OTULACZ 150x200

Oferta kart podarunkowych

  

Modny i wygodny otulacz 150x200

Moda i wygoda mogą iść ze sobą w parze. Przykładem takiego rozwiązania jest szyty ręcznie otulacz bawełniany marki BabyMetka. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość, czego wyrazem są starannie uszyte otulacze bawełniane w wszystkich kolorach tęczy. Produkty przez nas oferowane charakteryzują się ciekawymi printami, które podbijają serca najbardziej wymagających klientów. Nie należy również zapominać o certyfikowanej, przewiewnej bawełnie, która zapewnia dziecku komfort termiczny. Nasze otulacze bawełniane to produkty uniwersalne, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów, zgodnie z własną wyobraźnią!

Czytaj więcej

Miękki otulacz bawełniany 150x200 cm

Otulacz bawełniany to produkt, który sprawdzi się u każdego dziecka poczynając od noworodka, a kończąc na nastolatku. Miękki i delikatny otulacz nie tylko ukoi podczas nocnego odpoczynku, ale równie chętnie będzie towarzyszyły podczas codziennych aktywności. Jego miękkie wypełnienie jest antyalergiczne, dzięki czemu można bez obaw stosować go u dzieci z astmą, czy też atopią. Produkt jest w pełni bezpieczny, do jego użycia zostały wykorzystane wyłącznie certyfikowane materiały.

Postaw na kolor! Otulacz bawełniany 150x200 w rozmiarze XL

Szyte ręcznie na terenie Polski otulacze bawełniane marki BabyMetka są produktami wykonanymi z dbałością o najmniejszy szczegół. Występują w bardzo wielu wzorach. Istnieje możliwość dopasowania do nich również innych naszych produktów. Wszystkie otulacze są produktami uniwersalnymi. Ich wykorzystanie zależy wyłącznie od wyobraźni użytkownika.

Otulacz 150x200 cm zapewni komfortowe warunki przez cały rok

Otulacze nadają się również do użytku zewnętrznego, dziecko może zabrać je ze sobą na łąkę, plażę, czy też do lasu. Otulacz skutecznie ochroni je przed kłująca trawą, czy też drapiącym piaskiem.

Wygoda i bezpieczeństwo przede wszystkim dzięki otulaczowi bawełnianemu 150x200 !

Otulacze bawełniane BabyMetka są produktami w pełni bezpiecznymi. Mogą być one użytkowane przez dzieci od pierwszych dni ich życia. Przewiewna bawełna zapewnia dziecku komfort termiczny, również latem. W BabyMetka najważniejszy jest dla nas najbardziej wymagający klient, czyli dziecko! To właśnie dla dzieci w każdym wieku tworzymy nasze produkty!

Dlaczego warto kupić otulacz 150x200 ?

  • Atrakcyjna cena,
  • Komfort termiczny,
  • Certyfikowana bawełna zapewniająca komfort termiczny,
  • Szeroka gama wzorów,
  • Możliwość stworzenia zestawu prezentowego,
  • Dbałość o najmniejszy szczegół.

Otulacz bawełniany występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.