PODUSZKA BAMBUSOWA 40x60

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka bambusowa 40x60 z wypełnieniem – postaw na kolorowe sny

Chcesz zapewnić swojemu dziecku kolorowe sny? Spójrz na cudowne wzory miękkiej i delikatnej tkaniny bambusowej, z której wykonane są poduszki prostokątne w komfortowym rozmiarze 40 × 60 cm. Taka poduszka przyniesie spokojny sen przedszkolakowi w czasie popołudniowej drzemki lub dorosłemu, który chce wypocząć po ciężkim dniu w pracy.

Kliknij w wybrany wzór i sprawdź szczegóły dotyczące tych poduszek. Możesz też sprawdzić inne poduszki z naszej oferty np. dekoracyjne poduszki chmurki.

Czytaj więcej

Antyalergiczna poduszka bambusowa 40x60 dla przedszkolaka

Ważne jest, aby dziecko bez większych problemów przespało całą noc. Daje to wytchnienie rodzicom i sprawia, że maluch ma siłę do poznawania nowych rzeczy, nauki oraz odkrywania świata. Zapewniamy dostęp do najlepszej poduszki, jaką tylko możesz sobie wymarzyć dla dziecka. Jest to poduszka bambusowa 40x60, która zagwarantuje prawidłową podporę pod główkę, a przez to sprawi, że dziecko wyśpi się bez żadnych problemów każdej nocy.

Włókna bambusowe, z których wykonana jest poduszka 40x60 mają właściwości antyalergiczne. Nie ma takiej możliwości, aby wywołały podrażnienia czy reakcje alergiczne. Poduszka bambusowa jest całkowicie bezpieczna dla każdego przedszkolaka. Potwierdzeniem tego jest spełnienie standardów Oeko-Tex 100, jeżeli chodzi o jakość materiałów.

Poduszka bambusowa 40x60 o fantastycznych właściwościach

Tkanina bambusowa ma mnóstwo zalet, które sprawiają, że zdrowy sen dziecka jest zapewniony każdej nocy. Wykonana z bardzo dużą starannością poduszka bambusowa 40x60 ma właściwości antygrzybiczne i bakteriobójcze. Warto również dodać, że materiał nie wywołuje uczucia pocenia, jest bardzo przewiewny, dlatego świetnie sprawdzi się latem. Poduszkę wykorzystasz w sypialni dziecka także zimą, ze względu ciepło, jakie materiał bambusowy oddaje. Każda pora roku jest dobra, aby stosować poduszki bambusowe.

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe poduszki bambusowe o fantastycznych właściwościach, które zapewnią dziecku komfortowy, zdrowy sen każdej nocy. Dostępność produktów jest duża, dlatego spokojnie możesz zastanowić się, jaki motyw przewodni zagości w sypialni Twojej pociechy.

Elegancka i wyjątkowa poduszka bambusowa dla przedszkolaka

Dołożyliśmy starań, aby w naszej ofercie znalazły się eleganckie, przepiękne poduszki bambusowe. Tworzymy je w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami, dlatego możemy pilnować każdego etapu produkcji, troszczyć się o detale, sprawdzać intensywność zastosowanych kolorów. To wszystko ma wpływ na odbiór wizualny poduszki.

Przygotowaliśmy kolekcję, w której znajdziesz poduszki bambusowe w wiele atrakcyjnych wzorach i kolorach. Dominują motywy zwierzęce i roślinne. W szczególności warto zwrócić uwagę na flamingi, dżunglę, dziki świat czy kwiaty retro. W zależności od tego, jaki klimat chcesz stworzyć w sypialni dziecka, możesz wybrać taki motyw przewodni na poduszce. Jesteśmy przekonani, że z każdego zakupu uzyskać maksymalne zadowolenie ze względu na wysoką jakość naszych produktów.

Oddychająca poduszka bambusowa 40x60 to gwarant dobrego snu

Poduszka bambusowa 40x60 przepuszcza powietrze i skutecznie odprowadza wilgoć, a to powoduje, że główka dziecka nie poci się. Nie ma więc takiej możliwości, aby z powodu dyskomfortu maluch wybudził się i nie przespał spokojnie całej nocy. Poduszka bambusowa gwarantuje naturalny przepływ powietrza, ponieważ nie zawiera żadnych sztucznych dodatków. Produkujemy wyłącznie wysokiej jakości poduszki, działające z korzyścią na zdrowy sen dziecka.

O komfortowy odpoczynek zadba także wypełnienie z włókniny silikonowej. Wkład nie przesuwa się, nie traci kształtu, nawet wskutek regularnego prania czy eksploatacji. Możesz śmiało intensywnie użytkować tę poduszkę, a nawet po długim czasie będzie wyglądała tak, jak w momencie zakupu.

Bambus ma jeszcze jedną ważną zdolność: nie przyciąga kurzu, a jego właściwości antybakteryjne są na naprawdę wysokim poziomie. Eliminacja szkodliwych dla dziecka substancji powoduje, że w jego najbliższym otoczeniu panują fantastyczne warunki do rozwoju, odpoczynku i regeneracji sił.

Poduszka bambusowa 40x60 o tych niesamowitych właściwościach obowiązkowo powinna znaleźć się w sypialni Twojego dziecka. Zdecyduj się na nią, jeżeli szukasz produktu najwyższej jakości, trwałego, komfortowego i niezawodnego. Przestrzegamy wszystkich standardów jakości, tworzymy produkty, dzięki którym Twoje dziecko wyśpi się każdej nocy. Poduszka bambusowa 40x60 da wiele energii przedszkolakowi przed nowymi wyzwaniami, jakie czekają go w placówce edukacyjnej.

Poduszka bambusowa występuje w wielu rozmiarach.