NARZUTA VELVET 130x220

Narzuta velvet + velvet 130x220, zapewni pozytywne odczucia u Twojego dziecka

Dziecko w swojej sypialni, musi czuć się bezpiecznie. Tak będzie, jeżeli otoczysz je wyjątkowymi produktami, wykonanymi z wysokiej jakości materiałów. Narzuta 130x220 jak najbardziej spełnia te oczekiwania. Jest przyjemna w dotyku, co zawdzięcza zastosowaniu tkaniny velvet przypominającej welur lub aksamit. Produkt nie podrażnia wrażliwej, alergicznej skóry dziecka. Nie wywołuje również reakcji alergicznej. W pokoju Twojego dziecka zagości przytulna, radosna atmosfera. Dziecko będzie czuło się komfortowo i bezpiecznie leżąc w łóżku.

Bezpieczna narzuta na łóżko dziecięce 130x220

Dokładamy starań, aby dla naszych małych Klientów przygotowywać wyłącznie wysokiej jakości, bezpieczne produkty. Taka właśnie jest każda narzuta velvet, którą znajdziesz w naszej ofercie. Powstaje z certyfikowanych, bezpiecznych materiałów, które spełniają rygorystyczne standardy. Wykonywana jest w staranny sposób w naszej szwalni, dlatego możemy czuwać nad całym procesem produkcji. Dbamy, aby dopracowany został w niej każdy, nawet najmniejszy detal. Udaje się nam dzięki temu tworzyć narzuty do pokoju dziecięcego, które wyglądają perfekcyjnie i bardzo dobrze spełniają swoje funkcje.

Nasze narzuty na łóżko dziecięce są uwielbiane przez dzieci, które doceniają ich atrakcyjną kolorystykę oraz odczuwaną podczas dotykania materiału przyjemność. Stanowią ważny element wyposażenia ich przestrzeni. Pozwalają na zadbanie o uporządkowanie przestrzeni dziecięcej w wyjątkowy sposób.

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.