OTULACZ 120x120

Oferta kart podarunkowych

  

Otulacz 120x120 cm jest miękki, lekki i przewiewny

Zamiast kupować kocyk, wybierz otulacz bawełniany - 120x120 cm, który sprawdzi się znakomicie, w celu zapewnienia maksymalnego komfortu dla noworodka. Otulacz niemowlecy możesz wykorzystać na wiele sposobów. Ułatwi opiekę nad dzieckiem, zapewni mu komfortowe warunki do odpoczynku, relaksu i snu. 

Otulacz bawelniany idealnie sprawdza się jako narzutka lub sposób na ochronę dziecka przed wiatrem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Możesz zabrać go ze sobą na spacer, aby zakryć dziecko, które znajduje się w wózku. Pogoda może zmienić się w każdej chwili, warto być przygotowanym na każdą sytuację. Inwestując w otulacz dla noworodka, na pewno taki efekt osiągniesz. 

Czytaj więcej

Otulacz bawełniany 120x120 cm – bezpieczny, trwały i świetnie wyglądający

W związku z tym, że każdy otulacz bawełniany - 120x120 cm przygotowujemy ręcznie, jesteśmy przekonani, że sprostamy wszystkim oczekiwaniom rodziców, poszukującym produktów najwyższej jakości. Otulacze są dopracowane pod względem zastosowanych szczegółów, występują w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach, dlatego można wybrać dokładnie taki, jaki najbardziej ci się podoba lub pasuje do tworzonej wyprawki.

Otulacz 120x120 cm jest uszyty z materiałów najwyższej jakości

Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny, otulacze dziecięce nie wywołają reakcji alergicznej, nawet przy bardzo wrażliwej skórze. Zapewnią maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych lub w chwilach złego samopoczucia, występujących u każdego noworodka. 

Otulacz bawełniany 120x120 cm – fantastyczny sposób na zapewnienie maksymalnego komfortu dla dziecka

Komfort i wygoda, jakie gwarantują otulacze do łóżeczka są tym, o co powinni zadbać rodzice na każdym etapie życia dziecka, ale w szczególności w okresie noworodkowym i niemowlęcym. Warto otaczać dzieci produktami bezpiecznymi, wykonanymi z wysokiej jakości materiałów, przynoszącymi same pozytywne odczucia.

Otulacz 120x120 cm jest dobry w domu i na dworze 

Uniwersalne zastosowanie, jakie posiada otulacz niemowlęcy sprawia, że bez żadnych problemów wykorzystasz ten produkt do opieki nad dzieckiem. Zabierzesz go ze sobą na spacer, dłuższy wyjazd, a także użyjesz w domu, gdy maluszkowi zabraknie poczucia bezpieczeństwa, będzie miało gorsze chwile. Otulając go tak miłą w dotyku tkaniną, poczuje się komfortowo, jak w brzuchu mamy.

Otulacz bawełniany 120x120 cm – lekki, przewiewny i naturalny

Bawełna jest materiałem, z którego powinny być wykonane wszystkie rzeczy znajdujące się w otoczeniu dzieci, a w szczególności te mające bezpośredni kontakt ze skórą. Otulacz Bawełniany - 120x120 cm powstał z najwyższej jakości certyfikowanych i atestowanych materiałów. Nie zawiera żadnych toksycznych substancji, dlatego nie wywołuje reakcji alergicznych. Możesz mieć pewność, że zapewnisz dziecku maksymalny poziom bezpieczeństwa, podczas stosowania tego produktu.

Otulacz 120x120 cm jest ręcznie uszyty specjalnie dla Ciebie

Otulacz bawełniany szyjemy w polskich szwalniach, dlatego kupując ten produkt, wspierasz polską gospodarkę. Dbamy o dopracowanie każdego szczegółu, jesteśmy przekonani, że udało nam się przygotować produkt w pełni bezpieczny, trwały i pięknie wyglądający.

Otulacz Bawełniany - 120x120 cm jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. Masz szansę wybrać taką opcję, która najlepiej pasuje do tworzonej wyprawki lub po prostu spełnia twoje oczekiwania pod względem wizualnym. Proponujemy klasyczne wzory, jak i typowo nawiązujące do dziecięcej stylistyki. Masz szansę zdecydować się na uniwersalny otulacz dla noworodka lub wariant znacznie bardziej dziecinny. 

Otulacz bawełniany 120x120 cm – odpowiedni dla niemowląt, jak i starszych dzieci

Dla kogo przygotowaliśmy otulacz? Nasz produkt powstawał z myślą o potrzebach noworodków, jak i nieco starszych dzieci, którym trzeba zapewnić maksymalne poczucie bezpieczeństwa, ale także komfort termiczny. Nasz produkt to wszystko potrafi. Dzięki właściwościom, jakie posiada, ma nieograniczone możliwości pod względem zastosowania. Możesz go wykorzystać jako:

  • otulacz do spania dla noworodka,
  • otulacz dla noworodka do fotelika,
  • narzutę na wózek podczas spaceru,
  • prześcieradło do wózka,
  • osłonka przy karmieniu piersią.

Głównym zadaniem każdego otulacza jest zapewnianie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, które wpłynie na poprawę jakości i długości snu noworodka. Jak pokazaliśmy, otulacz dla dziecka może pełnić wiele funkcji. Jest opcją idealną dla rodziców poszukujących wielofunkcyjnych produktów. 

Dlaczego warto wybrać otulacz 120x120 cm?

  • Produkt powstał z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny, która nie wywołuje reakcji alergicznych i nie zawiera żadnych toksycznych substancji. Jest to materiał w pełni bezpieczny dla wrażliwej skóry dziecka.
  • Pełni wiele funkcji, pozwala na bezproblemową opiekę nad dzieckiem, w każdej sytuacji.
  • Gwarantuje maksymalny poziom bezpieczeństwa, niezbędny dla zapewnienia komfortowego snu i dobrego samopoczucia noworodka.
  • Jest szyty ręcznie, przez co udaje się dopracować wszystkie szczegóły wpływające na jego atrakcyjność.
  • Dostępność w wielu wzorach i kolorach. 

Otulacz bawełniany występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.