OTULACZ 150x150

Oferta kart podarunkowych

  

Przyjazny dziecku otulacz 150x150

Bawełniany otulacz marki BabyMetka jest produktem, który pokocha każde dziecko bez względu na ukończony rok życia. Nasze otulacze bawełniane szyjemy ręcznie na terenie Polski, dzięki czemu możemy oferować je w bardzo atrakcyjnej cenie. Każdy otulacz jest wykonany z dbałością o najmniejszy detal. Naszym klientom oferujemy wiele ciekawych i modnych wzorów. Wszystkie otulacze idealnie współgrają z innymi produktami dostępnymi w sklepie BabyMetka. U nas stworzenie zestawu produktów jest bardzo proste! Produkty można dopasowywać zarówno zgodnie z zasadą dopełnień, jak i przeciwieństw. Otulacze bawełniane w rozmiarze XL na pewno świetnie sprawdzą się w komplecie z pościelą czy innym oferowanym przez nas produktem.

Czytaj więcej

Miękki otulacz bawełniany 150x150 cm

Otulacz bawełniany to produkt, który sprawdzi się u każdego dziecka poczynając od noworodka, a kończąc na nastolatku. Miękki i delikatny otulacz nie tylko ukoi podczas nocnego odpoczynku, ale równie chętnie będzie towarzyszyły podczas codziennych aktywności. Jego miękkie wypełnienie jest antyalergiczne, dzięki czemu można bez obaw stosować go u dzieci z astmą, czy też atopią. Produkt jest w pełni bezpieczny, do jego użycia zostały wykorzystane wyłącznie certyfikowane materiały.

Postaw na kolor! Otulacz bawełniany 150x150 w rozmiarze XL

Szyte ręcznie na terenie Polski otulacze bawełniane marki BabyMetka są produktami wykonanymi z dbałością o najmniejszy szczegół. Występują w bardzo wielu wzorach. Istnieje możliwość dopasowania do nich również innych naszych produktów. Wszystkie otulacze są produktami uniwersalnymi. Ich wykorzystanie zależy wyłącznie od wyobraźni użytkownika.

Otulacz 150x150 jest niezbędny do opieki nad dzieckiem

Otulacze nadają się również do użytku zewnętrznego, dziecko może zabrać je ze sobą na łąkę, plażę, czy też do lasu. Otulacz skutecznie ochroni je przed kłująca trawą, czy też drapiącym piaskiem.

Wygoda i bezpieczeństwo przede wszystkim dzięki otulaczowi bawełnianemu 150x150 !

Otulacze bawełniane BabyMetka są produktami w pełni bezpiecznymi. Mogą być one użytkowane przez dzieci od pierwszych dni ich życia. Przewiewna bawełna zapewnia dziecku komfort termiczny, również latem. W BabyMetka najważniejszy jest dla nas najbardziej wymagający klient, czyli dziecko! To właśnie dla dzieci w każdym wieku tworzymy nasze produkty!

Dlaczego warto kupić otulacz 150x150 ?

  • Atrakcyjna cena,
  • Komfort termiczny,
  • Certyfikowana bawełna zapewniająca komfort termiczny,
  • Szeroka gama wzorów,
  • Możliwość stworzenia zestawu prezentowego,
  • Dbałość o najmniejszy szczegół.

Otulacz bawełniany występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.