OTULACZ BAMBUSOWY 140x200

Otulacz bambusowy 140x200 w rozmiarze XXL – dla nastolatków i dorosłych

Jeżeli szukasz największego otulacza, to w BabyMetka mamy coś specjalnie dla Ciebie w rozmiarze XXL (140 × 200 cm). Są one tak duże, że z powodzeniem przykryje się nim każdy dorosły lub nastolatek.

Otulacz Bamboo 140x200 cm – funkcjonalny gadżet, przydatny podczas opieki nad dzieckiem

Obowiązkowym elementem wyprawki każdego noworodka jest otulacz bambusowy duży. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli dostępnych w atrakcyjnych kolorach oraz wzorach. Młodzi rodzice nie wyobrażają sobie obecnie opieki nad dzieckiem bez tego gadżetu, który może uratować ich w wielu kryzysowych sytuacjach. 

Otulacz Bamboo 140x200 zostanie na długo.

Kupowany z myślą o nowo narodzonych dzieciach, zwykle pozostaje z nimi do lat przedszkolnych. Staje się ulubioną przytulanką, bez której dziecko nie wyobraża sobie spaceru, zasypiania czy kąpieli. Jest to zasługa wielofunkcyjności, jaką wyróżnia się otulacz bambusowy dla noworodka. Tylko wyobraźnia rodzica ogranicza wykorzystanie tego produktu podczas opieki nad dzieckiem. 

Trudno odmówić sobie przyjemności zakupu tak wyjątkowego produktu, który może pomóc w komfortowej i bezproblemowej opiece nad dzieckiem. 

Otulacz bambusowy 140x200 cm ma cudowne właściwości, które doceni rodzic, jak i dziecko

Liczne pozytywne właściwości, jakie posiada otulacz bambusowy dla niemowlaka powodują, że jest to niezastąpiony produkt w opiece nad dzieckiem. Jest antyalergiczny, antybakteryjny, antygrzybiczy, a przy tym ma właściwości termoregulacyjne i higroskopijne. Ten zestaw cech powoduje, że otulacz możesz wykorzystać jako kocyk, ręcznik kąpielowy czy osłona przed słońcem. 

Otulacz bambusowy 140x200 cm to najlepsza ochrona przed zmiennymi warunkami zewnętrznymi

Daj sobie szansę na bezproblemową opiekę nad dzieckiem, wybierz otulacz bambusowy 140x200 znajdujący się w naszej ofercie i zobacz, jak pozytywnie wpłynie na rozwój pociechy.

Jest on równie wielki co otulacz bambusowy 160x200

Otulacz bambusowy występuje w wielu rozmiarach.

Filtry (7 products)

Cena

235,00 zł - 245,00 zł

Materiał

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.