PODUSZKA VELVET 40x60

Oferta kart podarunkowych

  

Kolorowa poduszka velvet 40x60 cm dla najlepszych snów przedszkolaka.

Każdy przedszkolak oprócz ulubionej przytulanki powinien posiadać również poduszkę, na której może złożyć swoją główkę po całodziennym pobycie w przedszkolu. W naszym sklepie nasi młodsi klienci znajdą m.in. komfortową poduszkę velvet w rozmiarze M o wymiarach 40 x 60 cm. Każdą poduszkę szyjemy ręcznie z wielką pasją na terenie Polski. Nasze poduszki wypełniane są antyalergiczną włókniną, która umożliwia użytkowanie również przez dzieci z alergią. Dla  naszych milusińskich dostępnych jest wiele kolorów tkaniny velvet. Zastosowane pikowanie dodaje poduszce szyku i elegancji czyniąc ją przy tym również świetnym elementem dekoracyjnym.

Czytaj więcej

Prostokątna poduszka velvet 40x60 cm jest uszyta z materiału premium.

Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj posiadają już własny kącik sypialniany. Urządzając go warto postawić na wysokiej jakości produkty, które będą służyły dziecku przez dłuższy okres czasu. W BabyMetka jesteśmy przygotowani na tak specjalne misje. Dla komfortowego snu przygotowaliśmy prostokątną poduszkę z przewiewnej bawełny oraz szykownego velvetu. Średniej wielkości powierzchnia użytkowa (wymiary 40 x 60 cm) zapewni młodszym dzieciom komfort oraz wygodę zarówno podczas dłuższego, jak i krótszego odpoczynku. Dekoracyjny charakter użytej bawełny sprawia, że poduszka w czasie dnia może być świetną ozdobą dziecięcego łóżka.

Wyposaż łóżeczko swojego dziecka w wygodną poduszkę velvet dla przedszkolaka 40x60 cm !

Nasze niezwykle wygodne poduszki w kształcie prostokąta szyjemy ręcznie w Polsce. Każdą poduszkę wypełniamy antyalergiczną włókniną, która zapewnia bezpieczeństwo dzieciom z alergią oraz stanami uczuleniowemu. Dzięki temu zabiegowi we wnętrzu poduszki nie dochodzi do rozwoju chorobotwórczych bakterii oraz grzybów i pleśni. Poduszka posiada ergonomiczny kształt, który pozytywnie wpływa na sen naszych milusińskich. Jest to produkt dwustronny, który można dowolnie spersonalizować korzystając z dostępnych w BabyMetka tkanin.

Popraw komfort spania swojego malucha z naszą poduszką velvet 40x60 cm !

Prostokątna poduszka jest produktem, który łączy w sobie wzorzystą bawełnę (aż kilkadziesiąt wzorów do wyboru) oraz jednokolorową tkaninę typu velvet (pikowaną w kształt rombów). Pełna personalizacja poduszki pozwala dziecku wybrać produkt, który spełni nie tylko swoją funkcję, ale również marzenie dziecka! Do każdej poduszki na życzenie możemy wszyć jedna lub kilka metek sensorycznych.

Dlaczego warto kupić poduszkę velvet 40x60 cm?

·  Velvet to materiał najwyższa jakość o subtelnej miękkości.

·  Velvet posiada bardzo atrakcyjny wygląd, przypomina luksusowy aksamit i welur.

·  Poduszka dopasowana do potrzeb starszych dzieci

·  Możliwość dopasowania do poduszki innych produktów z oferty BabyMetka

·  Produkt szyty ręcznie w Polsce

·  Posiada antyalergiczne wypełnienie

·  Połączenie przewiewnej bawełny oraz eleganckiego velvetu

·  Niesztampowy pomysł na prezent

·  Kilkadziesiąt wzorów bawełny do wyboru. 

Poduszka velvet występuje w wielu rozmiarach.