OTULACZ WAFELKOWY 140x180

Ten duży otulacz 140x180 cm kreatywnie użyjecie także do zabawy.

Świat maluszek poznaje przez zmysły. Dotyka, smakuje i ogląda ze wszystkich stron. Faktura otulacza jest specyficzna. Tkanina wafel  to naturalna bawełna, która posiada na swojej powierzchni małe tłoczenia kwadracików. Z pewnością ten nierówny materiał spodoba się dziecku i w pierwszej kolejności będzie go próbował smakować. Nic się nie martw, bo to w pełni naturalna, 100% bawełna. Posiada atest bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100 – Tkaniny Godne Zaufania. Otulacz 140x180 z wafelka nie uczula skóry nawet największego alergika.

Z tak dużym otulaczem można naprawdę się pobawić! Zbudować bazę lub domek, namiot. Można też chować się pod otulaczem i bawić w chowanego. Z otulacza można zrobić kurtynę, a na scenie w Waszym domowym teatrzyku zagrają ulubione przytulanki.

Po zabawie otulacz 140x180 cm przyniesie same dobre sny.

Praktyczny, duży otulacz użyjesz niemal w każdej sytuacji. Zmęczone zabawą dziecko przykryjesz otulaczem do snu, który zapewni komfortowe ciepło. Tak duży otulacz mogą używać nawet dzieci szkolne jako narzutę czy lekki kocyk.

Ten wyjątkowo przestronny otulacz w kształcie prostokąta przyda się do użytku na wiele lat. Ma zastosowanie od urodzenia. Ukoi płacz niemowląt, zabezpieczy przed nadmiernym słońcem, zbyt wysoką temperaturą oraz ochroni przed zimnem. Ten duży otulacz 140x180 cm posiada wyjątkowe właściwości termoregulacji. Latem będzie ochładzał, a zimą zapewni przyjemne ciepło. Owinięte w nim niemowlę przestanie płakać, gdyż ciasne owinięcie będzie do złudzenia przypominać mu środowisko jakie miał w brzuszku mamy. 

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.