Filtry

NARZUTA VELVET 145x220

Filtry

Cena

Od 215,00 złdo 225,00 zł

Materiał

Narzuta velvet 145x220 cm zagwarantuje przyjemne użytkowanie w dziecięcym pokoju

W pokoju Twojego dziecka powinny znajdować się wyłącznie wysokiej jakości produktu. Dlaczego? Ponieważ tylko one są bezpieczne, nie wywołują reakcji alergicznych. Jest to bardzo ważne, szczególnie jeżeli mowa o produktach mających bezpośredni kontakt ze skórą dziecka. Właśnie dlatego z dużą dbałością wybieraliśmy materiały, z których powstały narzuty na łóżko dziecięce. Proponujemy narzuty wykonane z wysokiej jakości tkaniny velvet, certyfikowanej i gwarantującej bezpieczne użytkowanie. Narzuta została wzbogacona o antyalergiczne wypełnienie, dlatego korzystanie z niej przez dziecko zmagające się z alergiami jest jak najbardziej możliwe.

Czytaj więcej

Atrakcyjnie wyglądająca narzuta velvet 145x220 cm na łóżko dziecięce

Gwarantujemy, że zakup narzuty na łóżko dziecięce 145x220 jak najbardziej się opłaca. Zyskujesz produkt odznaczający się wysoką jakością zastosowanych materiałów, jak i perfekcyjnym wykończeniem. Strefa wypoczynkowa w pokoju Twojego dziecka będzie jedyna w swoim rodzaju. Skończy się wielogodzinne namawianie dziecka, aby zdrzemnęło się w ciągu dnia lub położyło spać o rozsądnej godzinie wieczorem. Narzuta 145x220 zachęci dziecko do częstego korzystania z łóżka. Jest atrakcyjna wizualnie i bardzo przyjemna w dotyku.

Narzuta na łóżko dziecięce 145x220 jest dwustronna i dwukolorowa. Z obu stron znajduje się tkanina velvet, która jest przyjemna w dotyku niczym aksamit oraz welur. Zagwarantuje komfortowe odczucia podczas codziennego użytkowania.

Narzuta velvet 145x220 cm dostosowana do potrzeb dzieci w każdym wieku

Narzuta na łóżko dziecięce, która powstaje z wysokiej jakości tkaniny velvet, jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia, a jednocześnie prezentuje się w niezwykle atrakcyjny sposób. Szybko zobaczysz, że narzuta velvet jest idealnie dopasowana do dziecięcej przestrzeni. Jest przyjemna w dotyku, bezpieczna dla wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry dziecka. Proces jej produkcji uwzględnił zastosowaniu antyalergicznego wypełnienia, dlatego produkt jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu. Narzuta jest ręcznie szyta w naszej szwalni, co gwarantuje najwyższą jakość wykończenia.

Oprócz kwestii technicznych zadbaliśmy również, aby narzuta na łóżko dziecięce 145x220 była po prostu atrakcyjna wizualnie. Wybraliśmy pozytywne kolory, które są ściśle związane z upodobaniami dzieci. Narzuta dla chłopca i dziewczynki, którą znajdziesz w naszej ofercie, odświeży wygląd łóżka, zadba o wyjątkową prezentację strefy wypoczynek, a na jej wprowadzeniu do przestrzeni dziecięcej zyska cały pokój.

Narzuta velvet 145x220 cm do pokoju dziecięcego wprowadzi pozytywne walory wizualne

Każdy produkt, który kupujesz do dziecięcego pokoju powinien wyróżniać się atrakcyjną kolorystyką, dopasowaną do upodobań dzieci. To podstawa, aby został ona zaakceptowana przez wybredne dziecko. Musisz pamiętać, że łóżko jest często omijane przez dzieci szerokim łukiem. Wszystko dlatego, że maluchy uwielbiają spać z rodzicami, bawić się do późna. Nie w głowie jest im sen i wypoczynek. Narzuta 145x220 jest to w stanie zmienić. Dzięki temu, że kupisz narzutę w ulubionym kolorze dziecka, nie trzeba będzie już namawiać pociechy, aby położyła się spać o rozsądnej godzinie. Popołudniowe drzemki również odbywały się będą bez większych problemów. Jedna narzuta do pokoju dziecięcego może zmienić tak wiele.

Narzuta na łóżko dziecięce 145x220 została wykonana z wysokiej jakości tkaniny velvet. Jest dwustronna i dwukolorowa. Co ważne, materiał velvet znajduje się z obu jej stron, dlatego niezależnie jak narzuta zostanie ułożona, dziecko będzie miało zawsze zapewnione pozytywne wrażenia. Jest przyjemna w dotyku, bardzo delikatna, a przede wszystkim nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka. Najważniejsze jest to, że została wzbogacona o antyalergiczne wypełnienie, w celu zwiększenia bezpieczeństwa dla dzieci. Jest to produkt tworzony z myślą o wszystkich dzieciach.

Jeżeli chodzi o odbiór wizualny narzuty, to jest on jak najbardziej pozytywny, niezależnie od tego, na jaki kolor się zdecydujesz. Każda narzuta do pokoju dziecka jest jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowa. Proponujemy klasyczne jednokolorowe lub dwukolorowe narzuty, które wyglądają minimalistycznie. Możesz zdecydować, który wariant najbardziej odpowiada stylistyce wnętrza, jakie tworzysz dla swojego dziecka.

Dlaczego narzuta velvet 145x220 cm to najlepszy wybór dla Twojego dziecka?

  • Została wykonana z wysokiej jakości tkaniny velvet, bezpiecznej dla wrażliwej skóry dziecka. Materiał posiada niezbędne certyfikaty, gwarantujące użytkowanie bez negatywnego wpływu na zdrowie i samopoczucie dziecka.
  • Antyalergiczne wypełnienie dba o potrzeby dzieci cierpiących na problemy skórne.
  • Narzuta jest dwustronna i dwukolorowa. Z obu stron znajduje się materiał velvet.
  • Przyjemna w dotyku. Materiał velvet przypomina aksamit lub welur.
  • Produkt szyty ręcznie w Polsce.
  • Opakowanie, w które narzuta jest pakowana, idealnie nadaje się na prezent.

Zobacz wszystkie narzuty velvet.