OTULACZ 100x100

Oferta kart podarunkowych

  

Otulacz 100x100 cm jest delikatny, miękki, spełniający najwyższe standardy

Niemowlęta uwielbiają przebywać w ciepłym, przytulnym otoczeniu, a jest je w stanie zapewnić otulacz bawełniany. Wykonany z miękkiej, bezpiecznej, certyfikowanej bawełny, stworzy idealne środowisko do odpoczynku dla maluszka, który poczuje się maksymalnie bezpiecznie. Owijanie, które można wykonać, gdy ma się do dyspozycji otulacz bawełniany - 100x100 cm, wpływa bardzo pozytywnie na rozwój dziecka. Tworzysz symulację wnętrza brzucha mamy. Warto ciasno owinąć maluszka otulaczem, ponieważ w ostatnich tygodniach przed przyjściem na świat, maluszek właśnie w takim środowisku przebywał. Przywoła to u niego dobre wspomnienia, poczuje się bezpiecznie, szybko się zrelaksuje i przestanie płakać. 

Czytaj więcej

Otulacz bawełniany 100x100 cm gwarantuje powrót do dawnych tradycji

Otulacz dla noworodka nie jest wynalazkiem współczesnych czasów. Kocami mamy owijały dzieci już bardzo dawno temu. Był to podstawowy sposób na zapewnienie komfortu cieplnego i bezpieczeństwa dla najmłodszych. Dziś moda na otulanie powraca, a najchętniej wybierany jest do tego otulacz nawełniany - 100x100 cm, który spełnia wszystkie oczekiwania rodziców, jeżeli chodzi o jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz atrakcyjność wizualną.

W naszej ofercie znajdziesz otulacz dla dziecka w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. Dostępne są zarówno warianty stonowane, jak i dużo bardziej ekstrawaganckie. Każdy rodzic będzie mógł wybrać propozycję idealną dla siebie, dopasowaną do wyprawki tworzonej dla noworodka.

Otulacz bawełniany 100x100 cm – przyjazny dla wrażliwej skóry dziecka, idealny przez cały rok

Otulanie niemowląt jest bardzo dobrą praktyką, w celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa. Dziecko czuje się komfortowo, ma automatyczne skojarzenia ze środowiskiem mu bardzo dobrze znanym, występującym w brzuchu mamy. Rodzice, którzy kupią otulacz niemowlęcy, mogą mieć pewność, że ich pociecha będzie spokojniejsza, nie będzie miała problemów ze snem, będzie po prostu radosna. 

Otulacz 100x100 cm wspiera prawidłowy rozwój dziecka

Metoda owijania dzieci kocykami jest popierana przez pediatrów. Przeprowadzone zostały specjalne badania, które potwierdziły szereg korzyści dla dzieci. Nie pozostaje więc nic innego, jak kupić otulacz, który wpłynie pozytywnie na rozwój dziecka.

Otulacz bawełniany 100x100 cm zapewni komfort dla każdego dziecka

Wybierając otulacz do spania dla noworodka, warto zwracać uwagę, z jakiego materiału jest wykonany. Polecamy otulacz bawełniany - 100x100 cm, wykonany z certyfikowanych, atestowanych materiałów, niezawierających toksycznych substancji. Każda tkanina mająca bezpośredni kontakt z wrażliwą skórą dziecka taka powinna być. Dzięki temu nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej czy pogorszenia stanu zdrowia. Obniżeniu nie ulega także samopoczucie maluszka. 

Otulacz 100x100 możesz używać przez wszystkie pory roku

Bawełna to materiał, z którego możesz korzystać bez najmniejszych problemów przez cały rok. Podczas upałów zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, jest przyjazna dla skóry, a jednocześnie w chłodniejsze dni zapewnia komfort cieplny. Warto także wspomnieć, że jest to materiał bardzo wytrzymały. Właśnie dlatego bawełniany otulacz dla noworodka opinie zbiera wyłącznie pozytywne, ponieważ nie niszczy się, pięknie wygląda, nawet po długotrwałej eksploatacji. Posłuży maluszkowi na długo. O tym można być przekonanym.

Otulacze do łóżeczka, jakie znajdziesz w naszej ofercie, są szyte ręcznie w Polsce. Z tego również powodu powinny stać się jednym z elementów wyprawki dla Twojego dziecka. Warto wspierać polską gospodarkę i inwestować w to, co polskie. Na pewno nie pożałujesz, ponieważ zyskasz wysokiej jakości produkt, niezbędny do opieki nad dzieckiem.

Otulacz bawełniany 100x100 cm – w trosce o potrzeby Twojego dziecka

Starannie dobrane materiały, z których powstaje otulacz do fotelika gwarantują, że zapewnisz maksymalny komfort dla swojego dziecka. Noworodek poczuje się tak bezpiecznie, jak w brzuchu mamy. Pozytywny wpływ na komfort dziecka, jaki gwarantuje otulacz bawełniany - 100x100 cm jest niesamowity. W związku z tym, że każdy otulacz przygotowujemy z dużą starannością, jesteśmy przekonani, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. 

Dzięki temu, że otulacz dostępny jest w niewielkich wymiarach, nie zajmuje dużo miejsca. Można go mieć zawsze przy sobie, dla zapewnienia noworodkowi maksymalnego komfortu.

Dlaczego warto wybrać otulacz 100x100 cm?

  • Wykonanie z bawełny powoduje, że z otulacza można korzystać przez cały rok.
  • Latem zapewnia cyrkulację powietrza, a w chłodniejsze dni, maksymalny komfort termiczny. Noworodkowi zawsze będzie w nim dobrze.
  • Atrakcyjny rozmiar powoduje, że dopasowuje się do potrzeb najmniejszych dzieci.
  • Otulacz bawełniany dostępny jest w wielu warrantach kolorystycznych, jest możliwość zdecydowania się na wzór dopasowany do tworzonej wyprawki dla noworodka.
  • Korzystnie wpływa na komfort i dobre samopoczucie dziecka. Zapewnia mu maksymalne bezpieczeństwo, dobrze znane z brzucha mamy.
  • Każdy otulacz jest pakowany w estetyczne opakowanie, co gwarantuje otrzymanie przepięknej przesyłki.

Otulacz bawełniany występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.