PODUSZKA MUŚLIN 30x40

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka muślin 30x40 cm bardzo potrzebna dla małego dziecka

Poszukujesz niewielkiej poduszki do spania dla dziecka o szczególnie miękkiej fakturze w dotyku? W tej kategorii taka poduszka czeka aż Twój Skarb przytuli głowę do niej i popłynie w krainę kolorowych snów. Poduszki do spania, które prezentujemy w tej części oferty nie tylko wyróżniają się wyjątkową miękkością. Muślin bawełniany Double Gauze, z którego uszyliśmy proponowane poduszki, to tkanina w pełni naturalna, lekka, posiadająca właściwości termoregulacji. Główka, która zaśnie na poduszkach muślinowych nie przegrzeje się i nie spoci. Będzie jej po prostu wyjątkowo wygodnie.

Czytaj więcej

Poduszki muślin do spania 30x40 cm są także idealne dla alergików

Wkład do poduszek 30x40 cm to włóknina silikonowa w pełni antyalergiczna. Jest dostępna w dwóch wersjach do wyboru. Wybierz ją bardziej płaską do 3 cm lub puszystą i wyższą do 10 cm. Wkład wszyliśmy w poduszkę, aby nie przesuwał się. Dzięki temu poduszkę należy prać w całości. Jest to bardzo ważne dla alergików, bo dzięki temu zawsze cała poduszka będzie czysta, a nie tylko jej poszewka.

Do poduszki muślin 30x40 wybierz kołdrę lub otulacz z muślinu i stwórz spójny zestaw

Proponujemy różne wielkości kołder dziecięcych oraz otulaczy, które są także wykonane z muślinu. Uzupełnieniem poduszki 30x40 cm będą także klasyczne poduszki jaśki. Taki zestaw będzie służył dziecku zapewniając komfortowy i spokojny sen. Każdy produkt dostępny jest w 11 kolorach do wyboru.

Skomponuj komplet dla dziecka w wybranych kolorach. Może ulubiony kolor dziecka, a może pasujący do kolorystyki pokoju?

Poduszka muślinowa 30x40 cm S

Proponujemy poduszkę do spania 30x40 cm w rozmiarze S. Wymiar ten dedykujemy dzieciom, ale jeśli lubisz niewielkie poduszki to nie wahaj się i również zamów ją dla siebie! Nie jest to typowa propozycja! Poduszka wyróżnia się wieloma cechami użytkowymi, których nie znajdziesz gdzie indziej. 

Naturalne, specjalne wygładzone włókna muślinu sprawiają, że poduszka muślin 30x40 cm będzie szczególnie miękka w dotyku

Muślin bawełniany Double Gauze to 100% naturalna bawełna, wykonana ze specjalnie wygładzonych włókien. Charakterystyczny efekt marszczenia tkaniny związany jest ze strukturą tkania dwóch warstw muślinu, które wzajemnie się przenikają. Muślin to materiał lekki, przewiewny, zapewniający odpowiednią cyrkulację powietrza. Jego właściwości termoregulacyjne sprawiają, że na poduszce nie przepocimy się nawet w upalne noce, a zimą przyniesie ona upragnione ciepło i same dobre sny. Mimo swojej lekkości i delikatności, muślin to tkanina wytrzymała, która wraz z praniem staje się jeszcze bardziej miękka w dotyku. Wraz z używaniem nie zmieniają się też jego kolory, które proponujemy w naszej ofercie w 11 odcieniach do wyboru.

Poduszka muślin 30x40 płaska lub wyższa i bardziej puszysta? W Babymetka masz wybór!

Poza szeroką gamą kolorów dajemy Ci także wybór wnętrza poduszki. Wybierz zgodnie z potrzebami poduszkę płaską do 3 cm wysokości lub bardziej puszystą i wyższą do 10 cm. Wypełnieniem poduszki jest antyalergiczna włóknina silikonowa, którą wszyliśmy w poduszkę. Dzięki temu nie przesuwa się i ładnie się układa, a co najważniejsze dla alergików, poduszka jest zawsze czysta w całości. Nie pierzesz tylko poszewki, a całą poduszkę. Zachowując zalecenia prania możesz się cieszyć jakością poduszki przez wiele lat!

Dlaczego warto zamówić poduszkę muślin 30x40 cm w Babymetka?

W naszej pracowni handmade z zaangażowaniem i pasją szyjemy tekstylia. Dzięki temu poduszka wyróżnia się najwyższą jakością wykonania i jest przez nas dopieszczona w każdym szczególe.

Muślinowa poduszka 30x40 cm będzie szczególnie miękka i wyjątkowo przyjemna w dotyku.

Poduszka wyróżnia się odpowiednią cyrkulacją powietrza oraz posiada właściwości termoregulacji. Dzięki temu śpiąc na poduszce z muślinu nie przegrzejesz głowy, a zimą będziesz czuć przyjemne ciepło.

Poduszkę z powodzeniem mogą używać alergicy. W pełni naturalna, oddychająca, z antyalergicznym wypełnieniem.

W ofercie Babymetka znajdziesz 11 kolorów poduszek do wyboru. Wybierz wśród uniwersalnych barw, które pasują do każdego typu pomieszczenia lub dobierz kolory bardziej dziewczęce lub chłopięce. Kliknij na paletę barw i sprawdź jak prezentuje się poduszka!

Możesz także wybrać rodzaj wypełnienia – bardziej płaski do 3 cm lub wyższy i puszysty do 10 cm.

Poduszkę w wybranym kolorze możesz skompletować z kołdrą muślinową lub otulaczem. Razem stworzą wyjątkowy komplet, który zaskoczy Cię swoją trwałością.

Poduszka muślinowa występuje w wielu rozmiarach.