Filtry

PODUSZKA MUŚLIN 40x40

Filtry

Cena

Od 55,00 złdo 65,00 zł

Materiał

Poduszka jaś z muślinu 40x40 cm bardzo dobrze reguluje temperaturę

Ta kwadratowa poduszka jaś to świetny kompan do spania, tulania oraz jako dekoracyjny dodatek do łóżek. Poduszka typu jaś od Babymetki  została wykonana w 100% z miękkiego i delikatnego muślinu w naszej pracowni handmade. Każda poduszka jaś to przykład najwyższej staranności oraz dbałości o szczegóły. Może stać się ona wyznacznikiem Twojego stylu! Będzie się doskonale prezentować na sofie, na fotelu albo na łóżku …,gdzie tylko zapragniesz. Poduszka jasiek występuje w 11 różnych kolorach muślinu. Wybierz swój kolor i dopasuj do wnętrza! Jasiek zapewni przyjemny, zdrowy sen oraz komfortowe wypoczywanie. Muślin posiada wysoką zdolność do pochłaniania wilgoci, przewiewność oraz bardzo dobrą regulacje temperatury. Na muślinowej poduszce nie przepoci się główka dziecka, ani Twoja! Śpij bajecznie, jak w niebie! 

Czytaj więcej

Zostań najlepszym przyjacielem poduszki muślinowej 40x40 !

Uwielbiany przez maluszki jak również starsze dzieci jasiek to super kompan do wózeczka na wiosenne spacerki. Spełnia też swoją rolę jako podusia – przytulanka. Idealny również  do przedszkola na porę leżakowania. Pięknie komponuje się z naszym muślinowym kocykiem. Dodatkowym atutem jest certyfikat Oeko-Tex GOTS potwierdzający ekologiczne wytworzenie muślinu bawełnianego.

Jasiek muślinowy 40x40 potrafi zastąpić dotychczasową przytulankę.

Gwarantujemy, że ten milutki i mięciutki muślin podbije serce Twojego dziecka. Muślin jest odporny na wielokrotne pranie, dlatego przy odpowiedniej pielęgnacji nie należy obawiać się o jego szybkie zużycie. Wręcz zyskuje na tym - staje się jeszcze bardziej miękki. Twoje dziecko z tą kwadratową poduszką jaś będzie mieć same kolorowe sny! Ty także! Przecież ta poduszka jaś jest taka uniwersalna...

Poduszka muślinowa występuje w wielu rozmiarach.