PIELUSZKA 60x60

Oferta kart podarunkowych

  

Pieluszka 60x60 cm - szyjemy z wysokiej jakości bawełny

Kiedy narodzi się dziecko pragniemy zapewnić mu najlepsze warunki rozwoju i opieki. Nasz sklep posiada artykuły dla niemowląt i dzieci, dzięki którym Twoje dziecko może czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Czytaj więcej

Otul swoje maleństwo pieluszką bawełnianą 60x60 cm od Babymetka!

Gdy Twój maluszek śpi, użyj pieluszki niczym lekkiego kocyka. Możesz również owinąć go wtedy poczuje się bezpiecznie jak w brzuchu mamy. Często pieluszki to pierwsza przytulanka niemowląt. Utulane maluszki po czasie nie potrafią bez pieluszki zasnąć. Twoje dziecko będzie mogło przytulać się do pieluszki naszej marki, gdyż jest niezwykle miękka, a jej splot zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Dlatego często pieluszki używane są do okrywania dzieci. Ta delikatna dla skóry tkanina nie podrażnia dziecka i nie powoduje alergii.

Kolorowe wzory i kolory pieluszek bawełnianych 60x60 cm zwracają uwagę dziecka.

Z bogatej palety kolorów i wzorów z pewnością uda się wybrać najbardziej atrakcyjny model. Prezentujemy wiele ciekawych wzorów pieluszek od motywów kontrastowych, które szczególnie skupiają wzrok niemowląt, po wesołe motywy bajkowe i pieluszki jednolite kolorystycznie. Model w większym rozmiarze 60x60 cm zapewnia dziecku dużą swobodę ruchów podczas okrycia dziecka.

Pieluszki Babymetka szyjemy z wysokiej jakości bawełny, która posiada atest Oeko-Tex Standard 100. Kolorowe wzory i faktury tkanin są trwałe i nie tracą swojej kolorystyki mimo licznych prań. Nasze pieluszki zostały wykonane na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy detal.

Dlaczego warto wybrać pieluszki bawełniane 60x60 cm od Babymetka?

·  Babymetka to polska marka handmade, która powstała, aby wspierać rozwój Twojego maleństwa.

·  Stawiamy na jakość towaru dlatego nasze produkty ściśle selekcjonujemy w zakresie doboru najlepszych tkanin, które posiadają atest Oeko-Tex Standard 100.

·  Stanowi niezbędnik wyposażenia każdej mamy poszukującej podstawowych akcesoriów w doskonałej jakości.

· Pieluszki Babymetka mają wszechstronne zastosowanie – mogą być używane jako okrycie, ochrona przed słońcem, wiatrem, do wycierania buzi i w wielu innych zastosowaniach.

·   Pieluszki wyróżnia bogaty wachlarz wzorów i wariantów kolorystycznych.

·   Możliwość połączenia w komplety pieluszek z innymi produktami BabyMetka np. otulaczami, poduszkami, kołderkami, a nawet zasłonami.

·   Estetyczne opakowanie sprawia, że pieluszki można wręczyć jako upominek.

Zobacz inne pieluszki.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.