OTULACZ MUŚLINOWY 120x120

Oferta kart podarunkowych

  

Otulacz muślinowy 120x120 cm – Jedwabisty dotyk matczynej miłości

W tej kategorii znajdziesz średniej wielkości otulacze o rozmiarze M+. Dość duży wymiar 120x120 cm jest zamknięty w kwadratowej formie i pozwoli na długie użytkowanie otulacza. Sprawdzi się on praktycznie od urodzenia, przez okres żłobka, przedszkola i pierwszych lat szkolnych. Dzieci przywiązują się do swoich kocyków, a kiedy pachnie on przyjemnym zapachem mamy, staje się wyjątkowo przyjemnym okryciem.

Czytaj więcej

Otulacz muślinowy 120x120 cm pełen delikatności.

Muślin bawełniany, które proponujemy w tej kategorii oferty to wyjątkowo delikatna w dotyku tkanina. Wynika to ze specyficznej produkcji muślinu, podczas której włókna muślinowe są specjalnie wygładzane. To dzięki temu otulacz muślinowy jest tak miły w dotyku. To nie koniec walorów użytkowych muślinowego otulacza! Jego specyficzna pognieciona faktura sprawia, że otulacz delikatnie masuje skórę dziecka oraz zapewnia odpowiedni komfort cieplny. Właściwości termoregulacyjne tej tkaniny sprawiają, że otulacz nie przegrzeje dziecka w upały, a także zapewnia odpowiedni poziom ciepła w chłodne dni.

Muślinowy otulacz 120x120 cm – praktyczny i uniwersalny

Poszukujesz przyjemnego w dotyku, w pełni komfortowego okrycia dla dziecka? Sprawdź walory naszego otulacza, a przekonasz się, że nasza propozycja będzie idealna! Muślinowy otulacz sprawdzi się od urodzenia dziecka aż po pierwsze lata szkolne, a może i dłużej. Jest dość duży, więc dziecko szybko z niego nie wyrośnie, a dodatkowo jest bardzo praktyczny i uniwersalny. Przyda się nie tylko do okrycia!

Otulacz muślinowy 120x120 cm na każdy dzień! Sprawdź jego atuty!

Otulacz został wykonany z bawełny muślinowej Double Gauze, która jest w pełni naturalna, lekka, a jednocześnie zapewnia odpowiedni przepływ powietrza. Dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym nie przegrzeje dziecka w upalne dni, a także zapewni przyjemne ciepło kiedy jest chłodniej. Muślin to tkanina, którą używano już nawet w starożytności do opieki nad dziećmi. Jego walory są niezmienne, a włókna bawełny pochodzą z ekologicznych upraw. Dzięki temu muślin posiada ceniony na rynku tekstylnym atest Oeko-Tex GOTS. 

Otulacz muślinowy możesz więc używać jako podkład pod plecy dzieci np. w foteliku czy wózku, aby nie przegrzać skóry od mniej oddychających tkanin. Otulacz będzie także doskonały jako pierwsza myjka lub ręczniczek. Doskonale chłonie wodę i bardzo szybko wysycha. Kwadratowa szata 120x120cm będzie doskonała także do zabawy. Możesz pod nią chować zabawki maluszka i na zmianę je pokazywać. Zobaczyć radość dziecka w prostych zabawach – bezcenne! 

Starszaki zaś z pewnością użyją otulacza do zabawy w dom lub zbudują z niego namiot czy swoją bazę. Do dzieła więc! Niech otulacz wzbudza kreatywność dzieci i rodziców!

Otulacz muślinowy 120x120 w gamie pięknych kolorów do wyboru z frędzlami gratis!

Proponujemy wybór otulacza muślinowego w palecie 11 kolorów do wyboru, a do boków otulacza możesz zdecydować o doszyciu frędzli na czterech bokach. Doszyjemy je gratis w kolorze otulacza. Będą pełnić funkcje dekoracyjne, ale także możesz nimi pieścić delikatną skórę dziecka, rozbudzając jego zmysł dotyku.

Dlaczego warto wybrać otulacz z muślinu 120x120 z oferty Babymetka?

Otulacz wykonaliśmy handmade w naszej pracowni Babymetka. Dołożyliśmy do jego uszycia swoją pasję, ogromne zaaganżowanie, aby dopieścić każdy detal otulacza.

Dość duży otulacz 120x120 cm przyda się na dłużej. Możesz go używać od urodzenia aż praktycznie po czas pierwszych lat szkolnych. Nie martw się o jego wytrzymałość! Muślin to bardzo solidna tkanina, choć wygląda bardzo subtelnie. Używanie i pranie sprawi, że otulacz będzie coraz bardziej miękki.

Muślinowy otulacz posiada cenne właściwości termoregulacji. Możesz go z powodzeniem używać latem i zimą, gdyż odpowiednia cyrkulacja powietrza dostosuje temperaturę i ogrzeje lub ochłodzi śpiące dziecko. Otulacz po prostu zapewni komfortowy sen!

Inną cechą wyróżniającą nasz muślinowy otulacz jest miękkość w dotyku. Muślin został wytworzony ze specjalnie wygładzonych włókien, stąd ta delikatność.

Atest Oeko-Tex GOTS jest potwierdzeniem ekologicznego pochodzenia muślinu oraz poszanowanie pracy rąk ludzkich przy jego wytworzeniu.

Do otulacza warto dobrać także inne muślinowe tekstylia dla dzieci np. kołdrę, poduszkę, poduszki ozdobne, pieluszki muślinowe i inne.

Zamówiony otulacz pięknie zapakujemy i wraz z karnetem prezentowym powędruje do Ciebie jako praktyczny upominek, który się sprawdzi przez wiele lat!

Otulacz muślinowy występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.