OTULACZ MUŚLINOWY 140x180

Muślinowy otulacz 140x180 cm

Prezentujemy duży otulacz muślinowy, pod którego okryciem odpoczną starsze dzieci, nastolatki i dorośli. Jego wymiary wynoszą 140x180 cm. Uniwersalny otulacz wpasuje się do niemal każdego pokoju i sypialni tuląc nas do snu! Będzie też miłym okryciem podczas oglądania filmów, czytania, nauki czy zabawy z dzieckiem.

Otulacz sprawi, że szybko powędrujemy drogą baśniowych snów.

Otulacz muślinowy wyróżnia wyjątkowa miękkość w dotyku za sprawą specjalnie wygładzonych włókien, które są pochodzenia ekologicznego. W pełni naturalny otulacz nie uczuli i nie podrażni skóry osób, które mają problemy z alergiami i atopiami. Będzie delikatnie tulił do snu, zapewniając wygodę i komfortowy wypoczynek. 

Muślin Double Gauze posiada specyficzną strukturę przenikających się ze sobą dwóch warstw włókien. Tworzą one efekt ciekawej, pomarszczonej faktury, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Właściwości termoregulacji tkaniny sprawiają, że odpoczywając pod muślinowym w upalne dni i noce okryciem nie przegrzejemy się. Podobnie, nie wychłodzimy się w zimne dni. Wszystkie te cechy sprawią, że sen przychodzi łatwiej i jest głębszy. Baśniowe sny są na wyciągnięcie ręki, nawet dla dorosłych, którzy nie wierzą już w bajki!

Urokliwy otulacz dostępny w wielu kolorach z dodatkiem ozdobnych frędzli.

W naszej pracowni handmade proponujemy paletę 11 kolorów otulacza do wyboru. Dopasuj jego odcień do kolorystyki pokoju lub wybierz po prostu swój ulubiony kolor. Polecamy także doszycie frędzli na rogach otulacza, które dodadzą nutkę elegancji okryciu. Przyszyjemy je nieodpłatnie w kolorze otulacza. 

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.