NARZUTA VELVET 145x220

Narzuta velvet + velvet 145x220 zagwarantuje przyjemne użytkowanie w dziecięcym pokoju

W pokoju Twojego dziecka powinny znajdować się wyłącznie wysokiej jakości produktu. Dlaczego? Ponieważ tylko one są bezpieczne, nie wywołują reakcji alergicznych. Jest to bardzo ważne, szczególnie jeżeli mowa o produktach mających bezpośredni kontakt ze skórą dziecka. Właśnie dlatego z dużą dbałością wybieraliśmy materiały, z których powstały narzuty na łóżko dziecięce. Proponujemy narzuty wykonane z wysokiej jakości tkaniny velvet, certyfikowanej i gwarantującej bezpieczne użytkowanie. Narzuta została wzbogacona o antyalergiczne wypełnienie, dlatego korzystanie z niej przez dziecko zmagające się z alergiami jest jak najbardziej możliwe.

Atrakcyjnie wyglądająca narzuta na łóżko dziecięce 145x220

Gwarantujemy, że zakup narzuty na łóżko dziecięce 145x220 jak najbardziej się opłaca. Zyskujesz produkt odznaczający się wysoką jakością zastosowanych materiałów, jak i perfekcyjnym wykończeniem. Strefa wypoczynkowa w pokoju Twojego dziecka będzie jedyna w swoim rodzaju. Skończy się wielogodzinne namawianie dziecka, aby zdrzemnęło się w ciągu dnia lub położyło spać o rozsądnej godzinie wieczorem. Narzuta 145x220 zachęci dziecko do częstego korzystania z łóżka. Jest atrakcyjna wizualnie i bardzo przyjemna w dotyku.

Narzuta na łóżko dziecięce 145x220 jest dwustronna i dwukolorowa. Z obu stron znajduje się tkanina velvet, która jest przyjemna w dotyku niczym aksamit oraz welur. Zagwarantuje komfortowe odczucia podczas codziennego użytkowania.

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.