OTULACZ BAMBUSOWY 140x100

Oferta kart podarunkowych

  

Otulacz bambusowy 100x140 – zostanie z Wami na dłużej

Duże otulacze bambusowe zostały przygotowane z myślą o dzieciach nieco starszych – kilkulatkach. Możesz kupić również otulacze w tym rozmiarze dla noworodka lub niemowlaka, wówczas będziecie mogli go używać przez kilka następnych lat. 

W BabyMetka dobieramy kolory i wzory naszych produktów, że z powodzeniem możesz je wybrać dla małego dziecka, ale i dla poważnego przedszkolaka, pierwszoklasisty czy nawet siebie. Kliknij w wybrany wzór i przekonaj się, jak możesz wykorzystać otulacz bambusowy z naszej oferty.

Czytaj więcej

Więcej otulania – wybierz otulacz bambusowy 140x100 cm

Otulacz bambusowy w rozmiarze L (140 × 100 cm) to o wiele więcej otulania. Wykonany z delikatnej i chłonnej tkaniny bambusowej otulacz od BabyMetka sprawdzi się zarówno u dzieci starszych – kilkulatków, jak i maluchów – noworodków i niemowlaków. Im mniejsze dziecko, tym otulacz zostanie z Wami na dłużej.

Jeden otulacz bambusowy 140x100 – wiele zastosowań

W BabyMetka wiemy, że rodzice małych dzieci cenią sobie najbardziej produkty, które można wykorzystywać przez długi czas i to na wiele sposobów. Takie są właśnie otulacze wykonane z tkaniny bambusowej. Na początku możesz je wykorzystywać do otulania dziecka przed snem, aby ułatwić mu wyciszenie się przed zaśnięciem. Otulacz bambusowy, z uwagi na to, że bardzo dobrze chłonie wodę, sprawdzi się również do delikatnego osuszania skóry dziecka po kąpieli. 

Kiedy maluszek podrośnie, zmieni się również sposób wykorzystania otulacza. Możesz go używać jako lekkiego kocyka do wózka lub w czasie przyjemnej drzemki po popołudniowym posiłku. Otulacz w rozmiarze L jest na tyle duży, że mogą z niego korzystać również dorośli – może posłużyć Ci jako chroniąca przed słońcem narzutka w czasie opalania na plaży. Zawiązany wokół bioder idealnie zastąpi klasyczne pareo. 

Delikatność w cudownych kolorach otulacza bamboo 140x100

Otulacze od BabyMetka są nie tylko bardzo delikatne dla skóry dziecka (można je używać, nawet gdy maluch ma bardzo wrażliwą skórę, a także przy AZS), ale także są niezwykle kolorowe i przyjemne dla oka. Znajdziesz na nich wzory roślinne i motywy zwierzęce, a także „dorosłe” wzory takie jak morska głębia czy pióra. Który z nich wybierzesz?

Dlaczego warto kupić otulacz bambusowy 140x100 ?

  • Właściwości termoregulacyjne i higroskopijne;
  • Estetycznie opakowany – możesz od razu wręczyć go na prezent;
  • Delikatny dla skóry;
  • Wiele różnorodnych zastosowań – otulacz, ręczniczek, kocyk, ochrona przed słońcem, pareo.
  • Duży rozmiar otulacza – 140 × 100 cm;

Otulacz bambusowy występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.