KOŁDRA BAMBUSOWA 50x75

Oferta kart podarunkowych

  

Kołdra bambusowa 50x75 z wypełnieniem idealna do wózka dla noworodka

Kołderka bambusowa z wypełnieniem to najmniejsza z oferowanych przez nas kołderek. Rozmiar jest dostosowany do używania w łóżeczku i kołysce. Może też zastąpić kocyk do wózka w czasie spacerów po parku, gdy dziecko wymaga okrycia. W naszej ofercie znajdziesz urocze wzory dla chłopców i dziewczynek. Kliknij na wybrany motyw i sprawdź szczegóły dotyczące kołderki bambusowej z wypełnieniem w rozmiarze XS.

Czytaj więcej

Kołdra bambusowa 50x75, czyli wyjątkowa, pierwsza kołderka dla Twojego dziecka

Kołdra bambusowa dla noworodka i niemowlaka w rozmiarze XS, czyli 50x75 od pierwszych chwil życia zapewni Twojemu bobasowi wyjątkowo komfortowy odpoczynek oraz sen. Delikatna tkanina bambusowa otuli wrażliwą skórę dziecka. Odczuje wyjątkową miękkość, zarówno w trakcie snu w dzień, jak i w nocy. Rozmiar kołderki został zaplanowany w taki sposób, aby bez problemów zmieściła się w łóżeczku niemowlęcym, kołysce oraz głębokim wózku.

Pragniemy podkreślić, że kołdra bambusowa 50x75 posiada antyalergiczne wypełnienie, dlatego jest w pełni bezpieczna dla wrażliwej skóry dziecka. Nie powoduje podrażnień ani reakcji alergicznych. Gwarantuje przyjemne ciepło, bez żadnych dodatkowych konsekwencji.

Kołdra z bambusa 50x75 – dlaczego jest tak wyjątkowa?

Kołderka bambusowa dla noworodka i niemowlaka powstała z wyjątkowo delikatnej, miękkiej i bezpiecznej tkaniny bambusowej spełniającej standardy Oeko-Tex 100. To jedynie potwierdza, że jest całkowicie bezpieczna dla małych alergików i dzieci z bardzo wrażliwą skórą. Jej stosowanie od pierwszych chwil życia bobasa jest więc w pełni uzasadnione.

Tkanina bambusowa wyróżnia się wieloma cechami, które sprawiają, że jest wręcz pod każdym względem dopasowana do potrzeb dziecka. Świetnie absorbuje wilgoć, a ponadto posiada znakomite właściwości termoregulacyjne. Dziecko mając ją w swoim łóżeczku może spać spokojnie, ponieważ ma zapewnione najlepsze warunki do odpoczynku. Nie będzie przegrzewało się nawet w najbardziej upalny dzień.

Pościel z bambusa 50x75 to pościel bambusowa dla noworodków

Kołderka bambusowa posiada lekkie, antyalergiczne wypełnienie silikonowe, dlatego maluszek nie jest w żaden sposób obciążany ciężkim materiałem mogącym powodować jego dyskomfort. Kołderkę można wykorzystać nie tylko jako okrycie w trakcie drzemki czy snu, ale także jako matę do przewijania, kocyk w chłodniejsze dni w trakcie spacerów, a także matę do zabawy na podłodze.

Bambus ma wiele prozdrowotnych właściwości, dlatego jego wykorzystanie do produkcji kołderek dla dzieci jest w pełni uzasadnione. Ma bardzo dobrze rozbudowane cechy antybakteryjne, jak i przeciwgrzybiczne. Kołderki bambusowe stworzyliśmy dla rodziców, którzy ogromną uwagę przywiązują do jakości produktów znajdujących się w najbliższym otoczeniu ich dzieci. Kołderki dostępne są w atrakcyjnym rozmiarze 50x75 dostosowanym do potrzeb najmłodszych pociech.

Kołdra bamboo 50x75 w atrakcyjnych wzorach i kolorach

Tkanina bambusowa jest dostępna w naszej ofercie w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Nie dość, że jest miękka i lekka, to jeszcze zapewnia wprowadzenie do sypialni dziecka kojącej, wyjątkowej scenerii. Szczególną popularnością cieszą się motywy dżungli, takie jak flamingi, tukany, ananasy. Możesz także zdecydować się na kołderkę bambusową w delikatne piórka. Takie wzory zapewnią dziecku fantastyczny, zdrowy, kojący sen. Będzie rozwijało się w prawidłowy sposób, bez najmniejszych problemów. Przecież właśnie na tym najbardziej zależy każdemu rodzicowi.

Pościel bambusowa 50x75 – polska produkcja, która zasługuje na medal

Kołdry bambusowe tworzymy ręcznie w naszych polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. To daje nam możliwość pilnowania każdemu etapu produkcji, sprawdzania faktycznej jakości materiałów i oceniana prawidłowego barwienia tkaniny.

Oddychające kołdry bawełniane są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających rodziców i ich dzieci. Odznaczają się najwyższą jakością i trwałością. Zapewniamy, że jako polski producent dokładamy starań, aby żaden aspekt produktu nie budził wątpliwości pod względem bezpiecznego wykorzystania w otoczeniu najmłodszych pościel. W końcu kołdra bambusowa 50x75 jest dedykowana dla noworodków, a przy tak malutkich dzieciach podwyższone bezpieczeństwo jest uzasadnione. W procesie produkcji stosujemy się do zasad przyjętych przez organizacje wystawiające certyfikaty. Pilnujemy, aby kołdry powstały bez wykorzystywania substancji szkodliwych, drażniących i wywołujących alergie. Jakość produktów jest dla nas najważniejsza.

Przeczytaj także:

Kołdra bambusowa występuje w wielu rozmiarach.

Pościel dla dzieci występuje w wielu wzorach i kolorach.