OTULACZ BAMBUSOWY 140x150

Oferta kart podarunkowych

  

Otulacz bambusowy 140x150 w rozmiarze XL – dla małego i dla dużego

Jeżeli szukasz naprawdę dużego otulacza, to w BabyMetka mamy coś specjalnie dla Ciebie. Są to otulacze bambusowe w rozmiarze XL (140 × 150 cm). Są one tak duże, że z powodzeniem mogą z nich korzystać osoby dorosłe. Jeżeli natomiast szukasz czegoś mniejszego, zajrzyj do innych naszych kategorii.

Jaki wzór otulacza najbardziej Cię interesuje? Piękne egzotyczne kwiaty, czy może tańczące króliczki? Wybierz jeden, kliknij i przekonaj się, dlaczego warto wybrać otulacz bambusowy z naszej oferty. 

Czytaj więcej

Otulacz bambusowy 140x150 – delikatny i kolorowy

W BabyMetka stawiamy na wysoką jakość produktów. Cenimy sobie również ich estetykę. Dlatego seria bambusowych otulaczy w rozmiarze XL (140 × 150 cm) jest dostępna w tak wielu odsłonach. Znajdziesz tutaj cudowne motywy roślinne, które idealnie sprawdzą się dla osób dorosłych, a także typowo dziecięce wzory jak np. króliczki baleriny tańczące na granatowym tle (Balerina Blue).

Otulacz bambusowy 140x150 – idealny na każdą porę roku

Otulacze wykonane z bambusa charakteryzują się dobrą termoregulacją oraz wysoką higroskopijnością. Co to oznacza? Tkanina bambusowa zapewnia przyjemny chłód, dzięki czemu otulony w bambusowy otulacz maluszek będzie mógł spać spokojnie, gdyż nie będzie się mocno przegrzewał. Oprócz tego włókna bambusowe dobrze chłoną wodę, co powoduje, że chłoną wilgoć tworzącą się na ciele maluszka. Pozwala to również wykorzystać otulacz także jako delikatny ręczniczek do osuszania ciała dziecka – poleca się takie zastosowanie otulaczy szczególnie przy bardzo wrażliwej skórze, a także, gdy dziecko ma problemy z atopowym zapaleniem skóry. 

Otulacze bambusowe 140x150 – nie tylko dla dzieci

Otulacze bambusowe w dużych rozmiarach przypadną do gustu także dorosłym. BabyMetka przygotowała specjalne wzory, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Jak je możesz wykorzystać? Na przykład jako pareo. Możesz się nim również osłonić przed palącym słońcem na plaży. Sprawdzi się także jako delikatny, lekki kocyk, kiedy chcesz się okryć czytając wieczorem książkę lub oglądając ulubiony film.

Dlaczego warto kupić otulacz bamboo 140x150 ?

  • Wiele zastosowań dla dzieci i dorosłych;
  • Delikatny dla wrażliwej skóry;
  • Dobrze chłonie wodę i zapewnia latem przyjemny chłód;
  • wiele wzorów do wyboru;
  • Estetyczne opakowanie;
  • Największy możliwy rozmiar – 140 × 150 cm.

Otulacz bambusowy występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.