Filtry

PODUSZKA WAFEL 50x50

Filtry

Cena

Od 55,00 złdo 60,00 zł

Materiał

Poduszka wafel 50x50 cm bawełny wafelek

W tej kategorii proponujemy większe poduszki jaś o wymiarach 50x50 cm. Uniwersalna poduszka jaś to doskonała podpora głowy do snu, świetna do podłożenia pod głowę podczas czytania książki, gazety lub oglądania telewizji. Przyda się także jako poduszka do dekoracji. Rozważ także nasze inne poduszki ozdobne np. w kształcie serca czy gwiazdki.

Czytaj więcej

Poduszka wafel 50x50 cm w Twoim ulubionym kolorze!

Poduszka jaś, którą proponujemy w tej kategorii wykonana jest z bawełnianej tkaniny typu wafel. To specyficzna tkanina z fakturą małych kwadracików, które przypominają wygląd jadalnego wafelka lub gofra. Jaś posiada dwustronnie tą samą tkaninę, która nie posiada żadnych nadruków i wzorów, tylko jest jednorodna kolorystyczna. Kolor wybierasz Ty! Do Ciebie należy decyzja czy Twoja poduszka jaś 50x50 cm będzie w ciemnej czy jasnej kolorystyce. Spójrz na naszą paletę barw i wybierz według własnych preferencji!

Wybierz rodzaj wypełnienia poduszki wafel 50x50 cm i wygodnie odpoczywaj, tak jak lubisz!

Jako producent handmade doskonale wiemy, że każdy z nas ma inne preferencje co do wypełnienia poduszek. Jedni wygodniej sypiają gdy mają poduszki płaskie, inni śpią bardzo wysoko i nawet podkładają poduszkę na poduszkę. Z myślą o Was mamy dwa rodzaje wypełnienia poduszki jaś do wyboru. Jeśli lubisz prosto, bez uniesionej mocno głowy wybierz nasze wypełnienie płaskie. Natomiast jeśli wolisz wyżej mieć głowę podczas snu, proponujemy Ci wypełnienie bardziej puszyste o wymiarze do 10 cm. Twój dobry sen to dla nas priorytet!

Poduszka wafel występuje w wielu rozmiarach.