PODUSZKA MINKY 70x80

Oferta kart podarunkowych

  

Wygodna poduszka minky 70x80 cm

Wygodna poduszka to podstawa udanego snu. W BabyMetka doskonale o tym wiemy i dlatego proponujemy niezwykle wygodną poduszkę prostokątną w rozmiarze XL! Tak, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy poduszkę o wymiarach 70 x 80 cm. Teraz zarówno Wy, jak i Wasze dzieci będą mogły spokojnie odpocząć, a ich głowa nie będzie nękana uciekającą, zbyt małą poduszką. Produkt szyty jest ręcznie w Polsce, a do jego stworzenia użyliśmy antyalergicznego wypełnienia oraz kolorowej bawełny, którą uzupełniliśmy miękkim minky (poduszka jest dwustronna). Teraz bezpieczny i nieprzerwany sen jest już możliwy!

Czytaj więcej

Przewiewna poduszka prostokątna minky 70 x 80 cm idealna dla dorosłych

Starszym dzieciom zazwyczaj nie wystarczają już standardowe rozmiary poduszek. Wówczas najlepiej wyposażyć dziecko w poduszkę z możliwie jak największą powierzchnią użytkową. W BabyMetka na takie okazje przygotowaliśmy miękką poduszkę prostokątna w rozmiarze XL. Wymiary 70 x 80 cm pozwolą Twojemu dziecku się wyspać, a Ty będziesz miał poczucie dobrze spełnionego obowiązku!

Podaruj dziecku wygodę - wybierz prostokątną poduszkę minky 70x80 w rozmiarze XL

Każdą naszą poduszkę szyjemy ręcznie, a następnie wypełniamy antyalergiczną włókniną. Produkty BabyMetka mogą być więc użytkowane przez dzieci z alergią i atopią. Prostokątna poduszka w rozmiarze XL jest dwustronna. Z jednej strony otrzymujecie Państwo miękką tkaninę minky (z wypustkami), podczas gdy z drugiej Wasze oczy cieszyć będzie wcześniej wybrana bawełna (z nadrukiem). Poduszki można dopasować zarówno do dziewczęcych, jak i chłopięcych gustów.

Komfortowy sen na wyciągnięcie ręki z poduszką minky 70x80 - w BabyMetka to możliwe!

Za komfortowy sen dzieci posiadających poduszki XL od BabyMetka odpowiada m.in. odpowiedniej grubości wypełnienie, a także przewiewna bawełna, z której nasze poduszki powstają. Zastosowanie tkaniny minky dodatkowo podwyższa komfort użytkowania poduszki. W BabyMetka istnieje możliwość stworzenia zestawu pościelowego składającego się z pasującej do siebie kołdry oraz poduszki. Produkty pościelowe posiadamy w kilku standardowych rozmiarach. Do poduszek na Państwa życzenie możemy wszyć jedną lub więcej metek sensorycznych, które wspierają rozwój dziecka.

Dlaczego warto kupić poduszkę minky 70x80 ?

·  Duża powierzchnia spania zwiększa komfort użytkowania.

·  Antyalergiczne wypełnienie, idealne dla dzieci z alergią.

·  Produkt wykonany z dbałością o każdy detal.

·  Dostępnych wiele wzorów i kolorów!

·  Produkt szyty ręcznie na terenie Polski.

·  Możliwość stworzenia kompletu pościelowego (kołdra+ poduszka).

·  Świetny pomysł na prezent dla przedszkolaka lub starszego dziecka.

Poduszka minky występuje w wielu rozmiarach.