OTULACZ 70x100

Oferta kart podarunkowych

  

Szalenie modny bawełniany otulacz 70x100

Szyty ręcznie otulacz bawełniany polskiej marki BabyMetka. Produkt wykonywany z pasją, z dbałością o najmniejszy szczegół. W naszej pracy najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo dzieci, dlatego otulacz szyty jest z certyfikowanej bawełny. Tkaniny pochodzą tylko od sprawdzonych producentów. Nasze otulacze bawełniane występują w bardzo wielu ciekawych i szalenie modnych wzorach. Oferujemy naszym klientom możliwość stworzenia zestawów składających się z produktów o jednorodnej tematyce kolorystycznej. Podaruj swojemu dziecku komfortowy odpoczynek już dzisiaj!

Czytaj więcej

Modny otulacz bawełniany 70x100 ochroni przed nadmiernym słońcem

Otulacz bawełniany to produkt, który musi poznać każdy rodzic. Wykonany z wysokiej jakości bawełny otulacz może zostać wykorzystany na wiele różnych sposobów. Jego rozmiar umożliwia zarówno otulenie do poobiedniej drzemki, jak i ochronę przed promieniowaniem słonecznym podczas letniej zabawy na plaży. Ponadto otulacz może stać się namiastką domu, gdy podróżujemy z naszą pociechą. Jeden produkt, wiele zastosowań- takie rozwiązania w BabyMetka uwielbiamy!

Otul się nim, zanim zrobią to inni - otulacz bawełniany 70x100 od BabyMetka

Otulacz bawełniany polskiej marki BabyMetka szyty jest ręcznie na terenie Polski. Do jego produkcji używamy wyłącznie najwyższej jakości bawełny pochodzącej od sprawdzonych producentów. Otulacz występuje w bardzo wielu modnych wzorach. Printy dopasowane są zarówno do dziewczynek, jak i chłopców.

Otulacz 70x100 cm wystepuje w wielu wzorach i kolorach

Ponadczasowa kolorystyka ma szansę spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wzory dostępnych otulaczy umożliwiają tworzenie zestawów z  innymi produktami BabyMetka. U nas możesz w kilka chwil wybrać prezent dla dziecka w każdym wieku! Nie masz pojęcia jak to zrobić? Skontaktuj się z nami!

Powiew wiatru i muśnięcie skrzydeł motyla dzięki otulaczowi bawełnianemu 70x100

Nasze bawełniane otulacze zapewniają dziecku niebywały komfort. Ich delikatna struktura porównywana jest do muśnięcia skrzydeł motyla lub podmuchu rześkiego, nadmorskiego wiaterku. Przewiewna bawełna ponadto zapobiega występowaniu odparzeń i chroni dziecko przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Nasze otulacze to również gwarancja bezpieczeństwa Twojego dziecka.

Otulacz 70x100 cm uszyty jest z certyfikowanych materiałów

Pracujemy wyłącznie z certyfikowanymi tkaninami, a nasze produkty szyjemy ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół. Bezpieczeństwo, jakość oraz zadowolenie to frazy, który towarzyszą nam w naszej codziennej pracy.

Dlaczego warto kupić otulacz 70x100 ?

  • Bezpieczeństwo maluchów jest dla nas najważniejsze,
  • Poręczny rozmiar (70 x 100 cm),
  • Doskonały zamiennik dla otulacza bambusowego,
  • Dostępnych wiele wzorów,
  • Możliwość tworzenia zestawów z innymi produktami dostępnymi w sklepie,
  • Otulacz zapewnia dziecku komfort termiczny,
  • Produkt szyty ręcznie na terenie Polski.

Otulacz bawełniany występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.