PODUSZKA MUŚLIN 40x60

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka muślin 40x60 cm w wielu nowoczesnych kolorach

W tej kategorii prezentujemy muślinową poduszkę 40x60 cm o rozmiarze M. Ta średniej wielkości poduszka idealnie wpasuje się do pokoju przedszkolaka i tej grupie wiekowej dedykujemy ten rozmiar poduszki. Nie stoi jednak nic na przeszkodzie, aby poduszkę używały starsze dzieci i dorośli. Muślinowa poduszka skrywa w sobie wiele cennych cech użytkowych, które sprawią, że każdy kto przytuli się do poduszki, pokocha ją bajkowym snem.

Czytaj więcej

Poduszka 40x60 cm z muślinową delikatnością przeniesie Cię w krainę pięknych snów.

Dobry sen to zdrowie. Piękne sny to pozytywne nastawienie do nowego dnia. Doskonale wiemy jaką delikatnością dotyku obdarzy Cię poduszka 40x60 cm wykonana w naszej pracowni handmade z muślinu.

Dlatego prawdopodobnie śpiąc na muślinowej poduszce w pełni się zrelaksujesz, a pogodne sny przyniosą radość w nowym dniu. Muślin bawełniany Double Gauze to 100% naturalna tkanina, wykonana ze specjalnie wygładzonych włókien o gramaturze 130 g/m2. Przenikają się one wzajemnie w dwóch warstwach tworząc charakterystyczny efekt marszczenia materiału. Im bardziej muślin jest pomarszczony w swojej fakturze, tym lepszy efekt wizualny oraz cyrkulacja powietrza.

Wybieraj wśród kolorów i rodzajów wypełnienia najlepszą muślinową poduszkę 40x60 cm. 

W naszej pracowni Babymetka możesz wybrać swoją muślinową poduszkę 40x60 cm wśród 11 kolorów. Oferujemy modne i uniwersalne barwy, w których znajdziesz odcienie pasujące zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Cennym atutem poduszek jest także możliwość wyboru ich antyalergicznego wypełnienia. Dajemy Ci możliwość doboru wypełnienia płaskiego lub wyższego i bardziej puszystego. 

Poduszka muślinowa 40x60 cm M

Prawdopodobnie poszukujesz najlepszej poduszki do snu dla swojego dziecka lub dla siebie. Zostań z nami, a przedstawimy Ci walory użytkowe muślinowej poduszki, którą uszyliśmy w naszej pracowni handmade. Rozmiar poduszki 40x60 cm proponujemy dla dzieci przedszkolnych i starszych. Spójrz także na inne, większe wymiary poduszek muślinowych, które być może wskoczą do Twojej sypialni. Jesteśmy przekonani, że poduszki muślinowe Babymetka przyniosą radość odpoczynku i spokojny, relaksujący sen.

Postaw na ekologię i delikatność – taka jest dwóch słowach muślinowa poduszka 40x60 cm

W celu zapewniania Ci doskonałej delikatności poduszki, wybraliśmy do jej uszycia muślin bawełniany Double Gauze. Został on wytworzony ze specjalnie wygładzonych dwóch warstw włókien, które przenikają się ze sobą tworząc efekt marszczenia materiału. Muślinowa poduszka jest w pełni naturalna, oddychająca, a marszczona struktura tkaniny zapewnia pożądaną cyrkulację powietrza i nie przegrzeje głowy dziecka nawet w upalne, letnie noce. 

Mimo swojej lekkości i delikatności, muślin to tkanina wytrzymała, która wraz z praniem staje się jeszcze bardziej miękka w dotyku. Użytkowanie poduszki nie wpływa także na zmianę jej kolorów

Innym atutem muślinowej poduszki jest atest Oeko-Tex GOTS dla oferowanego muślinu. To jeden z najważniejszych i szanowanych atestów w świecie tekstylnym. Potwierdza on ekologiczne pochodzenia muślinu oraz poszanowanie pracy rąk ludzkich w ramach produkcji tej tkaniny. 

Lubisz spać wyżej czy płasko? Wybierz taki rodzaj wypełnienia poduszki 40x60 cm, na którym będziesz czuć się po prostu wygodnie!

Zależy nam, aby sen na proponowanej poduszce muślinowej był komfortowy. Dlatego jako producent handmade dajemy Ci wybór wypełnienia. Możesz wybrać poduszkę wysoką do 10 cm i bardziej puszystą lub płaską do 3 cm. Wypełnienie, które proponujemy jest antyalergiczne, nie chłonie wilgoci i nie rozwijają się w nim grzyby i bakterie. Wszyliśmy je w poduszkę, aby się nie marszczyło i doskonale Ci służyło. Dzięki praniu w całości poduszka będzie zawsze świeża i czysta.

Dlaczego warto wybrać muślinową poduszkę 40x60 cm z Babymetka?

Poduszka została uszyta hanmade w naszej pracowni z dbałością na każdy szczegół. Zaręczamy, że jest dopracowana w każdym szczególe, a do tego estetycznie zapakowana z karnetem na prezent.

Poduszka została uszyta z muślinu bawełnianego, który jest gwarantem doskonałej miękkości tkaniny. 

Oferowany muślin, z którego uszyliśmy poduszkę, posiada atest Oeko-Tex GOTS, który potwierdza ekologiczne pochodzenie tego materiału.

Poduszkę możesz wybrać wśród 11 dostępnych wersji kolorystycznych.

Proponujemy także 2 rodzaje wypełnienia, wyższe i płaskie. Śpij w pełni komfortowo tak jak lubisz!

Poduszka jest niezastąpiona dla alergików. Naturalny muślin i nie chłonące wilgoci wypełnienie silikonowe, które pierzesz w całości z poduszką. 

Do poduszki możesz dobrać w komplecie w tym samym stylu i kolorze kołdrę, otulacz, poduszkę jaśka lub dekoracyjną poduszkę gwiazdę.

Poduszka muślinowa występuje w wielu rozmiarach.