OTULACZ WAFELKOWY 140x200

Oferta kart podarunkowych

  

Wyjątkowe walory dużego otulacza wafelkowy 140x200 cm

W tej kategorii znajdziecie otulacze, które uszyliśmy z tkaniny typu wafel. Jest to bawełna 100%, która jednak do bawełny nie jest zbytnio podobna. Materiał wyróżnia się fakturą drobnych kwadracików na całej swojej powierzchni. Jest bardziej sprężysty, mięsisty, a przy tym wydaje się grubszy. Zachowuje bardzo dużą wytrzymałość i posłuży przez wiele lat z zachowaniem zaleceń prania. Po praniu tkanina wafel nie gniecie się, ale musisz zwrócić uwagę na jej kurczliwość na poziomie około 7%.

Czytaj więcej

Do dużego otulacza wafelkowego 140x200 cm przytul się i Ty! 

Dodatkowo, skompletuj piękne poduszki z tkaniny wafel, a Twoje łóżko będzie wyglądać po królewsku! W naszej pracowni handmade szyjemy wiele różnych tekstyliów. Wiele z nich jest z myślą o dzieciach w różnych przedziale wiekowym. Są też i propozycje dla dorosłych. Ten duży otulacz przyda się dla każdego z Was, a do niego w komplecie idealnie będą komponować się różne rodzaje poduszek. Spójrz na nasze poduszki wykonane z tkaniny wafel np. w kształcie serca, gwiazdy, korony. Otocz się stylową elegancją handmade w Twoim kolorze!

Największa wersja otulacza 140x200 uniwersalnie przyda się każdemu domownikowi. Już najmniejsze dziecko doceni jego walory i wtulone w przyjemnie miękką tkaninę słodko zaśnie. Z tak dużego otulacza możecie zrobić prawdziwy zamek do zabawy, a na ogrodzie namiot. Dzieci uwielbiają  miękkość tkanin i twórczą zabawę z ich użyciem. Warto inicjować wspaniałe zabawy z dziećmi, aby pielęgnować relacje. Niech nasz otulacz będzie w tym Wam szczególnie pomocny!

Otulacz wafelkowy 140x200 cm z bawełniany wafel – rozmiar XL+

Kto z Was lubi się przytulać? Jeśli każdy podnosi rękę to oto prezentujemy otulacz wykonany w naszej pracowni handmade. Produkt idealny do przytulania. Jest to największy otulacz 140x200 cm w ofercie uszyty ze specyficznej tkaniny o nazwie wafel. Wielka, prostokątna szata, którą okryjesz się w ramach relaksu po pracy. Wyjątkowy otulacz, pod którym ze spokojem, w pełni komfortowo zaśnie dziecko. Wystarczająco duży, aby Twój przedszolak zbudował sobie z niego bazę. Uniwersalny dla każdego!

Otulacz wafel140x200 cm przeznaczony do zadań specjalnych.

Otulacz 140x200 cm możesz wziąć ze sobą wszędzie. Podłożony na fotelik lub do wózka nie przegrzeje pleców dziecka. Może też pełnić rolę ręcznika lub podkładu do leżenia. Jego delikatna, miła faktura jest wprost do utulenia i nadaje się do użytkowania jako lekki kocyk. Przy dużym słońcu otulaczem możesz okryć dziecko i chronić go przed promieniowaniem i temperaturą. Ten największy otulacz w naszej ofercie zastosuj także do zabawy z dziećmi. Zbudujecie razem domek lub namiot, albo zabawcie się w chowanego! Moc zabawy z otulaczem – to Wasze szczęście!

Zapoznaj się z cennymi właściwościami tkaniny, z której zaprojektowaliśmy ten duży otulacz wafelkowy 140x200 cm.

Właściwości tkaniny otulacza są warte podkreślenia. To 100% naturalna bawełna, która jest bardzo miła w dotyku i nie uczula nikogo. Posiada atest bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100. Otulacz z powodzeniem może być używany przez alergików. Cenną zaletą otulacza 140x200 cm są jego właściwości termoregulacyjne. Kiedy latem się nim okryjesz, poczujesz przyjemny chłód, odwrotnie niż w chłodne dni. Wówczas otulacz przyniesie pożądane ciepło i wspaniale utuli do snu zarówno dzieci jak i dorosłych. 

Tkanina wafel, z której wykonaliśmy otulacz posiada na swojej powierzchni wytłoczenia w postaci małych kwadracików. Jej struktura włókien jest bardziej sprężysta, nie gniecie się, ale też pod wpływem prania ma tendencje do kurczenia do ok. 7%. Wytrzymałość tkaniny to także jedna z jej zalet. Ochraniacz posłuży Wam wiele lat z zachowaniem zaleceń prania. 

Dlaczego warto wybrać największy otulacz wafel 140x200 w ofercie Babymetka?

•Jeden z największych otulaczy na rynku. Tak pokaźne wymiary 140x200 cm pozwolą używać otulacz do wielu zastosowań, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

•Otulacz jest bardzo wytrzymały. Jego kolory nie bledną  mimo licznych prań. Z powodzeniem może być używany przez wiele lat.

•Tkanina wafel, z której jest wykonany otulacz nie gniecie się i ładnie się układa. 

•Jest w pełni bezpieczna nawet dla alergików, czego potwierdzeniem jest atest bezpieczeństwa Oeko-Text Standard 100.

•Otulacz w komplecie z poduszkami Babymetka stanowi kompletne wypełnienie łóżka na dzienny odpoczynek. Pięknie razem się prezentują i wnoszą do pomieszczenia wyjątkową elegancję.

•Mamy dla Ciebie 9 kolorów otulacza do wyboru. Sprawdź, który najładniejszy?

•Zamówiony otulacz elegancko zapakujemy i dodamy do niego karnet prezentowy. Teraz czas na Twoją dedykację!

Otulacz wafelkowy występuje w wielu rozmiarach.

Otulacze dla dzieci występują w wielu wzorach i kolorach.