OTULACZ WAFELKOWY 100x100

Oferta kart podarunkowych

  

Otulacz wafelkowy 100x100 cm wykorzystasz na 1000 sposobów!

Przyda się on Wam nie tylko na początku drogi maleństwa jako sposób na owijanie. Szerokie właściwości naturalnej bawełny o nazwie wafel sprawią, że stanie się on Waszym codziennym towarzyszem. Możesz go podkładać pod dziecko w wózku, w foteliku, na kocu i na każdej innej, nieznanej powierzchni. Zapewni najwyższą higienę, a oddychająca struktura tej bawełny nie przepoci delikatnej skóry dziecka. Otulacz 100x100 cm możesz używać też jako lekki kocyk, zasłonkę, ochronę przed słońcem, a nawet do zabawy. Schowaj pod nim kolorowe grzechotki i pozwól dziecku szukać je, pomagać w ich odkrywaniu i wspólnie cieszyć się z odnalezienia. Moc bodźców wzrokowo-dotykowych sięgnie zenitu!

Czytaj więcej

Do otulacza wafelkowego 100x100 możesz dobrać w komplecie uroczą poduszkę.

Zaprojektowaliśmy dużo więcej produktów, w której rolę główną przyjęła okazała tkanina wafel. To w pełni naturalna, 100% bawełna, której szczególnym wyrazem jest faktura maleńkich kwadracików na całej powierzchni. Wyglądem przypomina jadalny wafelek lub gofry, stąd jej nazwa. Występuje w jednokolorowej szacie, w 9 dostępnych kolorach. Możesz wybrać swój ulubiony kolor, a do otulacza dobrać w tym samym odcieniu także inne produkty Babymetka. Otulacz niezwykle się prezentuje z poduszką miś, która posiada słodkie uszka. Często ten zestaw jest wybierany w komplecie przez inne mamy. W tym samym deseniu warte rozważenia są także ochraniacz do łóżeczka, kołderka, kokon niemowlęcy, poduszka do karmienia, poduszki dekoracyjne np. w kształcie serca.

Niech przestrzeń Twojego dziecka otoczy wyjątkowy styl otulacza wafelkowego 100x100, który podkreśli elegancja tkaniny wafel.

Metr kwadrat zaczarowany w praktyczny, elegancki i potrzebny niemal każdego dnia otulacz dla dziecka. Wyobraź sobie jak Twój maluszek spokojnie śpi owinięty tym średniej wielkości otulaczu. Z pewnością czuje przyjemne ciepło i spokój. Właściwości termoregulujące otulacza sprawiają, że nie przegrzeje się, ani nie będzie mu chłodno w zimne dni. Czuje spokój, bo jest mu tak bezpiecznie jak pod Twoim sercem w brzuszku. Badania dowodzą, że dzieci po narodzeniu owijane ściśle otulaczem są spokojniejsze i lepiej śpią, gdyż do złudzenia ta ciasna, przyjemna struktura kojarzy im się z życiem płodowym, które tak dobrze poznały. 

Otulacz wafel 100x100 cm z bawełniany wafel – rozmiar M

Prezentujemy Ci średniej wielkości otulacz o wymiarach 100x100 cm. Wystarczająco duży, aby móc sprawnie owinąć niemowlę, a także użyć go do innych zadań. Doskonałej jakości, oddychająca tkanina to ważna zaleta prezentowanego otulacza. Możesz go wykorzystać dosłownie wszędzie. 

Otulacz wafelkowy 100x100 cm w domu, w foteliku, na spacerze w wózku, na ogrodzie.

Tkanina bawełniana typu wafel posiada doskonałe właściwości termoregulacyjne. Naturalna bawełna 100% jest w pełni oddychająca i nie podrażni delikatnej skóry dziecka. Jest odpowiednia dla dzieci z alergiami kontaktowymi i innymi problemami skórnymi. Potwierdzeniem jakości tkaniny wafel jest atest bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100, Tkaniny Godne Zaufania. 

Otulacz wykonany z bawełny wafel będzie idealny zarówno latem jak i zimą. Okryty lub owinięty nim maluszek nie przepoci się, ani też nie zmarznie. Otulacz 100x100 cm można także wykorzystać jako podkład na koc, do wózka, fotelika i na wiele innych powierzchni. Szczególnie gdy jest gorąco, położony na nim maluszek nie odparzy swojej delikatnej skóry i nie będą go męczyć potówki. Otulacz 100x100 cm jest dość duży, aby nim osłonić matę do zabawy, aby nie świeciło w oczka słońce. Możesz  zorganizować dodatkową formę zabawy z maluszkiem. Schowaj za otulacz zabawki i na przemian pokazuj, radośnie wołając „A kuku”. Twój Skarb odwdzięczy się swoim uśmiechem. I o to właśnie chodzi z tym naszym otulaczem!

Otulacz wafelkowy 100x100 cm dopracowany w każdym szczególe. Jakość handmade zobowiązuje!

W pracowni handmade Babymetka w wykonanie oferowanych produktów wkładamy całe swoje serce. Dzieci są dla nas szczególnie ważne, dlatego wyszukujemy piękne, jakościowe tkaniny i z zaangażowaniem projektujemy i szyjemy produkty tekstylne. Najwyższa jakość handmade zobowiązuje! 

Otulacz 100x100 wykonany jest z bardzo ciekawej tkaniny, która na swojej fakturze posiada fakturę maleńkich kwadracików. Wygląd tkaniny przypomina słodki, jadalny wafelek. Jest to propozycja jednokolorowa, nie posiada żadnych wzorów na tkaninie. Dajemy Wam możliwość wyboru jej w 9 kolorach. Można więc dopasować stylową tkaninę wafel do własnych preferencji, kolorystyki mieszkania lub wózka.

Dlaczego warto wybrać otulacz wafel 100x100 cm w ofercie Babymetka?

• Otulacz wykonany z wysokiej jakości, I gatunkowej bawełny typu wafel.

•Na tkaninie widoczna jest faktura małych kwadracików, które przypominają jadalny wafelek. Wygląda to bardzo elegancko.

•Jednokolorowy otulacz 100x100 cm możesz wybrać z gamy 9 dostępnych kolorów.

•Dość duży rozmiar otulacza pozwala na jeszcze więcej zastosowań. Używaj go nie tylko do otulenia, ale też do ochrony przed słońcem i do zabawy. 

•To prawdziwy niezbędnik mamy o cechach termoregulacyjnych.

•Do otulacza w Babymetka zamówisz w komplecie piękną poduszkę z uszkami misia, a także inne produkty, które sprawią przyjemność dziecku: kokon niemowlęcy, kołderkę, kocyk, maleńką poduszkę, ochraniacz do łóżeczka, poduszki dekoracyjne i wiele innych.

•Nasze zamówienia pięknie pakujemy i wysyłamy do Ciebie z karnetem upominkowym. Wystarczy wpisać swoją dedykację i gotowe! To dla kogo zamówisz prezent?

Otulacz wafelkowy występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.