Filtry

PODUSZKI JAŚ VELVET

Filtry

Cena

Od 65,00 złdo 85,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Poduszki jaś velvet – ręcznie szyte z największą starannością

Poduszka typu jaś to poręcznie niewielkie poduszeczki, które można wziąć ze sobą w każde miejsce – na wakacje, w dłuższą podróż czy do rodziny. Dla małych przedszkolaków ta poduszeczka jest niezastąpiona do leżakowania w żłobku i przedszkolu. Często do naszych „jaśków” szczególnie się przywiązujemy. Warto więc wybrać wyjątkowego jaśka w BabyMetka. Może nim być poduszka, która łączy dwa typy wyjątkowych tkanin – wysokogatunkowej bawełny oraz ekskluzywnego i aksamitnego w dotyku velvetu.

Czytaj więcej

Wybierz poduszkę jaś velvet z tkaniną velvet dostępną do wyboru aż w 13 kolorach.

Wyróżniamy się z ofertą poduszek typu jaś ponieważ dajemy Ci możliwości wyboru w danym wzorze kolorystyki drugiej strony poduszki, dostępnej po stronie tkaniny velvet. Masz do wyboru aż 13 różnorodnych barw, od spokojnych jasnych kolorów, przez delikatne pastele i ciemniejsze tonacje. Dodatkowo, możesz wybrać doszycie do jaśka metek sensorycznych, które uwielbiają małe dzieci. Metki sensoryczne stymulują zdolności ruchowe dziecka i kształtują umiejętność chwytania małych rzeczy. Dotykanie metek może być sposobem na uspokojenie i wyciszenie dziecka do snu. Szeroka oferta wzorów jaśków to także zaleta Babymetka. Proponujemy wzory zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Oryginalne, wyszukane inspiracje wzorów bawełny sprawią, że Wasze jaśki będą wyjątkowe.

Decyduj o rodzaju wypełnienia poduszki jaś velvet. Elastyczna oferta

Babymetka dla Twojego komfortu. Proponujemy antyalergiczne wypełnienie silikonowe, które przyszywamy do poduszki, aby nie przesuwało się podczas używania. Poduszkę możesz prać w całości, a jej wkład pozostaje bez zmian jakościowych mimo częstego prania. Zamawiając poduszkę jaś proponujemy wybierz rodzaj wypełnienia, tak aby spało Ci się jak najbardziej komfortowo. Proponujemy dwa rodzaje wypełnienia – płaskie i bardziej twarde o wysokości do 3 cm oraz wyższe do 10 cm i bardziej puszyste z dodatkiem puchu silikonowego.

Dlaczego warto wybrać poduszki typu jaś velvet w ofercie BabyMetka?

  • Najwyższej jakości wykonanie handmade z dbałością o najmniejsze detale.
  • Połączenie dwóch rodzajów tkanin – certyfikowanej bawełny z wybranym wzorem oraz velvetu z dobranym do potrzeb kolorem.
  • Bogata oferta wzorów pasujących zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
  • Velvet to wyjątkowo efektowna tkanina wyglądem przypominająca aksamit i welur. Pikowana przez nas w romby wniesie do Twoich pomieszczeń wyszukany powiew elegancji.
  • Bogata paleta kolorów velvet, które możesz samodzielnie wybrać dla swojego jaśka. Dodatkowo, te same wzory i kolory znajdziesz dla prostokątnych poduszek, a także kołder. Rozważ zamówienie w Babymetka kompletu!
  • Podczas zamówienia możesz zdecydować o dodatkowym wszyciu metek sensorycznych, które stymulują bodźce wzrokowo-ruchowe najmniejszych dzieci.
  • Masz wybór także decydując o rodzaju wypełnienia poduszki jaś – wybierz bardziej płaskie lub puszyste i wyższe.
  • Poduszka posiada eleganckie opakowanie z karnecikiem prezentowym. Nie zastanawiaj się więc dłużej nad prezentem i zamów poduszkę u nas!