PODUSZKA VELVET 30x40

Oferta kart podarunkowych

  

Modna poduszka velvet 30x40 cm dla małych odkrywców.

Poduszka velvet w rozmiarze S to świetny sposób na urozmaicenie dziecięcego odpoczynku. Szyta ręcznie na terenie Polski poduszka wykonana jest z szykownej i miękkiej tkaniny velvet, która pochodzi wyłącznie od sprawdzonych producentów. Velvet to tkanina przypominająca luksusowy aksamit. Jest bardzo miękka i ślicznie mieni się w słońcu. Łatwa w utrzymaniu czystości. Mamy dostępnych wiele wersji kolorystycznych, które bez trudu można dopasować do aranżacji dziecięcego pokoju. Poduszki velvet w rozmiarze S (o wymiarach 30 x 40 cm) wypełnione są antyalergiczną włókniną, która umożliwia korzystanie z poduszek przez dzieci z alergią i atopią. 

Czytaj więcej

Prostokątna poduszka velvet 30x40 cm dla maluszka.

W BabyMetka świetnie zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest prawidłowy sen naszych dzieci. By uprzyjemnić im nocny odpoczynek do naszej oferty wprowadziliśmy prostokątną poduszkę z velvetu oraz bawełny. Poduszeczka o wymiarach 30 x 40 cm jest produktem przeznaczonym dla mniejszych dzieci. Dopasowana do potrzeb dziecka powierzchnia użytkowa poduszki zapewnia komfort podczas snu- dziecięca głowa nie spada z poduszki, a jednocześnie poduszka nie odkształca się nieestetycznie na buzi maluszka. Poduszeczka jest produktem dwustronnym, który można dowolnie spersonalizować korzystając ze wzorów i kolorów tkanin dostępnych aktualnie w BabyMetka.

Komfortowe spanie tylko z poduszkami velvet 30x40 dla niemowlaka cm od Babymetka !

Naszą prostokątną poduszkę, podobnie jak inne produkty, szyjemy ręcznie z pasją na terenie Polski. W każdej poduszce zostawiamy cząstkę naszego serca, która odpowiada za zadowolenie naszych małych klientów. Przewiewna bawełna, z której szyjemy jedną ze stron poduszki występuje u nas w, aż kilkudziesięciu wzorach, spośród których swój ulubiony wybiorą zarówno chłopcy, jak i dziewczyny. Kilkanaście modnych kolorów tkaniny typu velvet pozwala zaś spersonalizować drugą stronę naszej poduszki.

Wybierz wygodną poduszkę velvet 30x40 cm, aby dać dziecku prawidłowy sen !

Każdą poduszkę wypełniamy antyalergiczną włókniną, która umożliwia korzystanie z poduszki również przez dzieci z alergią oraz atopią. Przewiewne wypełnienie zapobiega również rozwojowi chorobotwórczych drobnoustrojów do których zaliczamy m.in. bakterie oraz grzyby. Do każdej poduszki istnieje ponadto możliwość dobrania również innych produktów dostępnych w naszej ofercie. Jest to świetny pomysł, gdy poszukujemy niesztampowego prezentu np. na urodziny lub Dzień Dziecka.

Dlaczego warto kupić poduszkę velvet 30x40 cm?

·  Velvet to materiał najwyższa jakość o subtelnej miękkości.

·  Velvet posiada bardzo atrakcyjny wygląd, przypomina luksusowy aksamit i welur.  

·  Dopasowana do potrzeb dziecka poduszka.

·  Produkt szyty ręcznie w Polsce.

·  Wykonana z pasją przez profesjonalistów.

·  Poduszka posiada antyalergiczne wypełnienie.

·  Duża ilość wzorów bawełny do wyboru.

·  Kilkanaście kolorów tkaniny typu velvet.

·  Możliwość pełnej personalizacji poduszki.

·  Idealny pomysł na prezent dla chłopca oraz dziewczyny. 

Poduszka velvet występuje w wielu rozmiarach.