PODUSZKA VELVET 50x70

Oferta kart podarunkowych

  

Wygodna poduszka velvet 50x70 cm dla starszych marzycieli.

Wygodna poduszka jest marzeniem każdego dziecka bez względu na wiek. W BabyMetka uwielbiamy spełniać marzenia dzieci, dlatego też przygotowaliśmy dla nich wygodną i zapewniającą komfortowe spanie poduszkę velvet w rozmiarze L (o wymiarach 50 x 70 cm). Uszyta z mięciutkiej tkaniny velvetowej poduszka wypełniona jest antyalergiczną włókniną hamującą rozwój bakterii oraz innych drobnoustrojów. Nasze kolorowe poduszki szyjemy ręcznie na terenie Polski. W naszej ofercie znajdziesz wiele modnych kolorów pikowanego w romby velvetu. Istnieje możliwość dobrania do poduszki również innych produktów uszytych z miękkiej tkaniny typu velvet.

Czytaj więcej

Poduszka velvet 50x70 cm - duża podusia zaspokoi wysokie wymagania

Dzieci w wieku szkolnym uwielbiają zazwyczaj długo leniuchować w łóżku. Jako rodzic możesz im to zadanie uprzyjemnić wyposażając łóżko w niezwykle wygodną i komfortową poduszkę prostokątną z bawełny oraz velvetu. Posiadająca dużą powierzchnię użytkową (aż 50 x 70 cm) poduszka idealnie nadaje się dla starszych dzieci w wieku szkolnym. Odpowiednia grubość poduszki oraz jej miękkość zapewni dziecku nie tylko komfortową drzemkę poobiednią, ale również nocny odpoczynek. Poduszka podlega pełnej personalizacji z użyciem dostępnych w BabyMetka tkanin.

Modna poduszka velvet dla nastolatków 50x70 cm nie tylko dla każdego maluszka !

Nasza prostokątna poduszka o wymiarach 50 x 70 cm jest przez nas szyta z sercem na terenie naszego kraju. Poduszka ta, podobnie jak inne nasze produkty, posiada antyalergiczne wypełnienie zapobiegające rozwojowi w jej wnętrzu chorobotwórczych bakterii, grzybów oraz innych drobnoustrojów. Bez obaw rodziców poduszka może być, więc użytkowana przez dzieci ze skłonnością do alergii oraz stanów uczuleniowych. Poduszka jest produktem dwustronnym, który z jednej strony posiada przewiewną bawełnę, z drugiej zaś pikowaną w romby tkaninę typu velvet.

Postaw na komfortowy i spokojny sen z poduszkami velvet 50x70 cm od Babymetka !

Nasza prostokątna poduszka jest idealnym pomysłem na prezent np. z okazji urodzin, Bożego Narodzenia, czy też Dnia Dziecka. Do poduszki istnieje możliwość dobrania kocyka, bielizny pościelowej, czy też innego produktu znajdującego się aktualnie w naszej ofercie.

Dlaczego warto kupić poduszkę velvet 50x70 cm?

·  Velvet to materiał najwyższa jakość o subtelnej miękkości.

·  Velvet posiada bardzo atrakcyjny wygląd, przypomina luksusowy aksamit i welur.

·  Dostępnych kilka rozmiarów

·  Szeroka gama wzorów bawełny do wyboru

·  Kilkanaście kolorów tkaniny typu velvet

·  Produkt dwustronny

·  Poduszka szyta ręcznie w Polsce

·  Wykonanie z dbałością o najmniejszy detal

·  Posiada antyalergiczne wypełnienie

·  Możliwość dopasowania do poduszki innych produktów z oferty

·  Świetny pomysł na ciekawy prezent zarówno dla chłopczyka, jak i dla dziewczynki. 

Poduszka velvet występuje w wielu rozmiarach.