OTULACZ MUŚLINOWY 70x50

Oferta kart podarunkowych

  

Otulacz muślinowy 70x50 dla noworodków

W tej kategorii znajdziesz najmniejsze otulacze niemowlęce, które szyjemy handmade ze szlachetnego muślinu bawełnianego Double Gauze o gramaturze 130 g/m2. Materiał ten jest w pełni naturalny i posiada ekologiczne pochodzenie, za co otrzymał uznany na rynku tekstylnym atest Oeko-Tex GOTS. Otulacz niemowlęcy z muślinu jest gwarancją wyjątkowej miękkości i doskonałej cyrkulacji powietrza. Muślin został wytworzony ze specjalnie wygładzonych włókien bawełny, a jego pomarszczona faktura zapewnia pożądany przepływ powietrza. Możesz mieć pewność, że delikatna skóra Twojego dziecka nie przegrzeje się przy użyciu muślinowego otulacza.

Czytaj więcej

Wszechstronne możliwości użycia niemowlęcego otulacza muślinowego 70x50 cm.

Te najmniejsze otulacze doskonale sprawdzą się w wielu czynnościach w opiece nad noworodkiem. Przede wszystkim otulacze niemowlęce mają za zadanie utulić do snu, a ponieważ absorbują zapach mamy sprawdzą się w tym celu doskonale. Warto owinąć noworodka ściśle otulaczem, aby poczuł się tak ciasno jak w brzuszku pod sercem mamy. Stan ten będzie mu się kojarzył z bezpiecznym życiem płodowym i zapewni spokojniejszy sen.

Doskonałe właściwości termoregulacji cieplnej muślinu sprawiają, że dziecko nie przegrzeje się, ani nie zmarznie kiedy będzie okrywane otulaczem. Warto go także używać jako podkład na ramię, pod plecy, jako osłonę przed słońcem, wiatrem, a nawet jako delikatną myjkę.

Wybierając otulacz Babymetka możesz dodatkowo go ozdobić frędzlami, które gratis doszyjemy do każdego boku. Pomyśl, możesz nimi delikatnie pieścić skórę maleństwa.

Otulacz niemowlęcy z muślinu 70x50 cm XS

Najmniejszy w ofercie Babymetka prostokątny otulacz niemowlęcy będzie praktycznym niezbędnikiem mamy.  Przyda się do utulenia maleństwa, jako podkład pod plecy i podczas przewijania, jako lekka kołderka, woalka przed wiatrem i słońcem. Możesz go położyć na swoje ramię podczas trzymania noworodka, jak również ściśle owinąć otulaczem maleństwo. Noworodki owijane w ten sposób czują się większe bezpieczeństwo i spokojniej śpią. Ścisłe owinięcie przypomina im stan ich życia kiedy były jeszcze pod sercem swojej mamy.

Otulacz niemowlęcy z muślinu 50x70 cm jest w pełni naturalny, oddychający i lekki.

W tej ofercie zastosowaliśmy do otulacza wdzięczną tkaninę o nazwie muślin Double Gauze o gramaturze 130 g/m2. Jest ona w pełni naturalna, przewiewna i ekologiczna. Wytworzona ze specjalnie wygładzonych włókien bawełny muślinowej, która w dwóch warstwach wzajemnie się na siebie nakłada i tworzy efekt marszczenia materiału. Ta specyficzna faktura muślinu zapewnia lepszą cyrkulację powietrza, nadaje właściwości termoregulacji cieplnej, a dodatkowo delikatnie masuje skórę dziecka. Dzięki powyższym właściwościom możesz mieć pewność, że w gorące dni otulacz nie przegrzeje dziecka, a w zimne zapewni pożądane ciepło. Muślin Double Gauze posiada atest Oeko-Tex GOTS, który jest poświadczeniem ekologicznego wytworzenia tkaniny z poszanowaniem pracy rąk ludzkich.

Otulacz niemowlęcy z muślinu 70x50 cm w 11 kolorach do wyboru ozdobiony frędzlami na życzenie.

W ofercie Babymetka tkanina muślinowa jest w jednolitej kolorystyce i nie posiada żadnych wzorów. Jej elegancja wynika z pomarszczonej faktury materiału, którego nie należy rozprasowywać. Im częściej pierzesz muślin i nie prasujesz, tym jest on bardziej miękki w dotyku. Pranie nie wybarwia też kolorów, które proponujemy do wyboru aż w 11 odcieniach. W Babymetka znajdziesz uniwersalne kolory bieli, beżu, szarości, ale także barwy typowo dziewczęce czy chłopięce. Dodatkowo, na życzenie doszyjemy w cenie frędzle na 4 bokach otulacza dobrane kolorystycznie do barwy otulacza.

Dlaczego warto wybrać muślinowy otulacz niemowlęcy 70x50 cm z oferty Babymetka?

Otulacz niemowlęcy z muślinu wykonaliśmy handmade w naszej pracowni Babymetka, wkładając w niego swoje serce i pasję do pięknych, jakościowych tekstyliów dziecięcych.

Wszechstronne zastosowanie otulacza sprawi, że stanie się on szybko niezbędnikiem mamy.

Muślin absorbuje zapach mamy, a więc szczególnie przyda się do utulenia i wyciszenia dziecka.

Doskonałe właściwości muślinu znane były już w starożytności. Otulacz muślinowy jest przede wszystkim tkaniną w pełni naturalną i nie uczuli delikatnej skóry dziecka. Zapewni komfortowy sen dzięki swoim właściwościom termoregulacji cieplnej.

Otulacz muślinowy możesz wybrać wśród 11 dostępnych kolorów.

Możesz go także dodatkowo ozdobić frędzlami na każdym z boków. Doszyjemy je gratis!

W takim samym stylu możesz dobrać także inne muślinowe tekstylia dla maluszka. Stwórz wartościowy komplet z muślinu jako wyprawkę dla noworodka i wybierz dodatkowo kołdrę, maleńką, płaską poduszkę, rożek, dekoracyjną poduszkę gwiazdę czy pieluszki muślinowe.

Otulacz muślinowy występuje w wielu rozmiarach.