OTULACZ BAMBUSOWY 70x50

Oferta kart podarunkowych

  

Otulacz bambusowy 50x70 dla najmłodszych 

Otulacze bambusowe w rozmiarze S (75 × 50 cm) idealnie sprawdzą się przy codziennej pielęgnacji dziecka. Możesz je stosować na kilka sposobów. Najczęściej otulacz bambusowy wykorzystywany jest do ciasnego owinięcia dziecka przed snem, co pozwala mu się wyciszyć i uspokoić.

Otulacze dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu możesz wybrać taki, który będzie pasował do pościeli dziecka. Jeżeli natomiast szukasz większego otulacza, spójrz na te w rozmiarze M lub L. 

Czytaj więcej

Otulacz bambusowy 50x70 dla maluszka

Noworodki i niemowlęta pamiętają to, co się działo, kiedy były w brzuchu u mamy. Dlatego tak łatwo się wyciszają, gdy otulimy je dokładnie kocykiem czy kołderką. Do otulenia można użyć również specjalnych produktów wykonanych z delikatnej tkaniny bambusowej.

Delikatny dla skóry dziecka otulacz bambusowy 50x70

Tkanina bambusowa, z której wykonany jest otulacz, jest bardzo delikatna, dzięki czemu nie podrażnia skóry dziecka. Możesz zatem korzystać z niego już od pierwszych chwil życia dziecka. Dzięki właściwościom higroskopijnym tkanina bambusowa chłonie wodę lepiej niż bawełna, dlatego otulacza możesz używać również jako delikatnego ręcznika do osuszania skóry dziecka.

Otulacz bambusowy ma też właściwości termoregulacyjne – nie powoduje przegrzewania, co pozwala dziecku spokojnie spać w nocy czy drzemać w ciągu dnia.

Otulacz bambusowy 50x75 otuli dziecko kolorem

Otulacze od BabyMetka dostępne są w wielu ciekawych wzorach i kolorach. W ofercie bez problemu znajdziesz wzory dla chłopców np. superszybkie wyścigówki i dla dziewczynek np. króliczki baletnice, a także uniwersalne propozycje np. wzór Octagon. Który z nich wybierzesz?

Dlaczego warto kupic otulacz bambusowy 50x70?

  • Tkanina bambusowa ma właściwości termoregulacyjne;
  • Jest miły i miękki w dotyku – polecany nawet dla skóry atopowej;
  • Doskonale chłonie wodę;
  • Szybko schnie;
  • Estetycznie opakowany – idealny na prezent;
  • Wymiary 70 × 50 cm.

Otulacz bambusowy występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.