PIELUSZKA MUŚLINOWA 30x30

Oferta kart podarunkowych

  

Pieluszka muślinowa 30x30 cm

Delikatna pieluszka muślinowa to obowiązkowy element wyprawki. Można powiedzieć, że pieluszki muślinowe to pieluszki tkane z najczystszego włókna bawełny. Używamy ich kilkanaście razy dziennie, praktycznie przy wszystkich czynnościach pielęgnacyjnych związanych z maleństwem. Trwały materiał pieluszki zachowuje swoje właściwości nawet przy wielokrotnym praniu, a z biegiem czasu pieluszki stają się jeszcze bardziej delikatne. 

Czytaj więcej

Pieluszka muślinowa 30x30 to przyjaciel maluszka jakich mało!

Ta miękka, kwadratowa pieluszka ma wszechstronne zastosowanie przy małych dzieciach. Przydatna praktycznie do każdej czynności pielęgnacyjnej, m.in. do wytarcia buźki, jako podkład przy przewijaniu lub pod główkę, jako myjka, letnie, oddychające okrycie czy ochrona przed słońcem. 

Splot muślinu bawełnianego Double Gauze powoduje, że pieluszka ma jeszcze więcej zastosowań, a piękne kolory dodają jej uroku. Pieluszka może stać się niezbędnym elementem do zasypiania małego szkraba. Jedną z cech muślinu jest absorbowanie zapachu (w tym przypadku zapachu mamy). Przytulone do niej niemowlę i kołysane szybko przeniesie się w kolorową krainę snów, a gdy już obudzi się muślinek będzie tuż przy nim jak najwierniejszy przyjaciel. 

Pieluszka muślinowa 30x30 cm to najmniejsza opcja w ofercie Babymetka

Dzięki swoim niewielkim wymiarom możesz ją zabrać wszędzie ze sobą. Spakowana nie zajmie wiele miejsca, a jako przyjaciel maluszka będzie konieczna na spacerze, w podróży, u lekarza czy na ogrodzie. Pamiętaj więc o muślinku zawsze gdy wychodzisz z dzieckiem!

Pieluszki muślinowe 30x30 - naturalne okrycie dla niemowlaka w dowolnym rozmiarze

Poszukujesz najmilszych pieluszek materiałowych dla niemowląt? Zainteresuj się ekologicznym muślinem, który używali nawet Egipcjanie w starożytności do pielęgnacji swoich niemowląt. Sprawdzony przed wiekami muślin powinien być koniecznym elementem wyprawki noworodka.

Pieluszki muślinowe 30x30 obdarzą maleństwo swoją wyjątkowo delikatną fakturą

Pieluszka muślinowa została wykonana z muślinu bawełnianego Double Gauze o gramaturze 130 g/m2. Jest to szczególnie miły w dotyku surowiec, gdyż został wykonany ze specjalnie wygładzonych włókien bawełny. Pieluszka jest więc bardzo  miła w dotyku. Będzie odpowiednia także dla niemowląt, które mają podrażnioną skórę lub problemy z alergiami.

Muślin posiada dwie, naprzemiennie ułożone warstwy, które przenikając się ze sobą tworzą efekt marszczenia materiału. Zapewnia to odpowiednią cyrkulację powietrza, nadaje właściwości termoregulacyjne oraz zapewnia odpowiednią przewiewność. To dlatego pieluszki muślinowe są idealne do letniego okrycia dziecka, ponieważ nie przepocą maluszka. 

Wybierz pieluszkę muślinową 30x30 o najmniejszych rozmiarach i ciesz się poręczną i małą pieluszką wszędzie tam gdzie potrzebujesz!

Mała pieluszka muślinowa  będzie niezastąpiona w każdym miejscu gdzie będziesz przebywać z dzieckiem. Nie zajmuje dużo miejsca, sprawnie ją spakujesz i zabierzesz ze sobą, aby stanowiła Twój poręczny niezbędnik przy opiece nad niemowlęciem. 

Pieluszka muślinowa to doskonały podkład na ramię dla dorosłych kiedy trzymamy dziecko na rękach np. do odbicia. Doskonale sprawdzi się również jako delikatne okrycie do wózka lub fotelika podczas drzemki czy spaceru, jako ochrona przed słońcem i wiatrem, a także po kąpieli. 

W ofercie Babymetka pieluszka muślinowa występuje w 11 kolorach do wyboru. W palecie tej znajdziesz zarówno uniwersalne odcienie, jak i te pasujące bardziej do dziewczynek lub chłopców. 

Pieluszki muślinowe posiadają certyfikat Oeko-Tex GOTS, który jest potwierdzeniem ekologicznej produkcji pieluszek oraz poszanowania pracy na każdym etapie powstania muślinu i jego dystrybucji.

Dlaczego warto wybrać pieluszkę muślinową 30x30 od Babymetka?

•Pieluszka jest niezwykle delikatna i miękka, w dotyku przypomina jedwab jednocześnie bardzo trwała i wytrzymała.

•Posiada właściwości antyalergiczne dzięki czemu nie powodują podrażnień skóry.

•Znakomicie chłonie wodę i szybko wysycha.

•Posiada właściwości termoregulacyjne. W upały daje poczucie świeżości i kojącego chłodu, zimą zaś przyjemnego ciepła.

•Pieluszka muślinowa jest dostępna w ofercie Babymetka w 11 kolorach do wyboru.

•Pieluszka nawet po wielu praniach zachowuje swoją miękkość i kolor.

•Pieluszka absorbuje zapachy (np. mamy), dając poczucie bezpieczeństwa. Niepostrzeżenie z tego powodu staje się najlepszym przyjacielem dziecka i przytulanką do snu.

Pieluszki muślinowe występują w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.