OTULACZ BAMBUSOWY 70x70

Oferta kart podarunkowych

  

Otulacz Bambusowy 70x70 cm – produkt, który uspokoi każde dziecko

Czy warto kupić otulacze bambusowe dla niemowląt? Zdecydowanie tak! Są to produkty wielozadaniowe, które w wyjątkowy sposób pomogą ci w opiece nad dzieckiem. Jak to możliwe? Powstały po to, aby wyciszać maluchy, które czasem bywają nieznośne, kapryśne, mogą mieć zły nastrój. Gdy zostaną owinięte w otulacz Bamboo - 70x70 cm, od razu ich humor poprawi się. Proponujemy otulacz bambusowy dla noworodka w wielu wzorach i kolorach, dlatego masz szansę wybrać taki model, który jest dopasowany do tworzonej wyprawki. Nie będzie z tym większych problemów, ponieważ dysponujemy szerokim wyborem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. 

Czytaj więcej

Otulacz Bamboo 70x70 cm – gwarancja bezpiecznego wypoczynku

Produkty bambusowe dla niemowląt są tymi, na które warto stawiać, jeżeli chcesz cieszyć się z ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka otulacze wykonane z bambusu, są prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Bambus ma właściwości hipoalergiczne i higroskopijne, jednocześnie ma także zdolności termoregulacyjne. Wszystko to powoduje, że tworzy bezpieczny kokon ochronny wokół dziecka, w którym może ono czuć się bezpiecznie i komfortowo.

W kontakcie ze skórą otulacz bambusowy duży jest bardzo delikatny. Możesz go stosować jako otulacz w celu uspokojenia dziecka, jako ręcznik do osuszania po kąpieli lub narzutkę chroniącą przed słońcem.

Masz już swój typ? Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą!

Otulacz bambusowy 70x70 cm – delikatny produkt, idealny do opieki nad dzieckiem

Radosne, spokojne dziecko to prawdziwy skarb. Niestety, ale maluchy mają swoje humorki, a sposobem, dzięki któremu możesz im zaradzić jest duży otulacz bambusowy. Owijając w niego dziecko, zapewniasz mu bezpieczny kokon, który wycisza, uspokaja i pozwala się zrelaksować. Dziecko czuje się bezpiecznie, jak w brzuchu mamy. Tworzysz dla niego właśnie takie środowisko. Szczególnie w pierwszych miesiącach czy nawet latach życia, jest to niezwykle ważne, aby dawać maluchowi cały czas poczucie bezpieczeństwa. Mając do dyspozycji ten produkt, na pewno zaradzisz każdej kryzysowej sytuacji. Uspokoisz dziecko i pokażesz mu, że nie ma czego się bać.

Otulacz bambusowy 70x70 cm – tak wiele potrafi, tak niepozorny produkt

Kawałek materiału, a potrafi tak wiele. Otulacz Bamboo - 70x70 cm czyni cuda. Nie jest to przesada! Potrafi jak żaden inny uspokoić dziecko, wyciszyć je, wprowadzisz w bardzo dobry nastrój. Maluch nim otoczony czuje się błogo, bezpiecznie i komfortowo. Właśnie takiego stanu oczekuje każdy rodzic dbający o potrzeby dziecka. 

Rodzice, w naszej ofercie znajdą idealnie dopasowany do potrzeb swoich, jak i dziecka otulacz bambusowy dla noworodka, który usprawni opiekę i spowoduje, że będzie ona o wiele prostsza, szczególnie w kryzysowych sytuacjach, gdy już żadne inne metody uspokajania nie działają. 

Otulacze dla noworodków wykonane z bambusa, bardzo dobrze chłoną wodę, mają znakomite właściwości higroskopijne i termoregulacyjne, dlatego dziecko nimi otoczone poczuje się komfortowo i bezpiecznie. 

Otulacz Bamboo 70x70 cm można wykorzystać na wiele różnych sposobów. 

Jak? Przede wszystkim jako kocyk, którym owiniesz niespokojne dziecko, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwo. Idealnie nadaje się także jako ręcznik, którym w delikatny sposób osuszysz ciało dziecko po kąpieli. Można wykorzystać go także jako przykrycie wózka chroniące dziecko przed słońcem w wyjątkowo upalny dzień. Jeden produkt, a potrafi tak wiele!

W naszej ofercie znajdziesz otulacz bambusowy 70x70 w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. Bez żadnych problemów dopasujesz produkt do pozostałej wyprawki tworzonej dla noworodka, jak i do wystroju pokoiku. Motywy dekoracyjne, jakie znajdują się na otulaczach są uniwersalne, idealnie dopasowane do upodobań dzieci w każdym wieku. 

Przepiękny otulacz bambusowy 70x70 cm dbający o zróżnicowane potrzeby dzieci

Dostępny w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach otulacz, jest bardzo delikatny dla wrażliwej skóry dziecka, dlatego zapewni mu właściwe warunki do odpoczynku, relaksu, jak i spędzania chwil z rodzicami. Wzory roślinne, motywy zwierzęce, jak i geometryczne pozwalają na wybranie produktu, który dziecku się spodoba.

Korzystając od wieku niemowlęcego z otulacza, wytwarzasz bardzo korzystne warunki do rozwoju dla dziecka. Jak to możliwe? Otulacz bambusowy 70x70 jest nie tylko praktyczny, ale także atrakcyjny pod względem wizualnym. Otaczając dziecko takimi produktami, wytwarzasz w nim bardzo dobre nawyki. 

Dlaczego warto kupić otulacz bambusowy 70x70 cm?

  • Produkt ma właściwości higroskopijne i termoregulacyjne na bardzo wysokim poziomie.
  • Jest bezpieczny dla wrażliwej skóry dziecka, bardzo delikatny i przyjemny w dotyku.
  • Dostępność w wielu kolorach oraz wzorach gwarantuje wybranie produktu, który będzie dopasowany do już tworzonej wyprawki dla dziecka.
  • Wiele możliwości zastosowania: otulacz, ręcznik, pareo, ochrona przed słońcem, kocyk.
  • Pakowany w estetyczne opakowanie nadające się idealnie na prezent.

Otulacz bambusowy występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.