PODUSZKA MUŚLIN 20x30

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka muślin 20x30 cm to przyjaciel noworodka

Najmniejsza z oferty poduszka muślinowa o wymiarach 20x30 cm jest dedykowana głównie niemowlętom i małym dzieciom. Służy idealnie jako przenośny podkład pod głowę noworodka, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Poduszka nie przegrzeje delikatniej skóry maleństwa, gdy temperatura na dworze jest wysoka. Odpowiednie wartości termoregulacyjne muślinu sprawiają, że także w zimne dni główka dziecka dzięki poduszce będzie mieć odpowiednie ciepło.

Czytaj więcej

Poduszka muślinowa 20x30 cm to nieodzowny kompan noworodka!

Mówi się, że małemu człowieczkowi najlepiej nie podkładać nic pod głowę. Ma spać na twardej, płaskiej powierzchni. Jednak bardzo często dzieci poszukując odpowiednio wygodniej pozycji przekręcają głowę na jedną stronę i potem mają wypłaszczenia. Często układają głowę w tym kierunku, w którym ich głowa była najczęściej skierowana w życiu płodowym. W Babymetka postrzegamy najmniejszą poduszkę jako pomoc w rozwiązywaniu powyższych problemów. Poduszkę możesz zwinąć z rulon, który będzie przytrzymywał głowę odwróconą w innym kierunku. Dodatkowo, bardzo ważna jest w pełni naturalna, oddychająca tkanina, którą dziecko ma podłożoną pod głową. Często wózki czy foteliki wykonane są z materiałów, które nie są tak naturalne jak proponowana przez nas poduszka. Warto wówczas zastosować poduszkę, aby noworodek miał w pełni oddychające posłanie pod głową.

Płaska poduszka muślinowa 20x30 cm dla noworodka, wyższa i puszysta dla przedszkolaka.

W naszej pracowni handmade proponujemy wypełnienia poduszki w dwóch rodzajach do wyboru. Jest to wypełnienie antyalergiczne, oddychające i lekkie. Płaskie do 3 cm wysokości polecamy dla noworodków, a bardziej puszyste i wysokie do 10 cm starszym dzieciom. Jeśli jako dorosły lubisz malutkie poduszki, to też zapraszamy do poznania bliżej właściwości muślinu, z którego uszyliśmy proponowaną w tej kategorii poduszkę. Kliknij na wybrany kolor i dowiedz się więcej!

Poduszka muślinowa 20x30 cm XS

Prezentujemy najmniejszą wersję poduszki wykonaną w naszej pracowni handmade z najwyższą starannością i dopracowaniem każdego szczegółu. Poduszka o rozmiarach 20x30 cm będzie poręczna do zabrania ze sobą w każde miejsce. Wygodna, przyjemna w dotyku, łatwa do spakowania, a nade wszystko umożliwiająca komfortowy wypoczynek. Taka właśnie jest proponowana poduszka muślinowa!

Poduszka muślinowa to 100% muślin bawełniany, który zapewnia swobodny przepływ powietrza i reguluje temperaturę.

Do poduszki wybraliśmy w tej ofercie znany od wieków muślin bawełniany. Jest to tkanina, którą używały Egipcjanki do pielęgnacji niemowląt w starożytności. Teraz czas na Ciebie! Muślin Double Gauze o gramaturze 130 g/m2 ma doskonałe właściwości termoregulacji cieplnej. Dzięki tym własnością śpiąca na poduszce głowa nie przegrzeje się w upalne dni, ani nie zmarznie, gdy jest zimno. Muślin to w pełni naturalna, ekologiczna tkanina. Spełnia surowe kryteria atestu Oeko-Tex GOTS, w ramach których należy potwierdzić ekologiczne pochodzenie wytworzenia materiału oraz poszanowania pracy rąk ludzkich. To jeden z najważniejszych i szanowanych atestów w świecie tekstylnym.

Nawet nie zauważysz kiedy poduszka muślinowa 20x30 stanie się Waszym przyjacielem!

Poduszkę muślinową możesz wziąć ze sobą niemal wszędzie. Będzie doskonale pasowała do wózka, fotelika samochodowego, leżaczka, kołyski, maty czy kosza mojżesza. Łatwo ją zwinąć w rulon i zapakować do torebki. Używając tak małej, przyjemnej poduszki Twoje dziecko będzie miał odpowiedni komfort cieplny pod głową oraz najbardziej miłą w dotyku tkaninę o fakturze marszczeń. Ta pofalowana struktura muślinu będzie masowała główkę maleństwa oraz zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza.

Atutem poduszki muślinowej zamówionej w Babymetka jest także możliwość wyboru wypełnienia. Dajemy Ci wybór, ponieważ wiemy jak ważne są preferencje w tym zakresie. Do wyboru jest płaskie wypełnienie do 3 cm i bardzie puszyste i wyższe do 10 cm.

Dlaczego warto zamówić poduszkę muślinową 20x30 cm w Babymetka?

  • W naszej pracowni handmade proponujemy dopracowane w każdym detalu produkty tekstylne. Poduszka muślinowa wyróżnia się więc najwyższą jakością wykonania.
  • Poduszkę wykonaliśmy z muślinu  Double Gauze, który został wyprodukowany ze specjalnie wygładzonych, ekologicznych włókien bawełny. Dzięki temu jest przyjemnie miękki w dotyku.
  • Muślin posiada wyróżniające się właściwości termoregulacji cieplnej. Dzięki tym własnością głowa dziecka nie przegrzeje się, ani nie zmarznie. Odpowiednia cyrkulacja powietrza będzie regulować temperaturę podczas leżenia.
  • Poduszka muślinowa jest dostępna w jednolitej kolorystyce w 11 dostępnych odcieniach.
  • Do poduszki w komplecie możesz w tym samym stylu kołdrę, otulacz, rożek, pieluszki.
  • Do poduszki proponujemy dwa rodzaje antyalergicznego wypełnienia – bardziej płaskie lub puszyste i wyższe.
  • Poduszkę zapakujemy elegancko i dodamy do niej karnet prezentowy. Spraw radość mamie i dziecku i kup ją na prezent!

Poduszka muślinowa występuje w wielu rozmiarach.