominający aksamit oraz welur. Produkt nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka, nie wywołuje reakcji alergicznych, dlatego z powodzeniem możesz go wprowadzić do pokoju dziecka i umieścić na łóżku, bez ryzyka niemiłych niespodzianek. Narzuta velvet została wzbogacona o antyalergiczne wypełnienie, co jest jej dodatkowym atutem.

Pled na łóżko dziecięce jest dwukolorowy i dwustronny, co powoduje, że na pewno zbyt szybko się nie znudzi. Narzuta 110 na 220 zachwyca przepięknymi pikowaniami oraz ciekawą kolorystyką. Strefa wypoczynkowa w pokoju dziecka na pewno będzie robiła ogromne wrażenie, jeżeli umieścisz w niej jeden z produktów dostępnych w naszej ofercie.

Narzuta velvet 110x220 cm o szerokim zastosowaniu

Narzuta na łóżko dziecięce 110x220 sprawdzi się świetnie do wielu zadań. Przede wszystkim z jej pomocą uporządkujesz przestrzeń wypoczynkową w pokoju swojego dziecka, zadbasz o perfekcyjne przykrycie pościeli, która zostanie zabezpieczona przed zarazkami. W dodatku, narzuta velvet może posłużyć także jako koc, gdy dziecko zdrzemnie się w ciągu dnia. Zyskasz w ten sposób wielofunkcyjny produkt, z którego skorzystasz tak, jak chcesz. Co więcej, narzuta 110x220 wygląda bardzo atrakcyjnie, dlatego wpłynie pozytywnie na odbiór całego pokoju dziecka.

Dlaczego narzuta velvet 110x220 cm powinna znaleźć się w pokoju Twojego dziecka?

  • Powstała z materiału velvet, który jest przyjemny w dotyku. Przypomina aksamit lub welur.
  • Narzuta jest dwustronna i dwukolorowa, dlatego możesz zmienić niepostrzeżenie wygląd przestrzeni wypoczynkowej dziecka, bez konieczności kupowania nowego produktu.
  • Produkt powstaje w naszej szwalni, dlatego możemy pilnować każdego etapu produkcji i sprawdzać, czy nasze założenia są realizowane zgodnie z planem.
  • Narzuta jest dostępna w wielu kolorach, dostosowanych do upodobań dzieci.
  • Każdą narzutę pakujemy w atrakcyjne opakowanie prezentowe.
  • Velvet to materiał Premium, bardzo estetyczny i wytrzymały.
  • Bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

Zobacz wszystkie narzuty velvet.