PODUSZKA BAWEŁNIANA 70x80

Oferta kart podarunkowych

  

Bawełniana poduszka 70x80 cm dla dorosłych i najbardziej wymagających

Poduszka w rozmiarze XL to spełnienie marzeń naszych trochę starszych klientów. Dzięki jej wymiarom, już nic nie będzie uwierało w głowę, a sen będzie bardziej komfortowy niż zazwyczaj. Każda nasza bawełniana poduszka szyta jest przez nas ręcznie i dodatkowo możemy wzbogacić ją o sensoryczne metki, które usprawniają rozwój dzieci. Dwustronne zastosowanie bawełny oraz antyalergicznego wypełnienia zapewnia przewiewność oraz duży komfort użytkowania poduszki. Podobnie jak wiele innych naszych produktów, ta prostokątna poduszka występuje w bardzo wielu wzorach. Pośród morza bawełnianych poduszek, znajdziemy tutaj m.in. tą z rajdowymi autkami, czy też motywami świątecznymi. Dla każdego, coś miłego!

Czytaj więcej

Bawełniana poduszka prostokątna 70x80 cm to dobra poduszka dla dorosłych

Przewiewna, bawełniana poduszka nie tylko zapewnia komfort snu, ale również zapobiega nadmiernej potliwości. Antyalergiczne wypełnienie jest dodatkową zaletą, którą na pewno pokochają rodzice dzieci borykających się z alergią. Nie bez znaczenia jest również duża powierzchnia użytkowa poduszki. Twoje dziecko wyśpi się wygodnie, dzięki aż 70 x 80 cm przestrzeni! Ulubiona grafika będzie zaś odpowiadała za przepiękne sny.

Twoje dziecko wybrałoby bawełnianą poduszkę 70x80!

Bawełna to jeden z najlepszych materiałów, które możemy podarować naszym pociechom. Ta naturalna i przewiewna tkanina zapewnia komfort termiczny oraz odpowiednią cyrkulację powietrza. Przegrzanie Twojemu dziecku już nie grozi! Z obydwu stron poduszka posiada bawełnę, na którą naniesiona jest jedna z naszych kilkudziesięciu ciekawych grafik. W naszym portfolio posiadamy wzory zarówno chłopięce, dziewczęce, jak i uniseksualne. W BabyMetka każde dziecko znajdzie coś dla siebie!

Podaruj swojemu dziecku komfortowy sen z poduszką bawełnianą 70x80 od BabyMetka!

Poduszka wydaje Ci się banalnym prezentem? Nic bardziej mylnego! Miękka i przewiewna prostokątna poduszka w rozmiarze XL ucieszy każde dziecko. Duża powierzchnia użytkowa na pewno spotka się z aprobatą trochę starszych dzieci. Przedszkolak czy uczeń szkoły podstawowej na pewno doceni dużą poduszkę, na której zmieści się wraz ze swoją ukochaną przytulanką. Do każdej poduszki, na Państwa życzenie możemy wszyć jedną lub więcej metek sensorycznych. Metki te wspierają rozwój psychoruchowy dzieci.

Dlaczego warto kupić poduszkę bawełnianą 70x80 ?

·  Przewiewna poduszka zwiększająca komfort snu.

·  Antyalergiczne wypełnienie oraz bawełna zapewniają efektywną cyrkulację powietrza.

·  Duża powierzchnia przeznaczona na odpoczynek.

·  Możliwość wyposażenia poduszki w metki sensoryczne!

·  Poduszka szyta jest ręcznie na terenie naszego kraju.

·  Dostępnych jest wiele wzorów poduszek.

·  Świetny pomysł na prezent, który można wzbogacić również kołdrą w tym samym stylu. 

Poduszka bawełniana występuje w wielu rozmiarach.