OTULACZ MUŚLINOWY 140x180

Oferta kart podarunkowych

  

Otulacz muślinowy 140x180 cm zapewni prawidłowe warunki do wypoczynku

Prezentujemy duży otulacz muślinowy, pod którego okryciem odpoczną starsze dzieci, nastolatki i dorośli. Jego wymiary wynoszą 140x180 cm. Uniwersalny otulacz wpasuje się do niemal każdego pokoju i sypialni tuląc nas do snu! Będzie też miłym okryciem podczas oglądania filmów, czytania, nauki czy zabawy z dzieckiem.

Czytaj więcej

Otulacz muślinowy 140x180 sprawi, że szybko powędrujemy drogą baśniowych snów.

Otulacz muślinowy wyróżnia wyjątkowa miękkość w dotyku za sprawą specjalnie wygładzonych włókien, które są pochodzenia ekologicznego. W pełni naturalny otulacz nie uczuli i nie podrażni skóry osób, które mają problemy z alergiami i atopiami. Będzie delikatnie tulił do snu, zapewniając wygodę i komfortowy wypoczynek. 

Muślin Double Gauze posiada specyficzną strukturę przenikających się ze sobą dwóch warstw włókien. Tworzą one efekt ciekawej, pomarszczonej faktury, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Właściwości termoregulacji tkaniny sprawiają, że odpoczywając pod muślinowym w upalne dni i noce okryciem nie przegrzejemy się. Podobnie, nie wychłodzimy się w zimne dni. Wszystkie te cechy sprawią, że sen przychodzi łatwiej i jest głębszy. Baśniowe sny są na wyciągnięcie ręki, nawet dla dorosłych, którzy nie wierzą już w bajki!

Urokliwy otulacz z muślinu 140x180 dostępny w wielu kolorach z dodatkiem ozdobnych frędzli.

W naszej pracowni handmade proponujemy paletę 11 kolorów otulacza do wyboru. Dopasuj jego odcień do kolorystyki pokoju lub wybierz po prostu swój ulubiony kolor. Polecamy także doszycie frędzli na rogach otulacza, które dodadzą nutkę elegancji okryciu. Przyszyjemy je nieodpłatnie w kolorze otulacza. 

Otulacz z muślinu 140x180 cm jest w pełni naturalny, oddychający i lekki.

W tej ofercie zastosowaliśmy do otulacza wdzięczną tkaninę o nazwie muślin Double Gauze o gramaturze 130 g/m2. Jest ona w pełni naturalna, przewiewna i ekologiczna. Wytworzona ze specjalnie wygładzonych włókien bawełny muślinowej, która w dwóch warstwach wzajemnie się na siebie nakłada i tworzy efekt marszczenia materiału. Ta specyficzna faktura muślinu zapewnia lepszą cyrkulację powietrza, nadaje właściwości termoregulacji cieplnej, a dodatkowo delikatnie masuje skórę dziecka. Dzięki powyższym właściwościom możesz mieć pewność, że w gorące dni otulacz nie przegrzeje dziecka, a w zimne zapewni pożądane ciepło. Muślin Double Gauze posiada atest Oeko-Tex GOTS, który jest poświadczeniem ekologicznego wytworzenia tkaniny z poszanowaniem pracy rąk ludzkich.

Otulacz z muślinu 140x180 cm jest dobry na każdą porę roku

Otulacz niemowlęcy z muślinu to korzystny wybór na każdą porę roku. Będzie doskonale służyć małemu dziecku, ponieważ jest w pełni naturalną, lekką i oddychającą tkaniną. Dodatkowo posiada właściwości termoregulacyjne, dzięki którym korzystając z otulacza dziecko nie przegrzeje się latem, a zimą nie wychłodzi. Muślinowy otulacz dopasuje temperaturę do warunków zewnętrznych zapewniając dziecku odpowiedni komfort cieplny.

Otulacz z muślinu 140x180 cm zapewni najwyższą opiekę.

Prezentujemy średniej wielkości otulacz niemowlęcy o rozmiarze 100x100 cm. Ten uniwersalny, kwadratowy kształt otulacza pozwoli lepiej owinąć noworodka oraz posłuży dłużej. Niezauważalnie wkradnie się w Waszą codzienność stając się niezbędnym każdego dnia. Szybko docenicie muślinową szatę, którą wyróżnia szczególna miękkość.

Otulacz muślinowy 140x180 cm na każdy dzień! Sprawdź jego atuty!

Otulacz został wykonany z bawełny muślinowej Double Gauze, która jest w pełni naturalna, lekka, a jednocześnie zapewnia odpowiedni przepływ powietrza. Dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym nie przegrzeje dziecka w upalne dni, a także zapewni przyjemne ciepło kiedy jest chłodniej. Muślin to tkanina, którą używano już nawet w starożytności do opieki nad dziećmi. Jego walory są niezmienne, a włókna bawełny pochodzą z ekologicznych upraw. Dzięki temu muślin posiada ceniony na rynku tekstylnym atest Oeko-Tex GOTS. 

Otulacz muślinowy możesz więc używać jako podkład pod plecy dzieci np. w foteliku czy wózku, aby nie przegrzać skóry od mniej oddychających tkanin. Otulacz będzie także doskonały jako pierwsza myjka lub ręczniczek. Doskonale chłonie wodę i bardzo szybko wysycha. Kwadratowa szata 120x120cm będzie doskonała także do zabawy. Możesz pod nią chować zabawki maluszka i na zmianę je pokazywać. Zobaczyć radość dziecka w prostych zabawach – bezcenne! 

Otulacz muślinowy występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.