OTULACZ WAFELKOWY 70x50

Otulacz 70x50 cm będzie szczególnie przydatny w pierwszych tygodniach życia.

Jego głównym celem na ten etapie jest owinięcie niemowląt, tak ciasno, aby dziecko czuło ograniczoną przestrzeń wokół siebie. W pierwszych dniach można nawet utulić rączki dziecka otulaczem, aby i one miały poczucie ciepła i ograniczonej przestrzeni. Takie ciasne gniazdo sprawia, że niemowlę zyskuje poczucie bezpieczeństwa i spokojniej śpi. To właśnie jest dla niego najważniejsze na tym etapie.

Otulacz 70x50 cm do wielu innych zastosowań.

Opiekując się niemowlęciem szybo się przekonasz, że ten przyjemny w dotyku otulacz posłuży do wielu innych zastosowań. Naturalna 100% bawełna z atestem bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100, będzie w pełni odpowiadać delikatnej skórze noworodka. Możesz go używać jako podkładu przy przewijaniu, jako osłonkę do wózka przed słońcem, czy jako lekki kocyk. W ofercie Babymetka znajdziesz wiele interesujących propozycji otulaczy. 

W tej kategorii prezentujemy je wykonane ze specyficznej tkaniny bawełnianej o nazwie wafel. Jest to jednokolorowy materiał, który na swojej powierzchni ma fakturę małych kwadracików. Dzięki takiej strukturze wygląda nie tylko stylowo, ale jest też bardzo praktyczny. Cechuje go większa sprężystość, włókna bawełny są gęstsze, a przy tym oddychające. Otulacz 70x50 cm doskonale przepuszcza powietrze, a dzięki większej sprężystości szybko wysycha i nie gniecie się.

Najmniejszy w ofercie Babymetka prostokątny otulacz polecamy dla noworodków. Jeśli zależy Tobie, aby maleństwo czuło się tak dobrze jak w brzuszku mamy, dołącz do wyprawki otulacz. Zwykły – niezwykły kawałek materiału, ale wystarczy spróbować otulać nim maluszka, aby zobaczyć jak się uspokaja i spokojniej śpi. 

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.