OTULACZ 70x100

Szalenie modny otulacz bawełniany w rozmiarze M (70 x 100 cm)

Szyty ręcznie otulacz bawełniany polskiej marki BabyMetka. Produkt wykonywany z pasją, z dbałością o najmniejszy szczegół. W naszej pracy najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo dzieci, dlatego otulacz szyty jest z certyfikowanej bawełny. Tkaniny pochodzą tylko od sprawdzonych producentów. Nasze otulacze bawełniane występują w bardzo wielu ciekawych i szalenie modnych wzorach. Oferujemy naszym klientom możliwość stworzenia zestawów składających się z produktów o jednorodnej tematyce kolorystycznej. Podaruj swojemu dziecku komfortowy odpoczynek już dzisiaj!

Modny otulacz bawełniany w rozmiarze M (70 x 100 cm)

Otulacz bawełniany to produkt, który musi poznać każdy rodzic. Wykonany z wysokiej jakości bawełny otulacz może zostać wykorzystany na wiele różnych sposobów. Jego rozmiar umożliwia zarówno otulenie do poobiedniej drzemki, jak i ochronę przed promieniowaniem słonecznym podczas letniej zabawy na plaży. Ponadto otulacz może stać się namiastką domu, gdy podróżujemy z naszą pociechą. Jeden produkt, wiele zastosowań- takie rozwiązania w BabyMetka uwielbiamy!

Otul się nim, zanim zrobią to inni - otulacz bawełniany BabyMetka

Otulacz bawełniany polskiej marki BabyMetka szyty jest ręcznie na terenie Polski. Do jego produkcji używamy wyłącznie najwyższej jakości bawełny pochodzącej od sprawdzonych producentów. Otulacz występuje w bardzo wielu modnych wzorach. Printy dopasowane są zarówno do dziewczynek, jak i chłopców. Ponadczasowa kolorystyka ma szansę spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wzory dostępnych otulaczy umożliwiają tworzenie zestawów z  innymi produktami BabyMetka. U nas możesz w kilka chwil wybrać prezent dla dziecka w każdym wieku! Nie masz pojęcia jak to zrobić? Skontaktuj się z nami!

Powiew wiatru i muśnięcie skrzydeł motyla

Nasze bawełniane otulacze zapewniają dziecku niebywały komfort. Ich delikatna struktura porównywana jest do muśnięcia skrzydeł motyla lub podmuchu rześkiego, nadmorskiego wiaterku. Przewiewna bawełna ponadto zapobiega występowaniu odparzeń i chroni dziecko przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Nasze otulacze to również gwarancja bezpieczeństwa Twojego dziecka. Pracujemy wyłącznie z certyfikowanymi tkaninami, a nasze produkty szyjemy ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół. Bezpieczeństwo, jakość oraz zadowolenie to frazy, który towarzyszą nam w naszej codziennej pracy.

Dlaczego warto?

  • Bezpieczeństwo maluchów jest dla nas najważniejsze,
  • Poręczny rozmiar (70 x 100 cm),
  • Doskonały zamiennik dla otulacza bambusowego,
  • Dostępnych wiele wzorów,
  • Możliwość tworzenia zestawów z innymi produktami dostępnymi w sklepie,
  • Otulacz zapewnia dziecku komfort termiczny,
  • Produkt szyty ręcznie na terenie Polski.

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.